Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest już 15 kandydatów na prezydenta Polski (lista)

Utworzony przez VIP, 26 kwietnia 2010 r. o 14:28
http://tommy45.wrzuta.pl/film/3fnXiCPIhfi/hymn_jaroslawa Taki polak z niego, jak zna Hymn Narodowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko Bubla brak i będa same buble.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ksiądz nie startuje żaden - czemu? ja chce Ks.Borowika !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać nei ma juz wolnej Polski. Teraz jest polska kaczyńskich, na prośbę rodziny chowa się ich na wawelu, kandytuje się na prezydenta bo rodzina w testamencie tak chciała... a ten wielki polak nie zna nawet słów Hymnnu Narodowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYLI JESTEM NIEPRAWĄ POLKĄ...I NIE CHCE PODNIEŚĆ GŁOWY...CZYLI SIĘ ZACZYNA, A RACZEJ TRWA KONTYNUACJA WSZYSTKIEGO SPRZED KATASTROFY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówcie się jakiej Polski chcemy. Silnej Polski w silnej Europie? Własnie takiej Ja chce Polski. Jesli bedziemy prwadzic polityke przytakiwacza wobec krajów UE , Rosji i USA to co osiągniemy? Nikt nie bedzie sie z naszymzdaniem liczył. Czy ty Pan Kracy dbasz o cudzy ogródek, czy chcesz jak najlepiej dla swojego? Jarosław Kaczyński moim kandydatem na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotychczas oddawalam glos na pana Janusza K-M. Jak sie okazalo, glos stracony. Mialam powody, aby wlasnie tej partii dawac szanse. Teraz postapie rozwazniej. Uwazam, ze pan J. Kaczynski nie powinien startowac w wyborach, ale skoro tak postanowil, uzyska moj glos / jako przedstawiciel partii, ktorej sympatyzuje /. Dodam na koniec, ze nie interesuje mnie polemika na lamach tego forum. Nie bede tez czytac komentarzy...Dziekuje za uwage, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krista napisał:
CZYLI JESTEM NIEPRAWĄ POLKĄ...I NIE CHCE PODNIEŚĆ GŁOWY...CZYLI SIĘ ZACZYNA, A RACZEJ TRWA KONTYNUACJA WSZYSTKIEGO SPRZED KATASTROFY...
Czy spodziewałaś się wielkich zmian?Chyba nie jesteś taka naiwna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to bedzie w Polsce nastepny cyrk...........posmiejemy do utraty tchu - Prezident prof. dr. hab. Lepper, mulat prawie jak Obama i podobno tez uczy sie jezykow obcych, trenuje sztuki walki, duzo zwiedza (byl juz kilka razy na Bialorusi) - Prezidęt Podkański, zwany tez złotoustym - posiada wspaniale zdolnosci lingwistyczne, od zeszlego roku podobno nauczyl sie 5-ciu slowek po angielsku - Pawlak, czołowy strazak rzeczypospolitej chlopskiej....... niczym tania dziwka ...raz z jednymi raz z drugimi / ciekawe z kim bedzie nastepna koalicja PSL? Ciekawe na kogo glosowac da przykaz pan Rydzyk zwany tatem czy cuś tak Ja mysle ze wygra Jarek...... "wyjdzie z szafy" i bedzie mial poparcie tych kochajacych inaczej oraz milosnikow zwierzat bo ma kota. Oczywiscie Lublin i okolice jak przystalo na czerwoną entelegęcje - budowniczych Polski ludowej bedzie glosowal na SLD ale na pewno wygra Lepper bo tylko on moze wyprowadzic .................Polakow z kryzysu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PawelG napisał:
Zastanówcie się jakiej Polski chcemy. Silnej Polski w silnej Europie? Własnie takiej Ja chce Polski. Jesli bedziemy prwadzic polityke przytakiwacza wobec krajów UE , Rosji i USA to co osiągniemy? Nikt nie bedzie sie z naszymzdaniem liczył. Czy ty Pan Kracy dbasz o cudzy ogródek, czy chcesz jak najlepiej dla swojego? Jarosław Kaczyński moim kandydatem na prezydenta.
Wobec tego, moje wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widzę w tych kandydatach głowy państwa . Przykre, ale chyba pierwszy raz nie pójdę głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeszcze nigdy nie głosowałem, bo nigdy nie widziałem kandydata na prezydenta, czyli można powiedzieć nic nowego dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ANDRZEJ LEPPER i jego zaganiacz są gwarantami silnej i stabilnej Rzeczpospolitej. Wyrokowiec nie może być taksówkarzem (niezbędne świadectwo niekaralności), ale może startować na Prezydenta RP. Wiwat Marszałek Komorowski (pełniący funkcję Prezydenta RP), który nie podpisał ustawy zakazującej wyrokowcom startowanie we wszelkich wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jak zawsze zagłosuje na moją partie czyli PiS i oczywiście na Jarosława Kaczyńskiego. Tylko z Ta partią i ich programem wyborczym zawsze się zgadzałam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przybliż mi proszę ten program, bo ja jakoś go nie znam! Powiedz mi co mięczaki z PIS chcą zrobić dla Polski? Co takiego obiecują czego inni nie? Puknij się w łepetynę...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka o stołek prezydenta RP to istny wyścig szczurów. Czy się ktoś nadaje, czy nie, startuje w tym wyścigu. Nawet ci z wyrokiem.... wielka obłuda, ponieważ w wymogach na otwarcie własnej działalności gospodarczej, należy przedstawić zaświadczenie z CRS-u o niekaralności. NA PREZYDENTA NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ.... nie potrzeba!!! A więc wszelkiego autoramentu szubrawcy - DO DZIEŁA, MACIE SZANSĘ W IMIENIU PRAWA!!! Mam tylko pobożną nadzieję, że Polacy to mądry i myślący naród i po prostu zlekceważy zapędy np. pana od Samoobrony! Kto powiedział, że szefowie partii w Polsce mają obowiązek startować w wyborach prezydenckich, albo, że w ogóle z każdej partii musi być ktoś wystawiony do tego wyścigu??? Odnoszę wrażenie, ze niektórzy wystawiani są na siłę, wbrew ich woli i predyspozycjom. Pana obecnie p.o. prezydenta, zupełnie nie widzę na tym stanowisku. Natomiast szef PIS ma zamiar "ślizgać się" na wydarzeniach pod Smoleńskiem, z całym szacunkiem do jego osobistej żałoby, ale to jest żałosne!!! A może by tak pomyśleć o osobie niezależnej ani od PO ani od PIS i wybrać na prezydenta kogoś, kto ma uznanie w świecie, kto ma odpowiednie wykształcenie i nie kieruje się emocjami? Chyba o takim kandydacie trzeba pomyśleć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tu widzę jak dla Mnie dobrego kandydata jest nim Andrzej Lepper!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luśka napisał:
Walka o stołek prezydenta RP to istny wyścig szczurów. Czy się ktoś nadaje, czy nie, startuje w tym wyścigu. Nawet ci z wyrokiem.... wielka obłuda, ponieważ w wymogach na otwarcie własnej działalności gospodarczej, należy przedstawić zaświadczenie z CRS-u o niekaralności. NA PREZYDENTA NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ.... nie potrzeba!!! A więc wszelkiego autoramentu szubrawcy - DO DZIEŁA, MACIE SZANSĘ W IMIENIU PRAWA!!! Mam tylko pobożną nadzieję, że Polacy to mądry i myślący naród i po prostu zlekceważy zapędy np. pana od Samoobrony! Kto powiedział, że szefowie partii w Polsce mają obowiązek startować w wyborach prezydenckich, albo, że w ogóle z każdej partii musi być ktoś wystawiony do tego wyścigu??? Odnoszę wrażenie, ze niektórzy wystawiani są na siłę, wbrew ich woli i predyspozycjom. Pana obecnie p.o. prezydenta, zupełnie nie widzę na tym stanowisku. Natomiast szef PIS ma zamiar "ślizgać się" na wydarzeniach pod Smoleńskiem, z całym szacunkiem do jego osobistej żałoby, ale to jest żałosne!!! A może by tak pomyśleć o osobie niezależnej ani od PO ani od PIS i wybrać na prezydenta kogoś, kto ma uznanie w świecie, kto ma odpowiednie wykształcenie i nie kieruje się emocjami? Chyba o takim kandydacie trzeba pomyśleć!!!
Brawo !!Takich ,którzy myślą POLSCE potrzeba.Mało tego uważam że poplecznicy P Kaczyńskiego mają w tym swój cel tzn P J Kaczyński nie zamierza opuścić obecnej funkcji eliminując wszystkich swoich poprzednich zakochanych przyjaciół a w ten sposób się chcą pozbyć ,bo i partyjna pensja jest wystarczająco wysoka a przecież na to stanowisko są chętni już dawno .jest okazja więc do dzieła. Ponadto Polsce jest potrzebny Prezydent ,którego wiedz jest znacznie większa niz posiadał dotychczasowy--ekonomia-prawo umiejętność rzeczowej dyplomacji ,a koniecznie języki obce i to perfekt w piśmie i słowie.Przykro mi ale w obecnych kandydatach nie widzę mojego Prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To przybliż mi proszę ten program, bo ja jakoś go nie znam! Powiedz mi co mięczaki z PIS chcą zrobić dla Polski? Co takiego obiecują czego inni nie? Puknij się w łepetynę...!!!
KOMUCH ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 nazwiska kandydatow na prezydenta, jak dla mnie to jest smieszniejsze niz komedia.... jak patrze na te liste, to ponad polowa nazwisk znajduje sie tylko dla show a nie na serio... nie rozumiem pobudek tych osob, po co oni chca startowac, dla zabawy, zaistnienia w mediach? jak dla mnie najdluzsza lista z kandydatami na prezydenta powinna zawierac nie wiecej niz 5 nazwisk... przyklad niedzielnych wyborow w Austrii, 3 nazwiska, i na pewno nie jest to uwarunkowane liczba mieszkancow tego kraju... jeszcze duzo sie musza nauczyc nasi politycy, bo to sa marni politycy... jak widac 20 lat demokracji, to zdecydowanie za malo zeby cos sie zmienilo... poki co jestem zirytowana liczba i samymi nazwiskami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...