Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza z promilami w tle

Utworzony przez goość, 2 września 2011 r. o 06:49
Moim komentarzem do tego artykułu będzie cytat z Jana Pawła II Nie ma pokoju bez sprawiedliwości, nie ma sprawiedliwości bez przebaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik napisał:
Trzeba wybaczać ludziom, inaczej życie nie ma sensu. Tak nauczał Jan Paweł II
wybacz temu, kretynie, co ci dziecko zabije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W życiu nie zaglosuje na potencjalnych morderców dzieci na drogach...dla mnie czlowiek bez wysksztalcenia pcha sie do koryta...czlowieku najpierw idz na studia,zeby reprezentowac narod....kasa to nie wszytstko..Rzetelskiemu mowie NIE!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Pana Rzetelskiego warto zagłosować, także na innych członków z Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jedyni, którzy są normalni i coś chcą zrobić dla naszego niestety biedniejszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wyrok to -lubelski wymiar sprawiedliwości pod kuratelą posła Wilka nic dodać nic ująć. Niech redakcja ustali ile było takich rostrzygnięć w ciągu ostanich 5 lat i kogo dotyczyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale afera ja nie mogę więcej się dzieje u mnie na wsi a gazety o tym jakoś nie piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to był świetny sposób na kampanię wyborczą. Uważam że Pan Rzetelski i tak dostanie się do sejmu i nie zaszkodzą mu te Prowokacje gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł na kampanię jak każdy inny uważam że Pan Piotr Rzetelski jest dobrym kandydatem na posła RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze niech Pan dalej działa dla dobra lubelszczyzny i nie przejmuje się tą nagonką. Ma Pan moje i mojej rodziny poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach ta nagonka dziennika na PSL, już nie będę kupował tej gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście artykuł jest z tych science fiction.oczywiscie rzetelski nie zostanie posłem, bo psl zdobedzie 1 mandat dla hetmana,a wiec ten pijaczyna nie zostanie radnym. ale standardy prawdziwie pslowskie. NIE dla pijanych morderców na drogach. NIE dla alkoholików dla listach dla posłów i radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy raz taki wyskok, w sieci jest już filmik z tym panem http://urlr.pl/adf05404
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janka napisał:
Ja też miałem głosować na Piotra ale po tym, ze pokazał się z takim opojem na pewno nie zagłosuję. Nie uznaję pijaków na drodze, to potencjalny zabójca a ja z takimi bym sie nie zadawał. Głosujemy na Zdzisława Potkańskiego, przecież to prawdziwy LUDOWIEC, który zawsze reprezentował lubelską wieś i interes chłopów .
Widzę że zwolennicy Zdziśka się znaleźli ale jakiego? Bo ten pan inaczej ma na nazwisko i do końca nie wiadomo o kogo chodzi. Może chodzi o Zdzisława Podkańskiego, który dwa razy zdradził polskich mieszkańców wsi. Pierwszy raz kiedy opluwał PSL i założył swoją partię oczywiście w tle z PSL. Drugi raz kiedy porzucił swoje marzenia o swojej partii i przyłączył się do PiSu. Teraz współpracuje z ludźmi pokroju Hafmana, którzy uważają, że polscy chłopi wyjechały ze wsi i kompletnie im odbiło zdziczeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem...wymierzaniem kary zajmują się sądy a nie dziennikarze czy czytelnicy. Ile razy mozna wracać do tego samego? Miałam głosować na kogo innego, ale teraz na złość wam wszystkim zagłosuję na Rzetelskiego, po to aby Marek K. dostał się do sejmiku. I będę namawiać kogo się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój głos i tak ma Rzetelski widać jak chłopak działa z kampanią na pewno tak samo będzie działał w sejmie. Takich ludzi nam potrzeba zdecydowanych i efektywnych dlatego ma Pan mój głos. Powodzenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja! Mam info od Kosa, że zgłaszają się do niego inni kandydaci do sejmu i senatu, by poparł ich w wyborach i wystąpił w ich materiałach wyborczych. Da to im możliwość bezpłatnego zaistnienia na pierwszej stronie dziennika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo. Od kilkunastu tygodni jesteśmy świadkami intensywnej kampanii wyborczej w wykonaniu PSL-owskiego kandydata do Sejmu RP, Pana Piotra Rzetelskiego. Kandydat partii, która tak naprawdę nie ma programu wyborczego ( czytaj naprawczego ) dla pogrążonego w kryzysie kraju, za to ma aspiracje do rządzenia Polską. Partii, która swoim postępowaniem przez ostatnie 20 lat udowodniła, że dla władzy i lukratywnych posad dla swoich działaczy zrobi wszystko i pójdzie z każdym… Piotr Rzetelski w sposób wręcz podręcznikowy wpisuje się w mentalność typowego PSL-owca. Interesuje go wyłącznie własna kariera, wyborców traktuje jako trampolinę do sukcesu i coraz większych pieniędzy . Reklamuje się wszędzie. Bilbordy, plakaty. Wynajęci za pieniądze ludzie rozdają krówki, baloniki, kalendarzyki i tym podobne badziewie, tylko po to, żeby zrobić wyborcom wodę z mózgu i ogłupić ich przed zbliżającymi się wyborami. Ciekawe co będą rozdawać tuż przed godziną O… Postępowanie PSL-owskiego kandydata skłoniło mnie kilku przemyśleń, z którymi chcę się z Wami podzielić. 1. Człowiek, który jako radny sejmiku lubelskiego stanowi prawo lokalne, co więcej chce zostać Posłem na Sejm RP i stanowić prawo krajowe, sam prawa nie szanuje!!! Rozpoczął kampanię wyborczą jeszcze przed ogłoszeniem daty wyborów przez Prezydenta RP, a tym samym za nic ma przepisy ordynacji wyborczej. Niby to reklamuje stok narciarski, w rzeczywistości zaś siebie samego… 2. Nie jest mieszkańcem powiatu janowskiego, jego rodzina stąd nie pochodzi, nie ma tu nikogo bliskiego. Nie jest jednym z Nas i nie będzie dbał o Nasze sprawy, tak jakby zadbał ktoś, kto mieszka wśród Nas... Założenie hipotetyczne: Gdy będzie miał do wyboru dobro powiatu puławskiego (skąd pochodzi) na przykład obwodnica, hala sportowa, itp. oraz dobro powiatu janowskiego ( gdzie szuka naiwnych wyborców ) to po czyjej stronie się opowie??? Jego interesuje tylko i wyłącznie wypromowanie własnej osoby i zarabianie na bogatych narciarzach. Nie obchodzą Go sprawy mieszkańców miasta i okolicznych wsi. Zamieszanie z orlikiem to tylko taki przedwyborczy chwyt marketingowy. Jest bardzo prawdopodobne, że jak zmieni się koniunktura gospodarcza, albo klimat, zwinie interes i tyle Go widzieli… 3. Reprezentuje partię, która współtworzy najgorszy rząd w historii III RP. Rząd, który zadłużył Polskę na 180 000 000 000 zł ( słownie sto osiemdziesiąt miliardów złotych ). Rząd, który oszczędza nawet kosztem nieboszczyków ( zmniejszenie zasiłku pogrzebowego ). Rząd, którego nie interesuje ściana wschodnia, a tym bardziej Lubelszczyzna ( przepychanki w sprawie budowy dróg krajowych ). Rząd, który zamiast obniżać podatki – podnosi je ( VAT ). Rząd, który nie chce lub nie umie zatroszczyć się o wiejskie dzieci, zwłaszcza te z zamykanych szkół. Rząd którego nie obchodzą biedni, chorzy ludzie, od których lobby lekarskie wyciąga na wiele sposobów pieniądze. Mogę jeszcze podać setki jeśli nie tysiące przykładów ignorancji, głupoty, niekompetencji i zmarnowanych szans w wykonaniu koalicji rządzącej. 4. Jego partia: PSL – to swoisty związek zawodowy bogatych biznesmenów, którzy manipulując słabo wykształconymi mieszkańcami wsi i miasteczek, obiecują im wszystko co tylko można obiecać, tak naprawdę wykorzystuje ich do wymuszania korzystnych dla siebie rozwiązań. Skandaliczną sprawą jest kwestia KRUS. Małorolni mieszkańcy Białej czy Zofianki mający po 2-3 ha pola płacą tyle samo co potentaci rolni o areale kilkuset ha i prowadzący własne firmy. PSL odpowiada za rolnictwo w Polsce. De facto zaś za jego powolny upadek i coraz bardziej widoczne pogarszanie się poziomu życia wielu mieszkańców wsi. Brak cen minimalnych na artykuły rolno-spożywcze doprowadził do skandalicznej sytuacji, gdy cena żywca wieprzowego była mniejsza od kosztów jego wyprodukowania!!! Doszło do radykalnego spadku pogłowia bydła. Pogarsza się sytuacja plantatorów owoców miękkich. Wszystko to powoduje spadek poziomu życia rolników oraz negatywnie wpływa na rynek artykułów spożywczych, wzrost cen odczuwają już wszyscy, nawet ci średnio i dobrze zarabiający. 5. Głos oddany na Piotra Rzetelskiego jest podwójnie stracony: PSL balansuje na granicy progu wyborczego 5 %. I może się okazać, że będzie to głos zmarnowany. Poza tym pozycja Piotra Rzetelskiego w PSL jest słaba, nie ma On wpływu na politykę tej partii. Co więcej Jego wręcz nachalna kampania przynosi mu coraz więcej wrogów we własnych szeregach ( wśród liderów ). Najważniejsze jest to, że wyborcy głosując na PSL wybierają niepewną przyszłość dla siebie i Polski, a potem się dziwią, że w kraju nie ma pracy, perspektyw, szansy na godne życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STARY BETON JUZ ODCHODZI!!! Czas na młodych! Dlatego głosuję na Rzetelskiego. Człowiek energiczny, skuteczny, robi pieniądze dla siebie ale i innym daje zarobić. W przeciwieństwie do obecnego posła z Lubelszczyny Karpińskiego, to naprawdę dobra kandydatura. Jak został posłem tak zniknął jak kamfora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EustachyK(n)ot na posła, bardzo mądry, bardzo. Mój głos juz masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sejm to ponoć reprezentacja społeczeństwa?W długi weekend policja zatrzymuje ok.2000 kierowców po spożyciu alkoholu-czy tak?Pijanych...?Nie znam dokładnie definicji medycznej człowieka pijanego i po spożyciu alkoholu.Tak czy siak człowiek idealnie pasuje do być może- "całkiem sporej grupy wyborców".ALE NIE WSIADAJCIE ZA KÓŁKO "PO GŁĘBSZYM"!Ktoś wam wyskoczy z boku "z podporządkowanej" ,ale w/g prawa to będzie wasza wina!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...