Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński w Milejowie: Naprawmy Polskę od dołu

Utworzony przez antypisior, 19 listopada 2010 o 19:49
A ja myślałem,że starszy facet "dołem" się nie powinien interesować. Dlaczego on jest jeszcze kawalerem???? Wierzycie,że samotny facet może wiedzieć coś o polityce prorodzinnej????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jacy zadowoleni na zdjęciu.... A ten najbliżej Kaczyńskiego to kto? On ma największe szanse na wybór? kto to taki?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kaczyński plecie. cytat" Pieniądze na ten cel chce znaleźć Kaczyński opodatkowując właścicieli Gazety Wyborczej, Faktu, TVN i Polsatu. Kaczyński, ty opodatkuj kościół, kler i imperium rydzyka. Poza tym opodatkuj swoja partię, a najlepiej nie bierz pieniędzy z budżetu, weź się za pracę fizyczną, choćby na Bogdance w spółce którejś za 2 tysiące pod ziemią.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a TO ciekawe od kiedy gmina Milejów należy do pow. świdnickiego??? CZyżby jakieś nowe zmiany wprowadził Pan J. KAczyński????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A od kiedy Milejów to powiat świdnicki?? A może łęczyński redakcjo??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Milejów to Łęczyński powiat droga redakcjo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Godziłoby się wyjaśnić jaki cel miała wizyta Prezesa PiS w Milejowie. Miała na celu przede wszystkim wesprzeć Andrzeja Dyczewskiego w kampanii na wójta gminy Milejów i przysporzyć głosów jego kuzynowi Arturowi Soboniowi kandydujacemu do Sejmiku samorządowego woj. lubelskiego. Na spotkanie przybyła spora grupa ludzi spoza Milejowa. Bo chcieli zobaczyć Prezia (podobnie jak ja). Wrażenia - bardzo mieszane. Prawda jest taka, ze młodzi ludzie wykorzystując koniunkturę polityczna zapisują się do określonej partii, przez krotki okres angażują się aktywnie w jej działalność i kiedy zdobywa ona władze czerpią z tego określone profity ( rady nadzorcze itp,). Z tego tytułu Artur Soboń w 2009 roku uzyskał prawie 80.000 zł. Dodając do tego 110.000 zl jakie otrzymał za prace w Urzędzie Miasta Świdnika w ubiegłym roku uzyskał on dochód w wysokosci ok. 190.000 zł. Ciekawe ile z tego, jako członek PiSu, realizując zasade "solidarnego państwa" przekazał na pomoc dla ludzi biednych? Ciekawe jak tą zasadę realizuje jego kuzyn Andrzej Dyczewski. Myśle ,że po wyborach samorządowych PiS opuści dalsza grupa działaczy myślących zdroworozsądkowo i powstanie nowa prawicowa partia o konstruktywnym programie funkcjonowania w polskim społeczeństwie, wtedy karierowicze będą opuszczać szeregi PiS i budować sobie nowe przyczólki dla osiągania partykularnych korzyści i komfortowej egzystencji.Wtedy już niestety nikt nie będzie zabiegał o przyjazd Jarosława Kaczynskiego do Milejowa i jego pozytywny wizerunek będę mogł ogladac tylko w filmie " O dwóch takich co ukradli ksiezyc". Dlatego też uznałem, ze warto było przjechać ok. 40 km. by być świadkiem jednego z etapów zmierzchu, kontrowersyjnego autorytetu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lubelszczyzna wstydzi sie za Milejow!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tyfus napisał:
Lubelszczyzna wstydzi sie za Milejow!
PREZIO NAMAŚCIŁ TO MOŻE BĘDZIE DOBRZE W MELEJOWIE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po pierwsze Lubelszczyzna jest dumna z Milejowa! Po drugie Kaczyński nie zakończył podróży na Mileowie, potem był w Zamościu, a po trzecie Milejów to powiat Łęczyński. Generalnie wizyty szefów partii mają na celu poparcie człownka swojej partii na wójta, burmistrza itd. więc to akurat nie zbyt przemyślany komantarz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moi drodzy nie czepiejcie się tego, który jeszt za ludzmi z najbiednieszych warstw, jego błędem było nie utrzymanie kolaicji. Platformusy obnizyli pogrzbowe o 2 tys, chce zniesc ulge prorodzinna, zabrac becikowe, zmniejszyc zasilki, renty, podniesli podatek, a wiec robia to co w ich stylu dobra mine- zakłamana do zlej gry. Jak zwykle jada po najbiedniejszych i napychaja swoje i tak pekajace od gotowki portfele.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ODDAŁBYM GŁOS NA TEGO KTO W SWOJEJ KAMPANII STWIERDZIŁBY ŻE NADESZŁA NAJWYŻSZA PORA BY ZREDUKOWAĆ ZATRUDNIENIE W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ JEDNYM ZE ŹRÓDEŁ DZIURY BUDŻETOWEJ ALE NIESTETY! WSZYSCY BUDUJĄ NAM WIRTUALNE OBWODNICE, PLACE ZABAW, ŻŁOBKI, PRZEDSZKOLA OCZYWIŚCIE ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW, NIKT NIE MYŚLI O OSZCZĘDZANIU A TO NAJWYŻSZA PORA! POPRZEDNIE I OBECNE EKIPY NATWORZYŁY NOWYCH NIKOMU NIE POTRZEBNYCH STANOWISK W ADMINISTRACJI NA WSZYSTKO TO MA HAROWAĆ PRZECIĘTNY POLAK KTÓREMU SERWUJE SIĘ NOWE PODWYŻKI BO NIEROBOM CIĄGLE BRAKUJE KASY!!! BRZYDZĘ SIĘ WAMI MIERNOTY PCHAJĄCE SIĘ DO KORYTA! TAK JAK ROLNIK HODUJE BYDŁO I WIEPRZE TAK POLSKA I POLACY HODUJĄ POLITYKÓW!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"opodatkować gazetę wyborczą, fakt, tvn i polsat" a k****a opodatkować tv trwam, nasz dzienik i radio maryja to już nie łaska? a mina na zakłamanej gębie pana dyczewskiego - bezcenna
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gęba Dyczewskiego mówi za siebie że to fałszywy człowiek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A proszę przedstawić co dobrego zrobił wójt Suryś .Obsadził swoimi krewnymi najleprze stanowiska,nie podaje prawdy ,że ma działalność że ciągnie krzyści i nie rozlicza się z tych zysków razem z żoną,zatrudnia nauczycieli z wyrokami w szkole ,nie ma pojęcia o pozyskanie środków Unijnych na utworzenie miejsc pracy i na jaką kolwiek inwestycję dające duże możliwości rozbudowy Milejowa.jest osobą gburowatą w stosunku do petentów ,giną mu dokumenty ,nie odpowiada na pisma mając mieszkańców za nic nie znaczących obywateli .Najbardziej odpowiada mu granie na weselach organizowanych w jednej ze szkół.Dla mnie to człowiek nie nadajacy się na żadnego gospodarza (no chyba tylko w swoim domu ) DYCZEWSKI I TYLKO SWIERZE POWIETRZE WPROWADZI DO URZĘDU GMINY MILEJÓW I TYLKO ON MOŻE COŚ ZMIENIC NA POZYTYWNE BYTOWANIE SPOŁECZEŃSTWA,Odnośnie rodzinnego powiązania z Panem Soboniem to jakaś wirtualna nieprawda,chyba,że członkostwo PIS u jest pokrewne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gęba Dyczewskiego mówi za siebie że to fałszywy człowiek .Surysia gęba jest jak aktora grającego szuje i zakłamanego krętacza.Dwie kadencje wystarczyły na ocenę jego postępu w Milejowie,żeby umieć znalezć zaufanie trzeba wyjść do ludzi i umieć z mimi rozmawiać,a nie napić się w remiżie i zarzygać wszystko dookoła siebie to jest moralnei uczciwe.Suryś wracaj na Struże barany paść i dzieci wychowywać (puść żonę do pracy niech trochę ma okresów składkowych i trochę solidnie popracuję)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.Surysia gęba jest jak aktora grającego szuje i zakłamanego krętacza.Dwie kadencje wystarczyły na ocenę jego postępu w Milejowie,żeby umieć znalezć zaufanie trzeba wyjść do ludzi i umieć z mimi rozmawiać,a nie napić się w remiżie i zarzygać wszystko dookoła siebie to jest moralnei uczciwe.Suryś wracaj na Struże barany paść i dzieci wychowywać (puść żonę do pracy niech trochę ma okresów składkowych i trochę solidnie popracuję)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szanowny podatniku, to wspaniałe wiadomości, szkoda tylko, że mijają się z prawdą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: