Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na prezydenta Polski - na liście PKW jest już 16 nazwisk (lista, sylwetki)

Utworzony przez krr, 26 kwietnia 2010 r. o 15:34
Tylu mądrych ludzi a jeden przestępca i bez matury. Polska to kraj pełen perspektyw ... dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krr napisał:
Tylu mądrych ludzi a jeden przestępca i bez matury. Polska to kraj pełen perspektyw ... dla wszystkich.
Akurat w tej dziedzinie wykształcenie ma najmniejsze znaczenie jak jesteś głupi pod względem poglądów to i tak zostaniesz głupi do końca śmierci. Złodziejstwa nie uczy się w szkole :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Akurat w tej dziedzinie wykształcenie ma najmniejsze znaczenie jak jesteś głupi pod względem poglądów to i tak zostaniesz głupi do końca śmierci. Złodziejstwa nie uczy się w szkole :-D
Ale dałem "do końca śmierci", ale ze mnie deb***, widocznie wyższe wykształcenie nic mi nie dało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzichu - nawet żarty mają swoją granicę, której nie należy przekraczać!! Wiedziałbyś jakbyś miał jakąś szkołę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robi tu przemówienie Jarosława Kaczyńskiego? Dla innych zabrakło miejsca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki typo jak Leper kandyduje na prezydenta !!!!!!!!!!!!!! Jak on ma czelność!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co ten Jurek się pcha? Pewnie ma zadanie rozbić ruch prawicowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młoda napisał:
PO co ten Jurek się pcha? Pewnie ma zadanie rozbić ruch prawicowy.
A co to jest ruch prawicowy? Co to jest prawica? Na tej liście jest tylko jeden kandydat, którego nie można uznać za socjalistę - JKM. Wszyscy pozostali tzw. "prawicowcy" to różne odłamy narodowego socjalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Zdzichu - nawet żarty mają swoją granicę, której nie należy przekraczać!! Wiedziałbyś jakbyś miał jakąś szkołę!!
A ja życzę mu dobrze. Niech chłop powalczy. Mieliśmy już intelektualistów u władzy i mamy 700 miliardów złotych długu publicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypomnial mi sie wierszyk ..."stoi na stacji lokomotywa"........ wiec na szybko ulozylem cos o Jarku. Stoi Jareczek przy mikrofonie Nadęty karzeł, juz cały płonie Sapie i dyszy, dyszy i sapie Raz słowo powie, raz oddech złapie Gęba mu chodzi jak u buldoga Zaplute usta i mina sroga Zaraz coś palnie, kogoś wyrzuci Potem do domu spokojnie wróci Obiad nie czeka na Jarka w domu Bo ugotować go nie ma komu Małżonki nie ma, dziecko nie płacze Bo ponoć Jarek .......kocha inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NYC1 napisał:
przypomnial mi sie wierszyk ..."stoi na stacji lokomotywa"........ wiec na szybko ulozylem cos o Jarku. Stoi Jareczek przy mikrofonie Nadęty karzeł, juz cały płonie Sapie i dyszy, dyszy i sapie Raz słowo powie, raz oddech złapie Gęba mu chodzi jak u buldoga Zaplute usta i mina sroga Zaraz coś palnie, kogoś wyrzuci Potem do domu spokojnie wróci Obiad nie czeka na Jarka w domu Bo ugotować go nie ma komu Małżonki nie ma, dziecko nie płacze Bo ponoć Jarek .......kocha inaczej
dlaczego Komorowski ma bardzo często czerwoną twarz ?. może jest bardzo chory i nie będzie mógł pełnić funkcji prezydenta ? a może (tu słynne pytanie posła Palikota) - ma problem alkoholowy ?. Członkowie POI potwierdzają moje obawy. Dlatego Komorowskiego w prawyborach poparło TYLKO 30% CZŁONKÓW PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy to złodzieje, teraz sie zaczną " obiecanki - cacanki " a później będą tylko oszukiwać i kraść. Ciekawe jakie poparcie będzie miał Lepper- kandydat bez wykształcenia i co by nie było " skazaniec na więzienie" ;p hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ANDRZEJ LEPPER i jego zaganiacz są gwarantami silnej i stabilnej Rzeczpospolitej. biggrin.gif Wyrokowiec nie może być taksówkarzem (niezbędne świadectwo niekaralności), ale może startować na Prezydenta RP. Wiwat Marszałek Komorowski (pełniący funkcję Prezydenta RP), który nie podpisał ustawy zakazującej wyrokowcom startowanie we wszelkich wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie KRZYSZTOF KONONOWICZ !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary kawaler na prezydęta ?! ...no i się zaczęło...dokąd uciec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ode mnie poparcie dla J. Korwina-Mikke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzcie się Rodacy! Idziesz do kościoła komunię przyjmujesz jak trzeba to i flagę z kirem wywieszę żeby każdy widział jaki jestem katolik. To nie po katolicku opluwac drugą osobę. Jak Ci się nie podoba Leper, Kaczynski itp. było samemu wystartowac na prezydenta. Nie katolik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie kadyduje Cimoczewicz, bo na niego oddałabym głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELEKTORAT WIĘZIENNY PO ZOSTANIE ZMINIESZONY O LEPPERA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz Korwin-Mikke....najlepszy kandydat na PREZYDENTA RP.............Nie widze innego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...