Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński w Puławach namawiał do zmiany prezydenta

Utworzony przez jartor, 28 października 2010 r. o 02:58
a juz myslalem ze namawial na zmiane Prezydenta Polaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja namawiam go na wizytę u lekarza psychiatry. Chory człowiek, który swoja osobą niszczy wiele innych sensownych osób z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Grobel - ja wiem i nie tylko ja, co to klasa: Pana wypowiedzi, prezencji, gospodarowania. GŁOSUJĘ TYLKO ZA PANEM I MOJA RODZINA TEŻ Puławianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobył dwie godziny w pałacu i to należy uznać za sukces tej wizyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
A ja namawiam go na wizytę u lekarza psychiatry. Chory człowiek, który swoja osobą niszczy wiele innych sensownych osób z pisu.
Sensowni z pisu powinni sami go odsunąć ,a nie wyręczać się lekarzami jak piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z pisu był też i w Lublinie... I co po nim zostało ?? Jedno wielkie G. Cyt. Lecha K: ,, spieprzaj dziadu''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PREZYDENTOWYMIENIACZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy rzeczywiście zasługuja na na kogoś więcej niż Grobel. Do tej pory na niego głosowaliśmy ale już dość. Nawet kandydatka PO, która startuje na prezydenta, a PO była w tej kadencji w koalicji z Groblem, ma hasło "obudzić Puławy". A więc niech sami siebie obudzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekra napisał:
Panie Prezydencie Grobel - ja wiem i nie tylko ja, co to klasa: Pana wypowiedzi, prezencji, gospodarowania. GŁOSUJĘ TYLKO ZA PANEM I MOJA RODZINA TEŻ Puławianka
Panie Starosto Kamiński - ja wiem co to uczciwość, prezencja postawnego mężczyzny ( nie mikruska Grobelska ), Głosuję tylko za Panem i moja rodzina i wielu znajomych. Groblowi mówimy - dziękujemy Panu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta postsolidaruchowa banda sukcesywnie niszczyła wszelki przemysł na Lubelszczyźnie!I ten nierentowny i ten rentowny.Teraz ma ona czelność przedstawiać nowe swoje wizje ,nie pozostawiając społeczeństwu nadziei.I ironiczne pytanie-dlaczego niska frekwencja,dlaczego wykształcona młodzież ma gdzieś wybory?????????Bo rzeczywiście młodzież jest coraz mądrzejsza i farmazony o jakimś patriotyźmie ,który ma służyć tylko bandzie nieudaczników potrafi właściwie odbierać i rozumieć.Tak to po raz kolejny zwycięża prawda, jak mawiał wielki rodak śp.JPII.Czas na nowe twarze -właśnie ludzi młodych ,a nie wazeliniarzy,którzy poza politykowaniem niczego w życiu nie dokonali!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby pan Kaczyński miał odrobinkę honoru,to przede wszystkim przeprosiłby za likwidację cukrowni w Liblinie,która istniała ponad 120 lat.Ale czego ja oczekuję-nawet go poniekąd rozumiem ,bo większość społeczeństwa na Lubelszczyźnie jest jaka jest i "za wszelkie zło obwinia komunę"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zalecana przez PiS jest również wymiana babć klozetowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Kamiński jestes pogrzebany przy takiej rekomendacji ! No chyba,że lud Lublina zamiast na partię zechce zagłosować na sektę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy nareszcie ta ofiara, zniknie z polityki i przestanie nam psuć nerwy Tylko zamknięty zakład psychiatryczny może mu pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zaprosił tego dziada do Puław! Ja jako mieszkanka tego miasta nie życzę sobie takich gości.Nie lubię kaczyńskiego bo to człowiek-zło. Jadem i zółcią pluje na wszystko co się rusza. Nie mówi prawdy i jest zawziętym ,małym dupkiem. Jak można w dobie wyborów demokratycznych namiawać do obalenia prezydenta obojętnie czy Polski czy miasta. Co nam zaprezentuje kandydat pisiorów: zlikwiduje hufiec i harcerzy,postawi 102 kościoły a na zastępce swego wezmie dyrektorka "szpulek" bo to koledzy.No i zapomniałam o wazelinie ,tym jego posługasie o twarzy małpy. Wstyd mi,że w mieście Puławy gościł kaczor . W transmisji TVLublin uśmiałam się jak cholera jak zobaczyłam popleczników i wyborców pis----stare babsztyle .Tak babsztyle co tylko wyzywać ludzi potrafią. Jaka partia tacy wyborcy. A kaczce mówię NIE!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławiacy / Puławanie (nie wiem jak) - ale nie dajcie się! 3mam kciuki! Pawel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Azoty tak śmierdziały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absurd to sprzedaż terenu w centrum miasta pod budowę marketu budowlanego!!! Wiadomo kto sprzedał... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam,za profanacje Pałacu Czartoryskich i proponuje dobre wywietrzenie po tej nekropolityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławiak napisał:
Panie Starosto Kamiński - ja wiem co to uczciwość, prezencja postawnego mężczyzny ( nie mikruska Grobelska ), Głosuję tylko za Panem i moja rodzina i wielu znajomych. Groblowi mówimy - dziękujemy Panu !
A propos Kamińskiego , im dłuższy garniturek, tym krótszy ch... ek. Ależ wybornie to wymyśliłam. Ukłony dla Pana Grobla. Ma Pan ogromną ilość zwolenników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...