Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński wystąpi na placu Litewskim

Utworzony przez antypisowiec, 4 czerwca 2010 r. o 12:15
antypisowiec napisał:
Przyjedzie aby znowu naobiecywać, przypomniał sobie gdzie leży takie miasto jak Lublin i jaka bedzie znów frekwencja wsród mocherów.
Jeżeli to obiecywał Tusk w Irlandii ! , a co z tych obietnic zostało zrealizowane to wszyscy wiedzą a tu na miejscu obiecywał jego kolęś Gumowy Wacek vel no ten od mózg-o trzepów Pali coś tam .E nieważne mało istotny facio wszyscy wiedzą i tak o kogo idzie więc te Twoje informacje są powiedzmy delikatnie niepełne , mało skrupulatne ,niedokładne itd. pewnie , ja nie pałam sympatią do Kaczora a i moherem też nie jestem ale z całego zła jaki Polskę i Polaków dotkną to najmniejsze zło- to Kaczor dlatego że na Tusku ja i wielu moich znajomych się przewiozło i DRUGI RAZ nikt z nas mu nie uwierzy .Poza tym mieszkania to jedna sprawa tylko komu i do czego są one potrzebne jak NIEMA PRACY a kto likwidował zakłady tu w Lublinie ? czy cukrownię nie zlikwidował PSL koalicjant Tuska a czemu Dukaczewski jest za Komorowskim bo to daje szansę by wróciło stare a tego ja nie chcę dlatego Kaczor mój i moich znajomych głos MA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
Będzie można zapytać Pana Jarka co z tymi 3 milionami mieszkan z ostatniej obiecanki ,no i dlaczego podczas swojej ostatniego premierostwa nie zawitał do Lublina-czyżby zapomniał gdzie to jest?
ty sie lepiej swojego rudego zapytaj dlaczego wycofał kasę i nie inwestuje w Polskę Wschodnia, dlaczego został odrzucony projekt wzmacniania wałów w woj podkarpackim i lubleskim, zaptytaj dlaczego do tej pory nie rozwiązał senatu , co z obietnicą12 mertopolii, reformą emerytalną i obniżeniem podatków o reszcie nie chce mi się pisać i odpier... się od PiS, który rządził przez rok ze wspołkoalicjantami LPR i Samoobroną o których szkoda pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Al-ik napisał:
na Placu Litewskim cyrk a obiad na ... KULu?, wszakże Lechu obficie sypnął państwowe pieniądzena na własność KK według prawa kościelnego, żenada. Na Ordynackiej u Staniewskich braci to był cyrk! ... a bilet za grosze.
To że kasa obficie sypie się dla sukienkowych to akurat nie do tego Lecha z pretensjami a do tego od budowy drugiej Japonii to oni podpisali konkordat i to oni są odpowiedzialni Wałęsa , Mazowiecki , Geremek itd.to wtedy zaczynał się spektakl na Ordynackiej teraz kontynuują to następcy z Tuskiem włącznie więc nie pisz jak nie wiesz !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwek napisał:
Na cholerę tu potrzebna ta kaczka? WON STAD KACZKO POLSKA, na szczescie już jedyna... Mojego głosu i tak nie zyskasz!!
Akurat takich oszołomów jemu nie trzeba wystarczy za przykład Palikot i z takich jak Ty można się skutecznie wyleczyć więc swój głos daj przy budzie teraz Podtopionej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F4B159 napisał:
O której wyjezdża bo nie wiem jak dłuygo mam siedzieć na wsi u teściowej.
A siedź buraku do skutku bo tylko smrodzisz w mieście i wstyd temu miastu przynosisz Bolku z tamtund tamuj tylko się nadajesz do pasania kóz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kartofel uważa, może być obrzucony kartoflami (ugotowanymi). Nie chcemy go tutaj!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
NA WIEC PRZYJDĄ PRAWDZIWI POLACY KTÓRYM NIE SĄ OBCE SŁOWA : BÓG HONOR OJCZYZNA , swołocz z peło ma swojego rudego i jego przygłupiego przydupasa komor.... .
Oraz walczącego i bojowego ze sztucznym penisem -najlepszą bronią PO idola TRZECH miast Lublina , Biłgoraja i Warszawskich salonów Palikota .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuś napisał:
NIEMA PRACY a kto likwidował zakłady tu w Lublinie ? czy cukrownię nie zlikwidował PSL koalicjant Tuska a czemu Dukaczewski jest za Komorowskim bo to daje szansę by wróciło stare a tego ja nie chcę dlatego Kaczor mój i moich znajomych głos MA .
nie ma pracy, bo polski przemysł sukcesywnie likwidowała socjalistyczna propaganda (PO, PIS, PSL, SLD) za pomocą podstawowego narzędzia regulacji gospodarki, jakimi są podatki i przepisy prawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salowy napisał:
A zapomniałeś konowale co obiecywała SAWICKA z PO odnośnie służby zdrowia czyli naszego wspólnego Narodowego Majątku że ;jak dojdziemy do władzy to dopiero się będzie kręcić lody' , to mówiła do Tomka tylko nie wiedziała że Tomek jest agentem , powołanym przez tamten rząd może przez Ziobrę ? nie wiem ale jedno wiem że POlitycy tej partii pokazali do czego zmierzają , więc nie pisz tu głupot tylko zasuwaj na 5 lewatywę zrobić fachowcu od siedmiu boleści jeszcze tylko was brakuje w polityce , a chorymi to nie ma się kto zająć nierobie .
~Salowy~, wlasnie pokazales jak agresywny elektorat ma kandydat pisu. bronic swojego guru atakiem. sawicka nie byla i nie jest kandydatka na prezydenta wiec po jakiego grzyba pleciesz tutaj o tej osobie ktora nie powinna sie dostac do PO ( i juz nie jest w tej partii, a porownywac PO z ideologia bylego czlonka to tak jak porownywac polityke pisu z polityka Radka Sikorskiego. to samo - byl w pisie wiec na pewno cala ta pseudo partia pis ma taki program i taki swiatopoglad jak jej byly czlonek - Radek Sikorski ). szkoda ze nie jestem psychiatra bo ty powinienes byc pierwszym pacjentem. pieknie ukazales argumenty zwolennikow kaczynskiego - agresja + przyklad z bylym czlonkiem partii Komorowskiego ktory nie ma nic wspolnego z programem Komorowskiego po 2, pieknie pokazales typowe rozumowanie elektoratu pisowskiego. nie jest za pisem? to zaraz go zwyzywac, poslac negatywne przymiotniki nie majac najmniejszego pojecia o czlowieku ktory negatywnie sie wypowie o kaczynskim. nie glosuje na kaczora? to na pewno jest z niego zly lekarz. litosci... jestes podrecznikowym przykladem ciemnogrodu pisowskiego i jak jeszcze kto nie wie co to znaczy, to niech spojrzy na slowa wyzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F4B159 napisał:
O której wyjezdża bo nie wiem jak dłuygo mam siedzieć na wsi u teściowej.
Zostan na wsi,tam twoje miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
Będzie można zapytać Pana Jarka co z tymi 3 milionami mieszkan z ostatniej obiecanki ,no i dlaczego podczas swojej ostatniego premierostwa nie zawitał do Lublina-czyżby zapomniał gdzie to jest?
pamięta - w Irlandii, w Irlandii - chłopaczyno - obiecanej przez Tuska i Komorowskiegio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakis zart ..?? Lublin nie chce widziec Kaczynskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale napisał:
Niech stad wypieprza ja go nie chce tu widziec...chodz moze ktos go zastrzeli..
tylko Gajowy Bronek to potrafi, bo nic innego nie potrafi (czasami to nawet źle czyta odpowiedzi z kartki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenobiusz napisał:
Turlaj dropsa Jareczku...
tak, tak - tylko drops dla ciebie został, bo Bronkowi dałem sztucznego penisa do pocmokania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sam przyjedzie czy z kotem? Ciekawe po co przyjedzie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że przyjedzie!!!! Wierzę w to, że wygra te wybory.to porządny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ten człowiek nie ma argumentów, tak samo jak Komorowski... po co głosować na ideologiczne zero ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHŁOP POLSKI napisał:
"ZAWSZE TRZEŹWY " A PISZĄ JAK PIJANI .......OBY CI TE PIENIĄDZE WYGRANEGO KOMOROWSKIEGO I PALIKOTA NIE WYSZŁY BOKIEM. CZEMU ? BO ZAZWYCZAJ TAK JEST JAK SIĘ SZUBRAWCÓW DOPUSZCZA DO DZIELENIA ZYSKÓW. MIAŁEŚ I MASZ W LUBLINIE RZĄDY PO-wskie I CO????? NIE PAMIĘTAM ABY TAK MAŁO BYŁO ZROBONE W TYM MIEŚCIE ZA JAKIEGOKOLWIEK INNEGO PREZYDENTA. PEWNIE ODDAŁEŚ SWÓJ GŁOS NA PALIKOTA,MUCHĘ ,KOLARSKĄ.OWSZEM TO DOBRZY "FACHOWCY" ALE DO KABARETU I DO PLAJBOYA A NIE DO SEJMU . WIĘC "ZAWSZE TRZEŹWY" UPIJ SIĘ TO MOŻE WYMYŚLISZ LEPSZY POWÓD ABY UWAŻAĆ CIĘ ZA TRZEŹWEGO.
ALE JAK W NIEDZIELĘ ZŁOŻYSZ RĄCZKI NA PIERSI I WYSTAWISZ JĘZYK PO CHOSTIĘ TO UWAŻAJ ABY JAD KSIĘDZU RĄK NIE WYPALIŁ JADOWITOŚĆ MACIE WYSSANĄ Z MLEKIEM MATKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński w nowej roli dla ciemnego ludu czyli Jarosław najlepszy aktor III i IV RP! Obecna rola Jarosława - Przesłanie do Braci Rosjan i wizerunek przyjaciela ludzi, zwierząt, roślin itd, itp.
 Obelgi wobec innych już nie przynoszą popularności więc mamy nowe oblicze specjalnie dla ciemnego ludu... Skończmy w 1 turze wyborów z IV RP i nową, obłudną odsłoną Jarosława. Pamiętajcie - nie głosując albo głosując na kandydatów bez szans tak naprawdę oddajecie swoje głosy na Jarosława i jeszcze bardziej mobilizujecie jego MOHEROWE SZEREGI! www.stopczwartejrp.prv.pl ######stopczwartejrp.prv.pl/foto/V-SZATAN.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk został wybrany. Sprawdził się przy obalaniu rządu Jana Olszewskiego. Rozwój jego kariery był właściwie do odgadnięcia. Śmieszne było jak niektóry doszukiwali się w nim męża stanu. A naprawdę. To jest leniwy, zakompleksiony i mściwy człowiek.Manipulator. Tego ostatni termin użył Zbigniew Herbert o Michniku. Wiedza i intelekt powierzchowny. Moza powiedzieć dusza pokrętna. Nic wartościowego nie mogą zbudować tacy ludzie. Bo wszystko jest oparte na fałszu i kłamstwie. Tusk zwodził naród przez 5 lat. Jego sponsorzy zwodzą tzw wolna Polskę od 21 lat. Opanowali do perfekcji.Wyuczeni w propagandzie. Uczniowie Urbana. Wykorzystali naiwność, prostolinijność oraz nadzieje narodu. 10 kwietnia zdarł maskę z ryjów tych kreatur. Wystarczyło na kilkadziesiąt godzin. Aby naród zobaczył w całej krasie ta zawartość tego chlewu. I jak pisze Kapitan Nemo musimy glosować na jedynego Jaroslawa Kaczynskiego, zdolnego postawić tamę ich ryjom. Mamy gwarancje ze nie zdradzi sprawy Polski i naszej. A jest to smierc jego brata. Do urn Kochani Rodacy.Napisałem do Tuska po jego "expose" które trwało jka gomułkowskie lanie wody bite trzy godziny, że po tym co powiedział nie wierzę już w ani jedno słowo z jego ust. POwiedziałem wtedy że na kłamstwie można zbudować tylko reżim i próbować ten reżim utrzymywać siłą i oszustwem. Przewidziałm takżę w tym emailu że jego rządy nie potrwają dłużej niż dwa lata. I wiele się nie pomyliłem bo afera z ostrzeżeniem kumpli Mira i Rycha powinna była doprowadzić do upadku tego nie-rządu. Ale to wszystko okazało się jedynie maną przepowiednią frustrata .Wielki Tusk wpycha kolejnego kumpla na stanowisko prezydenta. To jednak przypomina mi uparcie jakąś niepoważną grę w jaką bawią się dzieci na podwórzu. Te dzieci zdają się nie widzieć całej otaczającej ich rzeczywistości. Są pozbawione możliwości refleksji. Działają bezkrytyczni wobec swoich pomysłów. W swojej naiwności nie widzą że tak bawiąc się i śmiejąc wyrządzają komuś ogromną krzywdę. Że ta ich dobra zabawa staje się wbrew ich woli zaprzeczeniem tego co można nazywać jeszcze zabawą. Zapamiętale jeszcze się bawią i śmieją, ale już niektórym ten uśmiech na ustach zaczyna zamierać. Jeszcze nie rozumieją co się stało. Ale już czują że ta zabawa przestała już innych bawić i że chyba coś się stało. Nie wiedzą tylko co. Bo szło przecież tak dobrze. A teraz nagle ktoś przestaje się śmiać, ktoś przypomina o obowiązkach, ktoś inny uklągł i się modli a ktoś jeszcze inny przynosi uaprcie zdjęcie... Jacyś ludzie odwracają głowy na ich widok. Ale są jeszcze wśród nich ci najzagożalsi, najbardziej rozbrykani i niepomni chwili. Oni jeszcze chcą się bawić. Bo przecież za chwilę znów zaświeci słońce, przestanie padać i będzie znów grała skoczna muzyka i będą się mogli znowu śmiać do rozpuku. NIe, nie z siebie. Z innych. Bo przecież są fajną wesołą ferajną i jest im dobrze. A jeśli są jeszcze na tym świecie jakieś smutasy... Tym gorzej dla nich. Wesoło jest. I Tusk bawi się jeszcze w drugą Irlandię. Jak długo? Rządzenie Polską to jednak poważna sprawa.. I tak myślę że chyba coś pękło i coś przeorało świadomość wielu ludzi w momencie katastrofy. Nastąpiła swoista cezura. To pozwala mieć nadzieję. Sądzę że Bóg chce widzieć w nas ludzi pragnących być dobrymi i potrafiącymi żyć pięknie ale i poważnie. NIe, na niby i dla jaj. I chyba to właśnie nam przypomina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...