Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Godziszów: 93 proc. za Kaczyńskim. "A ja głosowałem na Bronka"

Utworzony przez Securityyy, 5 lipca 2010 r. o 18:31
Securityyy napisał:
Co mi chcesz udowodnic ? ja nie jestem ani za rydzykiem ktorego nie cierpie bo dla mnie to jest ku*** tego narodu ani za ipenem jestem tylko za kaczyńskim ktory jako jedyny moze i nic nie zmieni ale napewno nas bardziej nie pogrąży jak sam to niedługo wspomniesz i zobaczysz komorowski nas pogrzebie zywcem i o tym cie moge zapewnic bo to jest przestepca i z takimi sie zadaje wiec jak taka osoba moze byc prezydentem zastanow sie.. jak juz sobie rozmawiamy to ci cos opowiem nie wiem tego z gazet ani z innego typu zakłamanych zrodel tylko od swojego ojca... słyszales o gangu karatekow z radomia jak nie to poczytaj z grubsza chodziło o to ze gang ten napadl na dom wieslawa Peciaka znajomego mojego wojka ale tym sie nie sugeruj to jest bogaty koles wlasciciel zakladow futrzrskich w kurowie i ten o to typ zostal obrobiony przez ten gang a ze znal sie z owczesnym pruszkowem lata 90 to pojechal do nich pogadal i zlapali tych typow torturowali ich z zyjacym jeszcze perszingiem goscie oddali prawie wszystko i ten sam typ razem z niejakim Komorowskim razem pil wodke nawet moj stary widzial to na wlasne oczy wiec nie mow mi ze PO jest wporzadku itp bo wszyscy tam tacy sa a wierz mi lub nie kaczynski to moze i prostak ale ten kraj kogos takiego potrzebuje zeby to guwno poskladac do kupy ...
i bardzo dobrze, że wygniótł wszy bo niewinne nie były sprawiedliwości stało sie zadość a udowodnić ci chcę, że kłótnie ze wszystkimi i szukanie sobie wrogów ideologicznych tak jak ty to robisz przynosi zawsze więcej szkody niz pożytku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie koniec kaczyzmu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrywa Bronisław Komorowski, który mówi: chwała zwyciężonym, gdyby wygrał Jarosław Kaczyński, zapewne wykrzyczałby: biada zwyciężonym... to ich różni, to nas różni. Głosowałem na Bronka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i bardzo dobrze, że wygniótł wszy bo niewinne nie były sprawiedliwości stało sie zadość a udowodnić ci chcę, że kłótnie ze wszystkimi i szukanie sobie wrogów ideologicznych tak jak ty to robisz przynosi zawsze więcej szkody niz pożytku
ale mi nie chodzi o sama sytuacje bo pewnie sam bym tak zrobil jesli bym mial mozliwośc tylko chodzi mi o jedna ważna rzecz o to ze taka osoba jest głowa panstwa to jest niepokojace... jesli jesteś bogaty to mozesz cieszyć sie z jego zwyciestwa ale wiekszośc ludzi nie ejst i na niego głosowala ja rowniez wiec mnie nie cieszy wygrana bandyty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szukam wrogow oni sa naszymi wrogami i my dla nich tex a lizanie dypy nic nie daje aby tylko swiadczy o naszym poniżaniu sie przed nimi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
ale mi nie chodzi o sama sytuacje bo pewnie sam bym tak zrobil jesli bym mial mozliwośc tylko chodzi mi o jedna ważna rzecz o to ze taka osoba jest głowa panstwa to jest niepokojace... jesli jesteś bogaty to mozesz cieszyć sie z jego zwyciestwa ale wiekszośc ludzi nie ejst i na niego głosowala ja rowniez wiec mnie nie cieszy wygrana bandyty...[/quote] nie jestem i dlatego wolę aby władze myślały o przyszłości i rozwoju a nie zajmowały sie wyłącznie przeszłością [quote name='Securityyy' post='312112' date='5.07.2010, 20:39:06']Nie szukam wrogow oni sa naszymi wrogami i my dla nich tex a lizanie dypy nic nie daje aby tylko swiadczy o naszym poniżaniu sie przed nimi...
no to wymień mi państwa które są naszymi przyjaciółmi i dla których przyjaciółmi jesteśmy my czekam na listę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie jestem i dlatego wolę aby władze myślały o przyszłości i rozwoju a nie zajmowały sie wyłącznie przeszłością no to wymień mi państwa które są naszymi przyjaciółmi i dla których przyjaciółmi jesteśmy my czekam na listę
Widzisz chcesz zapomnieć o histori ktora jest bardzo ważna kraj bez hisotri jest niczym a historia np katyń zostala niewyjasniona i to jest bardzo wazne nie wolno darowac szmatom mimo iz nieraz jest to walka z wiatrakami. a prosze cie bardzo... gruzja ktora zostala zaatakowana przez rosje bez powodu i w celu przywlaszczenia sobie ich dobr to tak jak by przestepca rzucil sie na dziecko z podstawowki i kaczyński uwazam ze zareagowal prawidłowo a nie jak tchorz ktory nic nie powie bo sie boi odciecia gazu albo innych pierduł... Węgry łotwa Ukraina Litwa brazylia szwecja norwegia watykan....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra to ty wymien jeśli potrafisz wrogow ktorych narobil polsce kaczyński i jego rząd?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Godziszów. Pozdrowienia z Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Godziszowie to Psy d*** szczekają ale wiedza na kogo głosować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzisz chcesz zapomnieć o histori ktora jest bardzo ważna kraj bez hisotri jest niczym a historia np katyń zostala niewyjasniona i to jest bardzo wazne nie wolno darowac szmatom mimo iz nieraz jest to walka z wiatrakami. a prosze cie bardzo... gruzja ktora zostala zaatakowana przez rosje bez powodu i w celu przywlaszczenia sobie ich dobr to tak jak by przestepca rzucil sie na dziecko z podstawowki i kaczyński uwazam ze zareagowal prawidłowo a nie jak tchorz ktory nic nie powie bo sie boi odciecia gazu albo innych pierduł... Węgry łotwa Ukraina Litwa brazylia szwecja norwegia watykan....
gruzja ma nas daleko i głęboko, i posłuzyliśmy im tylko w awanturze z rosją, a przeciętny gruzin nawet nie słyszał o polsce węgry sa związane z austrią, a austriacy nas nie lubią łotysze nas nie lubią ukraina - szczególnie ostatnie hece a gloryfikjowaniem bandery litwini nas nienawidzą brazylijczyk nie pokaże ci nawet polski na mapie szwedzi i norwegowie cenią nas tylko jako pracowników watykanowi płacimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać są jeszcze trzeźwo myślący ludzie na wsi !! Brawo Panie Józefie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Dobra to ty wymien jeśli potrafisz wrogow ktorych narobil polsce kaczyński i jego rząd?...
ależ ja nie mam nic przeciwko kaczyńskiemu ani jarowi ani śp lechowi tyle że mam coś przeciwko zajmowaniu się wyłącznie przeszłością, historię zostawmy historykom, a nie władzom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze że się przyłożyłes zeby tego szukać ale to sa tylko jakies ogóły i sporo ci to zajeło i wszystkie na Jana pisalem:) Wiem jedno możemy stac sie samo wystarczalni jesli tylko chcemy kiedys w polsce byl przemysl 100 lat temu ale zawsze i gdyby nie ruscy ktorzy nas okradali z poomysłow oraz z dobr materialnych takich jak np uprawy ktore wytworzylismy albo miesa ktore tam za grosze od nas kupowali to bysmy teraz inaczej żyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='5.07.2010, 21:11:57' post='312147'] ależ ja nie mam nic przeciwko kaczyńskiemu ani jarowi ani śp lechowi tyle że mam coś przeciwko zajmowaniu się wyłącznie przeszłością, historię zostawmy historykom, a nie władzom Jeśli histori nie wyjaśnimy to nie ma co jak pojśc do przodu to rzecz podstawowa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
choćby po to nam człowieku abyśmy mieli gdzie sprzedać to co wyprodukujemy i kupic to czego potrzebujemy, weź sie ogarnij widze ze na gospodarce sie znasz tak samo jak ja na strojeniu pianina jak wogole sie nie wstydzisz takich rzeczy mowic publicznie nie rozumiem cię człowieku... nie żyjemy w jaskiniach i nie jesteśmy samowystarczalni co za banda ślepcow po co nam inni i po co nam inni, a jak bedziemy głodni to wymodlimy sobie chlebuś, bo po co pracować a co do godziszowa - dobry proboszcz i owieczki wiedza jak głosować, obawiam się tylko czy ten sklep nie zostanie wyklęty i czy własciciel nie zostanie ofiarą polityczną
Widzę, że Antek Boryna miał więcej rozumu od tego pana. Wcale się nie zdziwię jak jego sklep splajtuje. Ogłosi się wtedy ofiarą represji politycznych i zamiast w Godziszowie będzie w Sejmie gazety sprzedawał a może nawet bufet poprowadzi. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widze że się przyłożyłes zeby tego szukać ale to sa tylko jakies ogóły i sporo ci to zajeło i wszystkie na Jana pisalem:) Wiem jedno możemy stac sie samo wystarczalni jesli tylko chcemy kiedys w polsce byl przemysl 100 lat temu ale zawsze i gdyby nie ruscy ktorzy nas okradali z poomysłow oraz z dobr materialnych takich jak np uprawy ktore wytworzylismy albo miesa ktore tam za grosze od nas kupowali to bysmy teraz inaczej żyli
nie ogóły, można powiedzieć, że troche podrózowałem możemy stac sie samowystarczalni? a jak zamierzasz wyprodukować choćby samochód żeby ci chlebus dowiózł czy paliwo do niego? procesor do twojego kompa tez jest made in poland? jeśli sie zastanowisz, to nawet maczugi sami nie wyprodukujemy, rudę co prawda mamy, ale jak ja wydobędziemy? szpadekliem? a jak juz wydobędziemy to co dalej? wielkiego pieca sami z produktów krajowych nie zbudujemy, może co najwyżej dymarkę a czy ty wiesz kto teraz mięsko do rosji sprzedaje i bierze za to ciężkie pieniądze? pewnie nie wiesz chcesz czy nie chcesz rosja jest najbogatszym krajem w europie i najwiekszym rynkiem zbytu, wszyscy się z nią liczą i wszyscy walczą żeby wejść na jej rynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie ogóły, można powiedzieć, że troche podrózowałem możemy stac sie samowystarczalni? a jak zamierzasz wyprodukować choćby samochód żeby ci chlebus dowiózł czy paliwo do niego? procesor do twojego kompa tez jest made in poland? jeśli sie zastanowisz, to nawet maczugi sami nie wyprodukujemy, rudę co prawda mamy, ale jak ja wydobędziemy? szpadekliem? a jak juz wydobędziemy to co dalej? wielkiego pieca sami z produktów krajowych nie zbudujemy, może co najwyżej dymarkę a czy ty wiesz kto teraz mięsko do rosji sprzedaje i bierze za to ciężkie pieniądze? pewnie nie wiesz chcesz czy nie chcesz rosja jest najbogatszym krajem w europie i najwiekszym rynkiem zbytu, wszyscy się z nią liczą i wszyscy walczą żeby wejść na jej rynek
Ale zastanow sie dlaczego tak jest bo ona wszystkich dyma w d*** najpierw grabi a pozniej wymaga by sie z nia liczyc gdzies mam takiego sojusznika w Usa tez nie mamy co go szukać a zatem gdzie??...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszośc wynalzkow wynalezionych na świecia zostala przez polakow i japończykow wiec nie mow mi ze nic nie ejsteśmy w stanie zrobic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Ale jesteście madrzy wszyscy a pojecie o sraniu dzieci macie... sprzedacie tak smao jak sprzedawaliscie produktu za granica za rzadu PO tak samo teraz idioci bedzie sprzedawac gaz bedziesz widzial pajacu ciekawe jak dlugo rosja to sa smiecie ktorzy nas prezydenta razem z PO pozbawili a ty mi piszesz o gazie wolal bym marznąć w zimie bo jestem patriota a nie tak jak ty sprzedajna szmato aby koryto i tyle nic cie honor nie obchodzi... o to co zrobiło Po Banda wataszkow mafii...1. Afera Hazardowa Brak komentarza. 2. Zniszczenie Polskich Stoczni Brak komentarza. 3. Skuteczne Wyniszczanie drobnych Polskich przedsiębiorstw. Brak komentarza. 4. Kompletne zbłaźnienie się zarzutami wobec Ministra Ziobro. Śmiech na sali. 5. Żadnych reakcji na tragiczny stan polskiego wymiaru sprawiedliwości. Poczynając na "samobójstwach" kończąc na "sprawie Olewnika" Trwoga. 6. Zniszczenie IPN-u. Myślę, że mądremu dość. 7. Konsekwentne działania na szkodę Polski w kwestii energii odnawialnej i energetyki. 8. Brak reakcji ze strony Polskiej na budowę "rury". Bez komentarza. 9. Niestety muszę to napisać. Przyzwolenie na zatarcie wszelkich śladów zamachu na prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Bez komentarza. 10. Prywatyzacja wielkich Przedsiębiorstw, sprzedaż ich za bezcen. Brak komentarza POMYSL CO TUSK TERAZ ZROBI Z KOMOROWSKIM Kolejny rozbior Polski?
Nową przypowieść POwiec sobie kupi, że i przed szkodą i po szkodzie głupi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...