Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński wzywał do przerwania układu w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Ta człowieka, stuczka...., 18 listopada 2010 r. o 22:11
OOO to chyba tym razem ze 3-4 autokary klakierów przywieźli... ,,Aula AWF była wypełniona do ostatniego miejsca. Wiele osób stało w drzwiach i na korytarzach.'' - bo jak był w Lublinie, to tak biednie tylko dwa... A temu człowiekowi proponuję taki ,,UKŁAD'' aby zaczął się leczyć, i to raczej na nogi, bo na głowę to już dawno za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość przebierańców. Głosując na Czapskiego, Godlewskiego dostajesz GRATIS. Czy nie jest wstyd Czapskiemu jako politykowi obozu Solidarności od lat promować aparatczyka PZPR-u Godlewskiego a za Godlewskim ostatniego sekretarza KW PZPR Białej Podlaskiej Kazimierza Nowaka i innych postkomunistów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt mnie nie przywoził. Na spotkaniu było ok. 500 osób w tym wielu młodych tak jak ja którzy juz maja dosyć sytuacji, że bez pleców w naszym mieście o pracę trudno. Może w Lublinie jest inaczej ale w Białej z pracą jest masakra, nie ma wógóle ofert zwłaszcza dla ludzi po studiach. Do urzedu, szkoły bez dobrze postawionego wujka nie ma szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro tj 19,11,2010 ma być spotkanie w sali konferencyjnej Radzyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul Wyszyńskiego 14 w Radzyniu Podlaskim .Jeżeli prawdą jest to że dowożą autobusami ,to postaram się zrobić kilka zdjęć z tej nagonki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idż i zrób zdjęcia w tym Radzyniu chętnie je zobaczę. TVN zapłaci ci za nie sporo kasy. To jest taka sama prawda z tym dowożeniem jak to, że emigranci masowo wracaja z Irladii do Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Judasz ten Kaczyński wszyscy be tylko pisiorki cacy!!! A taki wał prezesuniu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozna nie lubic pisu ale co powiedzial to prawda ze to juz za dlugo trwa ten uklad pana cz. z calym urzedem miasta i reszta urzedow. zalatwiaja wszystko pod stolem bo sie znaja od lat i nic sie nie zmienia. bo przeciez jak moze czegos nie zlatwic jeden drugiemu skoro pracuja od lat razem. dosc tego bo juz sie zygac chce jak na to sie patrzy. polowa urzedasow nic nie robi, w godzinach pracy wedruja po placu co drugi i na zmiane w prywatnych sprawach, siedza i pol dnia pija kawe przegladaja internet graja na komputereach, ta prace co wykonuja to u prywaciarza wykonuje polowa ludzi. krew zalewa jak sie na to patrzy bo chlowiek charuje po 8 godzin u prywaciarza i nie moze chwili odpoczac za mniejsza kase, a oni opierniczaja sie 1/3 czasu pracy i dostaja wieksze wynagrodzenie;/ za twoje i moje podatki ilez tak moze byc ??? czas to zmienic ludzie i sie zastanowcie kogo wybieracie bo znowu 4 lata zmarnowane beda. zeby znalesc prace w urzedzie to trzeba miec plecy jak niewiadomo kto albo znac pana cz lub zastepcow, najpierw jest osoba znaleziona a raczej polecona a potem obia ogloszenie ze wolne miejsce w urzedzie, kazdy to wie. dosc tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moherki z Białej zapomnieliście już hasła wyborcze z lat 2000, że trzeba zlikwidować szarą strefę!!Więc on zlikwidował, nie tylko szarą strefę ale i handel przygraniczny, bo wszędzie widzi podstęp i korupcję.Przypomnijcie sobie czasy przed 2000 rokiem,każdy z was nie narzekał bo był handel ze wschodem a Wam moherki zachciało się Kaczyńskich co skłócili Wschód z Zachodem i nic innego nie robił tylko zamykali i budowali kryminały i Wy narzekacie że nie ma pracy BURAKI. To liżcie dupę Kłamczyńskiemu i do Kościoła na tace ostatnią złotówkę dajcie i Będą wam odpuszczone grzeszki.Cała Biała jest zbudowana za kasę z przemytu i Wy narzekacie że roboty nie ma ,zawdzięczacie to BRACIOM PiSowskim.!!!!I Klerom co wam z ambony wodę z mózgu zrobili.Pozdrawiam współmieszkańców i życzę rozumu bo za głosy na PiSowskie ściemy do nieba nie pójdziecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CiemnaPodlaska napisał:
Moherki z Białej zapomnieliście już hasła wyborcze z lat 2000, że trzeba zlikwidować szarą strefę!!Więc on zlikwidował, nie tylko szarą strefę ale i handel przygraniczny, bo wszędzie widzi podstęp i korupcję.Przypomnijcie sobie czasy przed 2000 rokiem,każdy z was nie narzekał bo był handel ze wschodem a Wam moherki zachciało się Kaczyńskich co skłócili Wschód z Zachodem i nic innego nie robił tylko zamykali i budowali kryminały i Wy narzekacie że nie ma pracy BURAKI. To liżcie dupę Kłamczyńskiemu i do Kościoła na tace ostatnią złotówkę dajcie i Będą wam odpuszczone grzeszki.Cała Biała jest zbudowana za kasę z przemytu i Wy narzekacie że roboty nie ma ,zawdzięczacie to BRACIOM PiSowskim.!!!!I Klerom co wam z ambony wodę z mózgu zrobili.Pozdrawiam współmieszkańców i życzę rozumu bo za głosy na PiSowskie ściemy do nieba nie pójdziecie.
no juz wiekszego buraka to nie ma jak ty jakbys choc troche sie interesowal to bys wiedzial ze granice zamknela unia a nie rzad polski bo jestesmy ostatnim panstwem na wschod graniczacym z bialorusia. handel przygraniczny nie istnieje bo rzad bialoruski nie chce sie na to zgodzic. ty to bys najlepiej d**e lizal ruskim a oni nas robia jak chca zaraz tak ci wmuwia ze w katyniu polacy sami sie zastrzelili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
mozna nie lubic pisu ale co powiedzial to prawda ze to juz za dlugo trwa ten uklad pana cz. z calym urzedem miasta i reszta urzedow. zalatwiaja wszystko pod stolem bo sie znaja od lat i nic sie nie zmienia. bo przeciez jak moze czegos nie zlatwic jeden drugiemu skoro pracuja od lat razem. dosc tego bo juz sie zygac chce jak na to sie patrzy. polowa urzedasow nic nie robi, w godzinach pracy wedruja po placu co drugi i na zmiane w prywatnych sprawach, siedza i pol dnia pija kawe przegladaja internet graja na komputereach, ta prace co wykonuja to u prywaciarza wykonuje polowa ludzi. krew zalewa jak sie na to patrzy bo chlowiek charuje po 8 godzin u prywaciarza i nie moze chwili odpoczac za mniejsza kase, a oni opierniczaja sie 1/3 czasu pracy i dostaja wieksze wynagrodzenie;/ za twoje i moje podatki ilez tak moze byc ??? czas to zmienic ludzie i sie zastanowcie kogo wybieracie bo znowu 4 lata zmarnowane beda. zeby znalesc prace w urzedzie to trzeba miec plecy jak niewiadomo kto albo znac pana cz lub zastepcow, najpierw jest osoba znaleziona a raczej polecona a potem obia ogloszenie ze wolne miejsce w urzedzie, kazdy to wie. dosc tego.
Z Twoją pisownią i intelektem,wiem że możesz kopać rowy, tylko nie wiem czy wiesz, koparki już wynalezli, a na operatora to chyba się nie nadajesz,więc zostało ci jedno ,nosić głowę na karku,jeżeli będziesz nią ruszał to na utrzymanie zarobisz.Bo jak chciałeś zarobić na Mesia ,to trzeba było się uczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
no juz wiekszego buraka to nie ma jak ty jakbys choc troche sie interesowal to bys wiedzial ze granice zamknela unia a nie rzad polski bo jestesmy ostatnim panstwem na wschod graniczacym z bialorusia. handel przygraniczny nie istnieje bo rzad bialoruski nie chce sie na to zgodzic. ty to bys najlepiej d**e lizal ruskim a oni nas robia jak chca zaraz tak ci wmuwia ze w katyniu polacy sami sie zastrzelili.
Zapomniałeś już jak lizałeś dupy Ruskim za parę rubli i karton szlugi i za zbiornik ropy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
no juz wiekszego buraka to nie ma jak ty jakbys choc troche sie interesowal to bys wiedzial ze granice zamknela unia a nie rzad polski bo jestesmy ostatnim panstwem na wschod graniczacym z bialorusia. handel przygraniczny nie istnieje bo rzad bialoruski nie chce sie na to zgodzic. ty to bys najlepiej d**e lizal ruskim a oni nas robia jak chca zaraz tak ci wmuwia ze w katyniu polacy sami sie zastrzelili.
Następny douczony ,jak coś się pisze ,to bez błędów,elektoracie ciemnej białej.A Wy PiSowcy to tacy jesteście patrioci, jak z koziej du.y,wiecie co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ! ja wiem jedno,najlepszy jest zimny Lech i chory Jarek.Ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro można jechać za Jarkiem z pielgrzymka do Zamościa,Guru Jarek będzie odprawiał mszę i nawoływał do praktyk wspaniałego państwa Koreańskiego.Cóż za intelekt ekonomiczno socjotechniczny.Tylko brać wzór z naszego przegranego niedoszłego prezia,który na śmierci brata robi karierę polityczną.Tylko podziwiać i się uczyć CIEMNA maso wyborcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Kaczyński Jarosławie ! Ja, moja rodzina, moi znajomi zagłosujemy na kandydatów popieranych przez Pana, wszak stawiamy drobny warunek. Osoba popierana przez Pana w powiecie, lub Pan sfotografujecie się na tle drzewa ze zdjęcia http://www.panoramio.com/photo/18266291 , w obecności swoich samochodów osobowych. O głosy mogą ubiegać się również osoby z innych ugrupowań, gdy spełnią powyższy warunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Szanowny Panie Kaczyński Jarosławie ! Ja, moja rodzina, moi znajomi zagłosujemy na kandydatów popieranych przez Pana, wszak stawiamy drobny warunek. Osoba popierana przez Pana w powiecie, lub Pan sfotografujecie się na tle drzewa ze zdjęcia http://www.panoramio.com/photo/18266291 , w obecności swoich samochodów osobowych. O głosy mogą ubiegać się również osoby z innych ugrupowań, gdy spełnią powyższy warunek.
Litości... Ten osobnik nawet Prawa Jazdy nie ma, więc jaka tu mowa o własnym samochodzie osobowym. PS. A droga wrażenia, nie robi. W każdym mieście, a co dopiero w gminach podobnych nie brakuje - ot uroki Tuskolandu. I napewno partia ludzi od szukania układów też tego nie zmieni.
Ostatnio edytowany 19 listopada 2010 r. o 01:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na młodego kandydata, kiełbasy wprawdzie nie jadłam ale zaufam panu Chodzińskiemu. Czas przewietrzyć miasto, stęchliznę czuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudak polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński powinen zostać prezydentem, zaprowadziłby w Polsce porządek, głosujmy na PIS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak już ktoś wczesniej napisał Na nogi bo na głowę już za późno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...