Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci do Rady Miasta Lublin. Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Utworzony przez cdn, 24 października 2010 r. o 09:58
Po raz pierwszy od 1990 r nie pójdę na wybory!! Mam to i ich wszystkich tam gdzie kura znosi jajo!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dreher Piotr na listach PO? Albo PO tego gościa pogoni za jego beztaleńcie i karierowiczostwo,albo przestanę głosować na PO i zostanę w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Zaczyński to przypadkiem nie jest z ochronki Korczaka ? Jadąc przez Akademickie Miasteczko widziałem jego foto i się zastanawiałem czy przypadkiem z knesetu się nie urwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare twarze daniewski madejek krakowski z powodzeniem tworzyli w naszym mieście polske b jeśli sa za tępi aby to zrozumieć to może by ich poskreślać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani Marta Ścisło sie nie nadaje do Urzędowania, niech lepiej nadal handluje i prowadzi sklepy Comexu, napewno są najbardziej z niej zadowolone pracownice!!!! Mało jej to chce do POLITYKI!!!!! NC z tego to nie ta droga........Ciekawa jestem w jaki sposób zdobyła podpisy pewnie ludzie którzy robią zakupy w sklepach na osiedlu Niepodległości!!!!! ha ha ha.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o radnych to ja głosuję na MŁODYCH! Plakaty Obamy, Marylin itd.. Widac że są kreatywni. Takich ludzi właśnie nam trzeba. Głosujcie na 3-ki !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Ta Pani Marta Ścisło sie nie nadaje do Urzędowania, niech lepiej nadal handluje i prowadzi sklepy Comexu, napewno są najbardziej z niej zadowolone pracownice!!!! Mało jej to chce do POLITYKI!!!!! NC z tego to nie ta droga........Ciekawa jestem w jaki sposób zdobyła podpisy pewnie ludzie którzy robią zakupy w sklepach na osiedlu Niepodległości!!!!! ha ha ha.......
zgadzam się z przedmówcą, ta wcisło to jakaś pomyłka jest!!! a do comexu na kiepury chodź mam najbliżej to nie chodzę, nie daję jej zarobić... nie lubię jej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujmy garaże na Czubach ! Niech będzie więcej wolnych miejsc parkingowych i zieleni ! http://www.goldenline.pl/katarzyna-klos3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...