Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Godziszów: 93 proc. za Kaczyńskim. "A ja głosowałem na Bronka"

Utworzony przez Securityyy, 5 lipca 2010 r. o 18:31
Securityyy napisał:
Jeśli histori nie wyjaśnimy to nie ma co jak pojśc do przodu to rzecz podstawowa....
to są frazesy i demagogia obliczone jedynie na usprawiedliwienie zajmowania się przeszłością, co jest łatwiejsze i przyjemniejsze, niż przyszłością, a to co się zdarzyło kilkadziesiąt lat temu między państwami nie ma nic wspólnego z dzisiejszą gospodarką, i tu najlepszy przykład rosja i niemcy łykasz kity kolego i co najgorsze powtarzasz je
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Wiekszośc wynalzkow wynalezionych na świecia zostala przez polakow i japończykow wiec nie mow mi ze nic nie ejsteśmy w stanie zrobic...
od wynalazku do zastosowania droga daleka i kosztowna żaden kraj na świecie nie jest samowystarczalny i my tez nie będziemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu Mnie nie rozumiesz ja nie uważam ze to jest wszsytko mozliwe ale tak by mogło byc gdyby nie grabiez polski i zle rzady 30-20 lat temu i teraz jest za poźno by cos konkretnego zrobic ale Po moze to jeszcze pogłebic i nie bedzie co zbierac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Ale zastanow sie dlaczego tak jest bo ona wszystkich dyma w d*** najpierw grabi a pozniej wymaga by sie z nia liczyc gdzies mam takiego sojusznika w Usa tez nie mamy co go szukać a zatem gdzie??...
dobra, przekładając na język przykładów: to być może taka sama relacja jak twoja z twoim szefem, który być może w dawnych czasach płacił ci za mało więc rzuciłeś pracę, a teraz nie masz żadnej, twojemu następcy płacą kilkakrotnie więcej, i chętnie byś wrócił, bo dzieci jeść wołają, ale pod warunkiem że szef będzie cię przepraszał za przeszłość kilka razy dziennie, a jeśli sie nie zgodzi na twoje warunki to będziesz mu wypominał historie do końca życia nie tak to mniej więcej wygląda? warunki niestety zawsze stawiaja silniejsi ekonomicznie a nie moralnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra ja to ide Spoko sie gadało jak chcesz pogadać 4150918 to moje gg bo tutaj nie ma co brudow kraju prac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej wiecej tak to wygląda i tu sie zgodze ale nie mozna myslec tylko w ten sposob ze musimy byc od kogos uzalznieni polska nie bedzie trwala mam nadzieje 5-10 lat tylko jak dobrze pojdzie kilka 100 albo tysiecy i trzeba robic cos w kierunku usamodzielnienia a nie zerowania i proszenia sie o cos innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Mniej wiecej tak to wygląda i tu sie zgodze ale nie mozna myslec tylko w ten sposob ze musimy byc od kogos uzalznieni polska nie bedzie trwala mam nadzieje 5-10 lat tylko jak dobrze pojdzie kilka 100 albo tysiecy i trzeba robic cos w kierunku usamodzielnienia a nie zerowania i proszenia sie o cos innych...
żaden kraj nie jest samowystarczalny i nie może funkcjonować bez innych krajów np kuwejt ma ropę, ale samochodu nie wyprodukuje, usa nie ma ropy (w wystarczającej ilości) ale samochód wyprodukuje, rosja ma bogactwa naturalne (kasę) ale nie ma technologii, francuz ma technologię, ale nie ma kasy, jaki z tego morał? mimo dawnych wojen te kraje handluja ze sobą, bo sie wzajemnie potrzebuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to rozumiem ale powiedz jedno co ma Polska do zaoferowania poza swoimi żołnierzami ktorzy maja rodziny i wysylani sa na smierc do afganistanu no co?? bo nic mi na mysl nie przychodzi dlatego trzeba miec jakis atut... i trzeba go wypracowac bo bez niego nie ma przyszłosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
żaden kraj nie jest samowystarczalny i nie może funkcjonować bez innych krajów np kuwejt ma ropę, ale samochodu nie wyprodukuje, usa nie ma ropy (w wystarczającej ilości) ale samochód wyprodukuje, rosja ma bogactwa naturalne (kasę) ale nie ma technologii, francuz ma technologię, ale nie ma kasy, jaki z tego morał? mimo dawnych wojen te kraje handluja ze sobą, bo sie wzajemnie potrzebuja
w rezultacie kuwejt ma samochody, usa ropę, francuz i niemiec kasę, rosja technologię i produkty konsumpcyjne (szyneczka i inne), a my mamy ipn i racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja przede wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Tak to rozumiem ale powiedz jedno co ma Polska do zaoferowania poza swoimi żołnierzami ktorzy maja rodziny i wysylani sa na smierc do afganistanu no co?? bo nic mi na mysl nie przychodzi dlatego trzeba miec jakis atut... i trzeba go wypracowac bo bez niego nie ma przyszłosci
tego nie wiem, od tego są rządzacy, ale aby jakikolwiek atut wypracować, to trzeba mysleć perspektywicznie a nie historycznie trzym sie, czas spać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Zobaczymy czy tak smao bedziesz mowic jak za rok nawet na podpaski cie stac nie bedzie o innych luksusach nie wspomne ...
ZARAZ,ZARAZ MÓJ MĄŻ PRACUJE ZA GRANICĄ I STAĆ MNIE NA WSZYSTKO,WIĘC NIE MÓW CO BĘDZIE BO MAM TO GDZIEŚ.NIE CHCIAŁAM,ŻEBY BYŁ KACZYŃSKI I JEST PO MOJEJ MYŚLI.TAK MUSIAŁO BYĆ.ZA JEDNEGO BYŁO ŻLE WIĘC TERZ MAM NADZIEJE,ŻE BĘDZIE LEPIEJ.JESLI NIE TO NIE PÓJDE NA WYBORY DO KOŃCA ZYCIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
ty wieśniaku i tak ci bronek nic nie da
Dość Kaczyzmu Józek jesteś fajny gość ja tez głosowałem na Bronka a drób to jedynie z rożna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
gów..o to oznacza... dla mnie oznacza to zezwolenie dla oddania Niemcom co nie ich, i słuchanie się ruskich.
i tacy fanatycy odchodzą do lamusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Dokładnie zgodze sie lizac d*** to możesz w szkole nauczycielom a jesli liżesz bogadszemu państwu to jesteś na przegranej pozycij zobacz jak nas dyma ameryka jak chce bo jestesmy dla niej 0 dla rosji i niemiec też i dlatego ja bym sie nie upokarzal jak PO i kombinowal jak mozemy sami pozyskac gaz bo wiem ze ejst na podlasiu ale nie mamy pomyslu ani checi zeby go wydobywac bo latwiej jest gotowe brac i nie mow mi ze jestesmy uzalznieni od ruskich bo sami tego widze chcemy...
Jęzorem palniesz i staniesz się "bogadszy" za 5 minut.Bajdurzyć to sobie możesz na swoim podwórku z sąsiadem zza płotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
aleś ty dzieciaku pustak marzniecie w zimie nie świadczy o patriotyźmie urządzenia do produkcji energii odnawialnej są w większości produkcji niemieckiej, rozumiesz zacietrzewiony tępaku co ci chcę przez to powiedzieć? jak nie rozumiesz to ci napisze wprost - bez niemieckiej technologii się nie da a pomysł na "rurę" wziął się z braku naszej zgody (chociaż powinienem napisac "waszej") na tranzyt przez nasz kraj jeśli zostanie pominięta ukraina znawco nie politykuj, a zajmij sie lepiej tym w czym jestes dobry - macaniem kur
do tego macania jeszcze język polski niech pogłębi bo słabiutko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Wiekszośc wynalzkow wynalezionych na świecia zostala przez polakow i japończykow wiec nie mow mi ze nic nie ejsteśmy w stanie zrobic...
A jakie to wynalazki Polacy mają na koncie.Perdoły bys przestał pisać.Samochodu średniej klasy nie potrafią skonstruować a ty o wynalazkach,Chyba jednym z nich to jesteś ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Patentowy napisał:
A jakie to wynalazki Polacy mają na koncie.Perdoły bys przestał pisać.Samochodu średniej klasy nie potrafią skonstruować a ty o wynalazkach,Chyba jednym z nich to jesteś ty.
Przestań sam pisać pierdoły i zainteresuj się tym co polskie, a nie lizaniem dupy Niemcom! Właśnie przez myślenie takich ludzi jak Ty i twojego pokruju tu w Polsce się nic nie opłaca. Tylko psioczyć umiesz na to co własne, "że co polskie to dziadostwo", "że polonez to złom", że żuk to złom", że lepiej "kupić coś zachodniego, bo pokaże się znajomym". Takim myśleniem zabijacie polską gospodarkę i pozwalacie oddawać za bezcen Niemcom, bo myślicie, że Niemiec będzie was kochał! Chcesz się dowiedzieć co Polacy wynaleźli, a przez takich jak między innymi ty, malkontentów zostało to oddane dla zachodnich koncernów? Oto tylko kilka przykładów: -niebieski laser -technologia blueray -światłowód -dimer lizozymu i wiele innych.
Ostatnio edytowany 6 lipca 2010 r. o 20:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław napisał:
Przestań sam pisać pierdoły i zainteresuj się tym co polskie, a nie lizaniem dupy Niemcom! Właśnie przez myślenie takich ludzi jak Ty i twojego pokruju tu w Polsce się nic nie opłaca. Tylko psioczyć umiesz na to co własne, "że co polskie to dziadostwo", "że polonez to złom", że żuk to złom", że lepiej "kupić coś zachodniego, bo pokaże się znajomym". Takim myśleniem zabijacie polską gospodarkę i pozwalacie oddawać za bezcen Niemcom, bo myślicie, że Niemiec będzie was kochał! Chcesz się dowiedzieć co Polacy wynaleźli, a przez takich jak między innymi ty, malkontentów zostało to oddane dla zachodnich koncernów? Oto tylko kilka przykładów: -niebieski laser -technologia blueray -światłowód -dimer lizozymu i wiele innych.
rozumiem, że z miłości do polskiej motoryzacji jepłeś się w łeb klapą od żuka i dlatego tak bredzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przemysław napisał:
Przestań sam pisać pierdoły i zainteresuj się tym co polskie, a nie lizaniem dupy Niemcom! Właśnie przez myślenie takich ludzi jak Ty i twojego pokruju tu w Polsce się nic nie opłaca. Tylko psioczyć umiesz na to co własne, "że co polskie to dziadostwo", "że polonez to złom", że żuk to złom", że lepiej "kupić coś zachodniego, bo pokaże się znajomym". Takim myśleniem zabijacie polską gospodarkę i pozwalacie oddawać za bezcen Niemcom, bo myślicie, że Niemiec będzie was kochał! Chcesz się dowiedzieć co Polacy wynaleźli, a przez takich jak między innymi ty, malkontentów zostało to oddane dla zachodnich koncernów? Oto tylko kilka przykładów: -niebieski laser -technologia blueray -światłowód -dimer lizozymu i wiele innych.
rozumiem, że z miłości do polskiej motoryzacji jepłeś się w łeb klapą od żuka i dlatego tak bredzisz
Prawda w oczy kole. Brak samooceny i samokrytyki wobec własnej osoby. Jedyne co potrafisz to odszczekać jak pies dennym tekstem, PeOwska miernoto intelektualna Najnowsze dokonanie polskich naukowców: "Genetycznie zmodyfikowana salmonella opracowana na Uniwersytecie Jagiellońskim potrafi wniknąć do komórki rakowej i wywołać jej samozniszczenie!" Jeśli testy na ludziach się potwierdzą to Polacy wynajdą jako pierwsi na świecie skuteczne lekarstwo na raka!
Ostatnio edytowany 6 lipca 2010 r. o 22:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...