Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Izabella Sierakowska: Zamiast nowego stadionu w Lublinie, remont starych

Utworzony przez mumu, 7 listopada 2010 r. o 16:19
Pomysł godny dyskusji.Czy jest sens budować nowy stadion jak nie ma drużyny.Trzeba w pierwszej kolejności stworzyć zaplecze.Pamiętam czasy"rozgrywki piłki podwórkowej,dzielnicowej,międzyszkolnej i Motor w I lidze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka radzieckiego z PZPR-owskim rodowodem znowu bredzi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion na Krochmalnej to najgłupszy pomysł. Tam powinno powstać centrum ruchu pasazerskiego kolejowo-autobusowo-busowego połączone z utworzeniem w Lublinie i okolicach kolei miejskiej i pomiejskiej z liniami do Swidnika, Lubartowa, Nałęczowa itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Izo!Niech sportowcy czasem zejdą na ziemię i pouczą dzieciaków.Ma rację kandydatka-po co wywalać kupę kasy na nowy stadion, gdy nie mamy się czym pochwalić i lokalizacja ewentualnego stadionu-tak blisko centrum?Po co mieszkańcom takie utrudnienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy sierakowska jest takim deb***em jak wiekszosc tutaj komentujacych ! ale pieniedzy ktore dostajemy z unii na stadion nie mozna przeniesc na budowe czegos innego ! sa zaklepane na budowe nowego stadionu ! i tak nie wygra ten komuch wyborow wiec mozemy byc spokojni o nowy stadion !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie budujemy stadionu, za to wpuszczamy na ulicę Lublina parady zboczeńców, płacimy haracz menelom i udajemy nowoczesnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sierakowska to babka z jajami , a Wasilewski to niedorajda życiowa niezdolna do samodzielnego egzystowania , nie mówiąc już o prezydenturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Nauczycielka radzieckiego z PZPR-owskim rodowodem znowu bredzi:)
Stwierdzenie iż ktoś bredzi bez podparcia faktami hmm trudno to nazwać. Kłania się Artur Schopenhauer i Erystyka to po pierwsze. Po drugie stadion na Krochmalnej jest potrzebny jak zającowi dzwonek na ogonie. I w tym się z Sierakowską zgadzam. 1. Zygmuntowskie - stadion motoru 2. Kresowa - boisko treningowe motoru 3. Rusałka - coś co było pchlim targiem i obecnie udaje boisko 4. Zemborzycka stadion KKS Sygnał (nie wiem czy jeszcze ten klub istnieje) 5. Wieniawa - Stadion Lublinianki 6. Na LSM stadion Budowlanych. Jeżeli chodzi o środki nikt nie mówi o przeniesieniu bo dofinansowania z Unii nie da się przenieść na inną inwestycję, można zrezygnować. Budowa kolejnej bzdury (jedna to za mała hala na tzw. "Globusie" autorstwa Pana byłego Prezydenta Wojciechowskiego) kieszonkowego stadionu w Lublinie to wstyd (niech Pan Żuk wybuduje stadion na 15-16tyś. miejsc w Świdniku). Na życzenie internautów mogę wkleić ulotkę z przed 4 lat Pana Prezydenta Wasilewskiego współudział w niedotrzymaniu ani jednej obietnicy ma Pan vice Prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Nie wiem czy sierakowska jest takim deb***em jak wiekszosc tutaj komentujacych ! ale pieniedzy ktore dostajemy z unii na stadion nie mozna przeniesc na budowe czegos innego ! sa zaklepane na budowe nowego stadionu ! i tak nie wygra ten komuch wyborow wiec mozemy byc spokojni o nowy stadion !
WIECEJ OGLADY PANI SIERAKOWSKA NIE ZASLUŻYLA NA TAKIE TRAKTOWANIE . Z TEKSTU POWYŻEJ WYNIKA ŻE PISAŁ GO BARDZO PRYMITYWNY PROSTAK SKĄD TYLE NIENAWISCI BO WYNIKA ŻE PISAŁ TEN TEKST JAKIS WIELKI KATOLIK . PTOPONUJE WSTEPNE BADANIE PSYCHIATRYCZNE CZY WCZESNEJ TYM LEPIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Nie wiem czy sierakowska jest takim deb***em jak wiekszosc tutaj komentujacych ! ale pieniedzy ktore dostajemy z unii na stadion nie mozna przeniesc na budowe czegos innego ! sa zaklepane na budowe nowego stadionu ! i tak nie wygra ten komuch wyborow wiec mozemy byc spokojni o nowy stadion !
WIECEJ OGLADY PANI SIERAKOWSKA NIE ZASLUŻYLA NA TAKIE TRAKTOWANIE . Z TEKSTU POWYŻEJ WYNIKA ŻE PISAŁ GO BARDZO PRYMITYWNY PROSTAK SKĄD TYLE NIENAWISCI BO WYNIKA ŻE PISAŁ TEN TEKST JAKIS WIELKI KATOLIK . PTOPONUJE WSTEPNE BADANIE PSYCHIATRYCZNE CZY WCZESNEJ TYM LEPIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Nie wiem czy sierakowska jest takim deb***em jak wiekszosc tutaj komentujacych ! ale pieniedzy ktore dostajemy z unii na stadion nie mozna przeniesc na budowe czegos innego ! sa zaklepane na budowe nowego stadionu ! i tak nie wygra ten komuch wyborow wiec mozemy byc spokojni o nowy stadion !
Czytaj proszę ze zrozumieniem jest wyraźnie napisane ...za 30 milionów... a to jest wkład miasta a nie dofinansowanie unijne, z którego można zrezygnować. I bardzo proszę nie wyzywaj od deb***i wszystkich, którzy mają odmienne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zagłosuję na nią, ale ze stadionem to ma rację. Pomysł budowy kolejnego stadionu do tego na Krochamlnej jest chybiony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak ten Lublin ma dorownac innym miastom z takimi pomyslami a co tu remontowac?????? Bo niby co zamontowac kszeselka na tych rozpodajacych sie ziemnych walach oblanych betonem i bedzie ladnie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Poznan mial takiego prezydenta jak sierakowska to Wronki kolo Poznania bylyby dzis pilkarska stolica Polski.Co za idiotka az przykro.Lublin przeprasza kibicow za Sierakowska:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem na Pania głosowac jak wielu innych ale tą wypowiedzią na Temat stadionu przekresliła Pani naszą decyzje ja nie mam zamiaru jeździc do innego miasta by w normalnych warunkach oglądac mecz //DOSC//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Ma rację!!! Nowy stadion można budować, jak stare są wyremontowane; tymczasem nawsze wyglądają - pożal się Boże, nie ma pieniędzy na ich remont, a tu nowy - mini stadionik ktoś chce zbudować (za pożyczone pieniądze)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STADION MUSI BYC BO WSTYD napisał:
miałem na Pania głosowac jak wielu innych ale tą wypowiedzią na Temat stadionu przekresliła Pani naszą decyzje ja nie mam zamiaru jeździc do innego miasta by w normalnych warunkach oglądac mecz //DOSC//
TOWARZYSZU A SKAD WEZMIESZ PRAWDZIWYCH PILKARZY NA TAKI STADION I KTO ICH UTRZYMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie już z tymi stadionami bo szału można dostać ! DOSYĆ INWESTOWANIA W MIĘŚNIE ! Dofinansujmy biblioteki osiedlowe, kupmy książki do bibliotek szkolnych, dajmy pieniądze na zajęcia pozalekcyjne: muzykę, plastykę, języki, na soki i owoce w szkołach, połóżmy asfalt na peryferyjnych ulichach miasta gdzie można podczas jazdy pogubić zęby, poróbmy kilka małych rond na skrzyżowaniach ze światłami gdzie stoi się godzinami w kolejce, na Krochmalną, jak tu ktoś napisał,przenieśmy ten koszmarny bajzel z Ruskiej i zróbmy centrum PKSowo-busowe. Pieniądze można brać nie tylko z Unii. Wiecie ile kasy wpłynęłoby z mandatów za bałagan na posesjach! To jest dopiero źródło złota. Niestety: niewysychające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tej twarzyszce juz dziekujemy wiec pieniadze z unii maja przepasc skad sie tacy ludzie biora ktorzy nie maja pojecia o miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bab nie ma pojęcia o sporcie w Lublinie!! Kielce, Białystok- budują stadion a my wstydzimy się że nie mamy nic! Zdaniem że w Lublinie nie zbudujemy stadionu- ośmieszyła się!!!Czy ona ma pojęcie jakie wytyczne powinny być dla stadionu?? ani Zygmuntowskie z żużlem, ani sygnał czy Kresowa nie spełniają tych wytycznych- jak ona chce kierować MIASTEM skoro takie brednie opowiada - kompletnie ośmiesza się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...