Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza na Lubelszczyźnie nie była fascynująca

Utworzony przez Arek, 23 maja 2014 o 17:04
Czyli mandaty wezmą Paruch, Kamiński i Hetman. To dobrzy politycy. Lubelszczyzna na takim wyborze skorzysta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Andrzej Podraza, podobnie jak większość kandydatów do PE tytułujących się profesorami, nie ma tytułu profesora, więc macie błąd w tytule artykułu.  
0
PIS weźmie dwa mandaty na 100%.
0
Marszałek Krzysztof Grabczuk z PO to osoba sprawdzona którą mogę gorąco polecić.
0
Oby wszedł piotrowski, to jest dobry kandydat
0
Profesor Piotrowski ma największe doświadczenie i zna języki obce, ja głosuję na niego
0
Profesor Piotrowski ma największe doświadczenie i zna języki obce, ja głosuję na niego
0
Czyli mandaty wezmą Paruch, Kamiński i Hetman. To dobrzy politycy. Lubelszczyzna na takim wyborze skorzysta.

Tak, ale oprócz Parucha - to komedia nie kandydat! PIS weźmie jeden mandat, pisiorki będą się biły między sobą, i nie wykluczone, że Kamiński troszkę zabierze PiS-owi... Osobiście zagłosuję na lokalne PO, na K.Grabczuka - to solidny kandydat, miał bardzo ładne wyniki w wyborach samorządowych i tylko on może powalczyć z Kamińskim o mandat... Moje typy to Piotrowski i Grabczuk i nie obraziłbym się gdyby i Hetmanowi się udało  bo go szanuje, dobry  iskuteczny polityk. Ale najważniejsze to ruszyć się do urny!!!! to frekwencja zadecyduje ilu ambasadorów będzie miała Lubelszczyzna, głosujmy!!! 
0
Tonący Piotrowski brzytwy się chwyta:) Komicznie to wyglądało... Biedny Piotrowski - nikt go nie chce:) Zrezygnowałbyś Pan i wstydu oszczędził...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: