Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeśli nie Krzysztof Hetman, to kto będzie marszałkiem?

Utworzony przez Karol, 24 kwietnia 2014 o 10:15
mało to specjalistów w ZSL?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jesteś tyle wart ile możesz dać innym ! A będąc Marszałkiem można dużo dać innym, Bruksela jest owszem bardzo prestiżowa, ale odbiera realną władzę zarówno w samorządzie jak i partii.   Szkoda byłoby marszałka na Europosła, bo strażnik rozsądku potrzebny jest w województwie.   Jeszcze jedna prawda jest ważna w tym przypadku - Marszałek jest jeden a Europosłów max.trzech, i to oni czekają w kolejce do niego a nie odwrotnie. 
0
Nie głosujcie na Krzysztofa Hetmana w wyborach do PE! On musi zostać na stanowisku Marszałka! Razem z Żukiem nikt nie zrobił tyle dla naszego regionu co on!
0
Juz chyba dosc tej hewry z radzynia. A poza tym czy Sosnowski juz wyjaśnił sprawy w CBA. ? Bo kto wie czy czegoś nowego nie będzie. .. wkoncu to ten od zalatwiania miernotom pracy po urzędach.
0
Ach! Jaka cudowna magia "koryt".......
0
Nie jest ważne kto , ważne by był najsz .
0
W końcu spuścili by Pękalskiego, a co za tym idzie może by się polepszyło w niektórych lubelskich urzędach (atmosfera pracy) gdzie sąsiedzi i znajomi w/w pana pracują. Oby tak było...
0
Jeżeli chodzi o ocene Hetman cenię go najwyżej ze wszystkich marszaów z lb-.Natomiast niech chlop sobie zarobi na emeryturę z Unii Europejskiej wolę swojego człowieka o 1000 razy niż spadochroniarzy z Kamińskim czy Nowacka.Lublin niech nie da się skusić na obiecanki desantu z PO -czy TR .Głosujemy na PSL. PIS, SLD - Czerniak okej? oraz PO -Grad ?
0
krzysiu KORYTO, KORYTO pachnie w Brukseli... a ty tu o jakiś okopach ....
0
PIS, pragnie wygrać wybory, a na stanowisko marszałka Województwa Lubelskiego przygotował Andrzeja Pruszkowskiego. Nareszcie Lublin sie rozwinie, bo teraz to tylko głodowanie a u Pana Pruszkowskiego nic nie stoi, tylko wszędzie widać ruch i rozwój.
0
Hetmanie lubelski (być może ludzie nie pamiętają), a teraz europejski - pieniądze nie śmierdzą 50000 PLN miesięcznie.Warto powalczyć prawda?
0
Jakby się tak dokładnie przyjrzeć i zastanowić, to co oni właściwie zrobili? Spiepsz.li tylko parę rzeczy i tyle - reszta to PR, a teraz hop siup kop w górę na konkretny wypas. Jak trzeba to mogę podać parę konkretnych przykładów kompetentnych decyzji inaczej.
0
Jeżeli chodzi o ocene Hetman cenię go najwyżej ze wszystkich marszaów z lb-.Natomiast niech chlop sobie zarobi na emeryturę z Unii Europejskiej wolę swojego człowieka o 1000 razy niż spadochroniarzy z Kamińskim czy Nowacka.Lublin niech nie da się skusić na obiecanki desantu z PO -czy TR .Głosujemy na PSL. PIS, SLD - Czerniak okej? oraz PO -Grad ?
Po ostatnich wyborach parlamentarnych w zdrowej demokracji, hetman lubelski powinien zniknąć z polityki.
0
Odpowiadam na pytanie w tytule - Ja, ja i tylko ja. Reszty nie trzeba. Dopuśćta mnie do urzędu, tyż atrament wypije jakem chłop, za tylachna piniendzy?
0
Zbafco wojewóctwa nie idź, zostań na mniejscu
0
Hetmanie jeszcze lubelski, czego nie tkniesz wszystko zamieniasz w złoto
0
Wszyscy na wybory Stop spadochronom -Kamiński ,Nowacka,Lepszy swój niż obicanki z innego regionu
0
nie ma to jak ZSL, zawsze przy żłobie i za PRL i za Patologii III RP. Ludzie opamiętajcie się przy urnach wreszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
kio ty durniu!!! za PSL-u dopiero ruszyło województwo naprzód. Za PiS-iorów i SLD było daleko w tyle
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: