Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na Wójta Gminy Józefów nad Wisłą

Utworzony przez andrzej, 7 listopada 2010 r. o 08:44
bardzo dziwni kandydaci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieszkańcy gminy Józefów n/W jesteśmy rozsądni. Wiemy co jest dobre, a co złe. Kandydat na wujta posiłkuje się Poniatową, i jak plota głosi zaprasza i burmistrza Opola Lub., gdyż sam nie ma alternatywy na rządzenie. Jesteśmy chyba jedyną gminą nie zadłużoną, nie płacimy za śmieci a woda też jest najtańsza. Jeden z nielicznych wujtów Pan Teresiński został odznaczony krzyżem zasługi przez Prezydęta Polski, który burmistrz czy wujt się pochwali z ościennych gmin. Który szanujący się kandydat zaczyna od głoszenia, że zrobi czystkę w gminie i pozwalnia niezręcznych pracowników. Jest mała grupa przeciwników która głosi, że wiele mozna zrobić. Tak można jeżeli budżet gminy na to zezwala, a Pan Kapica powinien o tym wiedzieć gdyż zarządza jednostką. Jako mieszkaniec gminy uważam, że w obecnym kryzysie nie potrzebne są zmiany, gdyż odprawy pochłoną budżet, a gmina i tak jest biedna. Niestać rolników na zwiększenie podatków, płacić za droszą wodę czy też za wywóz śmieci. Ile mół to obecny wut robił. Mamy gaz, wodociągi a nawet polne drogi zrobione. Bądźmy rozsądni oddając głoś w dniu 5.12.2010, i nie dajcie się zwieść bez pokrycia obietnicą kandytata na wujta, to są tylko puste słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyś pisz poprawnie!!! Wójt i prezydent. ZAPAMIĘTAJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze do krzysia woda to nie drosza tylko droższa nie"obietnicą kandytata" tylko obietnicom kandydata.Oj krzysiu do szkoły pod górkę miałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Krzysiu! Idź do szkoły, a politykę zostaw jak nauczysz sie poprawnie pisać. O zgrozo! Taka poprawność w mysleniu jak Twoja pisanina! Odsyłam Cię na stronę http://mapa.rpo.lubelskie.pl/. Zobacz gdzie jesteśmy i gdzie możemy być. A to, że nie jesteśmy zadłużeni to niewątpliwie zasługa i wójta i rad gminy poprzednich kadencji. Jednak możemy przecież pomnożyć te pieniądze.Prawda? Idź Krzysiu z myśleniem w tym właśnie kierunku. Pozdrawiam Cię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza miejscowość to Józefów n. Wisłą, Józefów nad Wisłą, a nie Józefów n/Wisłą! Krzysiu musisz wiedzieć gdzie mieszkasz. Jestem na wszystkich spotkaniach Pana Kapicy z wyborcami i nigdzie nie słyszałem o tym, że chce zwalniać pracowników gminy. Chce natomiast przekształcać system pracy Urzędu. To słyszałem i to dobrze, bo powinoo być sprawniej w obsłudze petentów niż jest. A Ci, którzy głośno krzyczeli o czystce w Urzędzie stoją dzisiaj z tymi, którzy nie chcą tam żadnych zmian. Krzysiu słuchaj uważnie, czytaj ze zrozumieniem i wyciągaj właściwe wnioski sam, a nie daj sobie "prać" mózgu. Myśl sam! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem na wszystkich spotkaniach z Panem Kapicą i stwierdzić że tp populizm głoszony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty być, Ty widzieć, Ty wiedzieć i co jeszcze? A Ty sam myśleć? Ty puknąć się w czoło! Ale koniecznie sam! A dzisiaj byłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wygrał wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójcie Gminy Józefów n/Wisłą zastanów się dwa razy zanim podejmiesz decyzję zwolnień osobowych. Pamiętaj, że kadencja trwa tylko 4 lata. Każdy ma znajomych, rodziny. Pan za 4 lata może pozostać bez pracy a gmina jest mała, wszyscy wszystko o sobie wiedzą a szczególnie cudze pod lasem a swego pod nosem nie widzą. Niech Pan zapamięta sobie, że jest Pan człowiekiem i zawsze niech Pan nim pozostaje. Wspinając się na szczyt góry niech Pan nie zapomina mówiąc ludziom dzień dobry gdyż może być bardzo szybka droga powrotu. Proszę się kierować własnym rozumem a nie podpowiedziami swych doratców. Jeżeli Pan odwoła Panią Skarbnik, Dyrektora Zakładu Komunalnego i innych Dyrektorów o których głośno się mówi w Józefowie przez Pańskich kolegów to popełni Pan największy błąd, gdyż są to doświadczeni i dobrzy fachowcy w swej dziedzinie pracy. A na każde stanowisko obowiązuje Pana ogłoszenie konkursu zgodnie z obowiązującymi ustawami. A wiadomo, że każdy konkurs jest ustawiany pod osobę ale taką decyzję wójta można zaskarżyć do Urzędu Wojewódzkiego i będę bardzo tego pilnowała gdyż na tym bardzo dobrze się znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogłeś dziś Panie Wujcie spojrzeć przy goleniu w lustrze sobie w oczy. Zadowolony jesteś z wczorajszej dezyzji. Nie zapominaj Panie Wujcie, że kij ma dwa końce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojj widzę, że mieszkańcy nie trawią swojego wójta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jolu M. Wstyd mi za Ciebie, że ty tak nisko upadłaś. Jesteś już babcią i powinnaś zająć się wnukami a nie grzebiąć się w błocie zbierając podpisy na Dyrektora GOK. A miałam Cię za rozsądna kobietę. Jak to na ludziach można się pomylić. Spójrz w lustro i zadaj sobie pytanie - kim Ty się stałaś?, a co dzieci na to?. WSTYD i tylko wstyd rozniecasz po Józefowie. Mało masz swych problemów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam, ze Pani Jola M. doigrała się, nareszcie zainteresuje się Tą Panią Urząd Skarbowy. Nie będzie miała czasu na głupoty i wreszcie zajmie się tym, z czego je chleb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela napisał:
Słyszałam, ze Pani Jola M. doigrała się, nareszcie zainteresuje się Tą Panią Urząd Skarbowy. Nie będzie miała czasu na głupoty i wreszcie zajmie się tym, z czego je chleb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tu cicho i spokojnie, może co niektórzy zdali sobie sprawę że, piszących paszkwile bardzo łatwo sprawdzić, po EP komputera. Oj może się być niemiło...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że niektórzy mocno przebierają uszami i boją się o swoje stołki. Konkursy droga Olu nie wszędzie są potrzebne i wszyscy to wiedzą tylko nie Ola, bo Ola musi jeszcze chodzić długo do szkoły, żeby się dowiedzieć o przepsach prawa i jak się pisze słowo "wójt", i że jest Józefów n. Wisłą, a nie Józefów n/Wisłą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olu! Kij nie ma dwóch końców. Jeden z nich to początek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Numer IP komputera to świetna sprawa, to taki hamulec na nierozważnych pismaków. I dobrze, że tak jest, bo są kałamarze żyjący tylko z odrażania i kopania. Siedzą, obrażają i sami nic nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...