Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta gminy Miączyn

Utworzony przez kazik, 1 listopada 2010 r. o 09:10
sympatyk gminy miączyn napisał:
Różnica pomiędzy kandydatami Borowskim, Długoszem i Oleszczakiem a Kapicą polega na tym, że tym trzem pierwszym to stołek wójta od kilkunastu lat się marzy, dla mamony oczywiście. Natomiast aby wójtem został pan Kapica to chcą mieszkańcy gminy, przecież to oni prosili go by wyraził zgodę na kandydowanie. Prosili go o to sołtysi, eurodeputowany,niektórzy księża. Nominację na pełnienie obowiązków wójta wręczył mu osobiście sam premier Tusk, to chyba o czymś świadczy. Przecież przed tym jego służby musiały Kapicę dokładnie sprawdzić. Sprawdzić przede wszystkim jego kompetencje. Kompetencje tych trzech pierwszych są liche, by nie rzec nijakie. Ja osobiście głosować w Miączynie nie mogę, (bo mieszkam poza województwem) ale moja gdeszyńska rodzina postawi z przyjemnością X przy jego nazwisku.
Drogi sympatyku gminy Miączyn! Zajrzyj do słownika albo encyklopedii i wyjaśnij sobie słowo ,,eurodeputowany". Pan B. na dzień dzisiejszy nie jest członkiem parlamentu europejskiego, dlatego tez startuje w wyborach samorządowych.,,Liche są twoje kompetencje by nie rzec nijakie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyk gminy miączyn napisał:
Różnica pomiędzy kandydatami Borowskim, Długoszem i Oleszczakiem a Kapicą polega na tym, że tym trzem pierwszym to stołek wójta od kilkunastu lat się marzy, dla mamony oczywiście. Natomiast aby wójtem został pan Kapica to chcą mieszkańcy gminy, przecież to oni prosili go by wyraził zgodę na kandydowanie. Prosili go o to sołtysi, eurodeputowany,niektórzy księża. Nominację na pełnienie obowiązków wójta wręczył mu osobiście sam premier Tusk, to chyba o czymś świadczy. Przecież przed tym jego służby musiały Kapicę dokładnie sprawdzić. Sprawdzić przede wszystkim jego kompetencje. Kompetencje tych trzech pierwszych są liche, by nie rzec nijakie. Ja osobiście głosować w Miączynie nie mogę, (bo mieszkam poza województwem) ale moja gdeszyńska rodzina postawi z przyjemnością X przy jego nazwisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyk gminy miączyn napisał:
Różnica pomiędzy kandydatami Borowskim, Długoszem i Oleszczakiem a Kapicą polega na tym, że tym trzem pierwszym to stołek wójta od kilkunastu lat się marzy, dla mamony oczywiście. Natomiast aby wójtem został pan Kapica to chcą mieszkańcy gminy, przecież to oni prosili go by wyraził zgodę na kandydowanie. Prosili go o to sołtysi, eurodeputowany,niektórzy księża. Nominację na pełnienie obowiązków wójta wręczył mu osobiście sam premier Tusk, to chyba o czymś świadczy. Przecież przed tym jego służby musiały Kapicę dokładnie sprawdzić. Sprawdzić przede wszystkim jego kompetencje. Kompetencje tych trzech pierwszych są liche, by nie rzec nijakie. Ja osobiście głosować w Miączynie nie mogę, (bo mieszkam poza województwem) ale moja gdeszyńska rodzina postawi z przyjemnością X przy jego nazwisku.
Zgadzam się z Sympatykiem, ja też będę głosowała na Pana Kapicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka Niewirkowa napisał:
Zgadzam się z Sympatykiem, ja też będę głosowała na Pana Kapicę.
Pan Sympatyk, Pani Sympatyk to już dwoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka Niewirkowa napisał:
Zgadzam się z Sympatykiem, ja też będę głosowała na Pana Kapicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo, że mieszkam w Horyszowie i lokalny patriotyzm nakazywałby głosować na osobę która mieszka w mojej miejscowości to przykrością stwierdzam, że po ostatnich zachowaniach pana Kapicy nie zagłosuję na niego. Kiedyś miałem większy szacunek dla tego pana, czego teraz niestety nie mogę powiedzieć. Moim faworytem jest pan Długosz. Wykształcenie, odpowiednie kompetencje i nadzieja, że wreszcie w naszej gminie będzie się coś dobrego działo. Nie jest on też powiązany z różnymi klikami rządzącymi do tej pory w Miączynie. Kierowanie się własnym rozumem a nie bycie marionetką w czyichś rękach to dopiero sztuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krk napisał:
Kierowanie się własnym rozumem a nie bycie marionetką w czyichś rękach to dopiero sztuka.
swiete slowa!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym kandydatem jest Długosz i na niego oddam swój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100% z moimi poprzednikami Panem Sympatykiem, Panią Sympatyk i 123 To już jest nas troje i wierzę, że będzie o wiele wiele więcej, gdyż taka osobą jak właśnie pan Kapica będzie odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Również cała moja rodzina będzie głosowała na pana Kapicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milena napisał:
Zgadzam się w 100% z moimi poprzednikami Panem Sympatykiem, Panią Sympatyk i 123 To już jest nas troje i wierzę, że będzie o wiele wiele więcej, gdyż taka osobą jak właśnie pan Kapica będzie odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Również cała moja rodzina będzie głosowała na pana Kapicę.
Heh! Mileno! żle zinterpretowałaś moje wpisy. Ja niestety trzymam stronę p. Długosza, więc możesz mój głos od sympatyków pana K. śmiało odjąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milena napisał:
Zgadzam się w 100% z moimi poprzednikami Panem Sympatykiem, Panią Sympatyk i 123 To już jest nas troje i wierzę, że będzie o wiele wiele więcej, gdyż taka osobą jak właśnie pan Kapica będzie odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Również cała moja rodzina będzie głosowała na pana Kapicę.
Czytaj dokładniej, bo kiepsko rozumiesz wpisywane posty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim kandydatem jest oczywiście Józef Długosz. Uważam, że spośród czterech Panów ubiegających się o stanowisko wójta gminy Miączyn to właśnie on ma największe szanse. Przede wszystkim jest człowiekiem wykształconym!!! dlatego myślę, że tylko on wprowadzi zmiany w tym "nieładzie". Dotychczasowa praca urzędników w naszej gminie jest śmiechu warta więc przyszedł czas na zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczór nastał, przybyło formułowiczów bo właśnie niektórzy wrócili z wędrówki po Gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorientowany napisał:
Wieczór nastał, przybyło formułowiczów bo właśnie niektórzy wrócili z wędrówki po Gminie
Polszczyzna się kłania ,,FORMUŁOWICZU".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Polszczyzna się kłania ,,FORMUŁOWICZU".
I dlatego wybieramy tych, którzy nie mają problemów z poprawną pisownią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez kilka dni obserwuję opinie zainteresowanych wyborami.Znam wszystkich kandydatów ubiegających się o stanowisko Wójta Gminy Miączyn ,więc postanowiłam również wyrazić swoją opinię.Odpowiednim kandydatem jest(jak większość zresztą się wypowiada)Pan Józef Długosz-człowiek przede wszystkim uczciwy,skromny i odpowiedzialny za swoje słowa ,a tym bardziej czyny.Apeluję do wszystkich wyborców,aby 21 listopada oddali swój głos na Tego człowieka.Pomyślmy i tym razem nie zmarnujmy kolejnej szansy .Wszyscy chcemy,aby w naszej całej Gminie Miączyn było inaczej, lepiej.Już tyle lat czekamy na obiecane zmiany i znowu jesteśmy rozczarowani i zawiedzeni, bo tych zmian nie widać.Owszem ruszyły "prace przedwyborcze" -tylko dlaczego tak późno,dlaczego przed samymi wyborami.Typowy chwyt przedwyborczy.Dlatego myślę,że głosując na PANA JÓZEFA DŁUGOSZA postąpimy rozsądnie.Ten człowiek może dużo osiągnąć ,dajmy Mu szansę . Panie Długosz trzymamy kciuki.Gmina Miączyn potrzebuje takiego człowieka jak PAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie osobiście ludzie , którzy zdobywają swoje wykształcenie "z prędkością światła" nie są kompetentni na zajmowanie tak ważnego stanowiska - stanowiska Wójta. Idąc więc dalej moim tokiem myślenia stwierdzenie nasuwa się samo - wybierzmy P. J.Długosza.To jest odpowiedni kandydat. Cała moja rodzina na niego zagłosuje, ja oczywiście też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123: napisał:
Sympatyku gminy ! Dziwne jest, że mieszkając poza województwem (???????) wiesz co się dzieje w gminie,więc z pewnościa stać cię na to (masz kupę mamony)zeby czesto tu przebywac nie mówiąc juz o znajomości i wiary w kompetencje kandydatów na radnych.Ale nie o ,,mamonę" tu chodzi. Czyżby strach przed zaprowadzeniem porządku w gminie dotykał i ciebie? Przecież nie jesteś naszym wyborcą, a być może i niespełnionym sympatykiem tej gminy. Nikt nie wątpi w kompetencje pana Kapicy, a to kto prosił go o kandydowanie i dlaczego doskonale wiem ja, ty i wielu innych mieszkańców gminy. Każda osoba pracując na tym samym stanowisku wiele lat nabędzie pewnych umiejętności. Z przepisów ustawy o samorządzie gminnym wynika, że w przypadku przeszkody w wykonywaniu zadań i kompetencji wójta spowodowanej niezdolnością do pracy z powodu choroby (przyp. po chorobie p. Krawczuka) trwającej powyżej 30 dni, jego zadania i kompetencje przejmuje zastępca. Tylko w tym rzecz , że w naszej gminie nie było zastępcy wójta , w związku z tym przewodniczący rady gminy, zobowiązany był wystąpić do wojewody lubelskiego z wnioskiem o wyznaczenie osoby, która przejmie zadania i uprawnienia wójta. obowiązki te powołana osoba będzie pełniła do czasu aż wójt wyzdrowieje i wróci do pracy lub do końca trwania kadencji.Więc wieloletniego sekretarza gminy powołał premier to fakt, ale dokument wręczyła pani G.T. Pamiętaj, że nie były to demokratyczne wybory.Bo kogo innego mozna było wtedy obsadzić na tym stanowisku? Teraz ludzie oddadzą swój głos na tego kandydata, któremu zaufają. Polecam i odsyłam na niżej podany adres Regionalnej Izby Obrachunkowej w Lublinie- działalność kontrolna: gmina Miączyn ,,Kontrole w urzędzie gminy" wystąpienie http://www.lublin.rio.gov.pl Poczytaj i zastanów się czy tak powinno być nadal? Czy są potrzebne zmiany? Czas leci, pora na zmiany. Nowy człowiek w gminie może tego dokonać. Monitor samorzadowy U S T A W A z dnia 20 czerwca 2002 r. o bezpośrednim wyborze wójta, burmistrza i prezydenta miasta Dziennik Ustaw z dnia 20 lipca 2002 r.nr 113 poz. 984 [z późn. zm.] Rozdział 1 Przepisy ogólne Art. 2 1. Wójt wybierany jest w wyborach powszechnych, równych, bezpośrednich, w głosowaniu tajnym. Niech się to stanie 21 listopada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie:) Wszyscy na tym forum wyrażają swoje opinie na temat wyborów (każdy ma do tego prawo), kogo wybierze i dlaczego,który kandydat jest najlepszy i dlaczego,kto wykorzystuje jakie chwyty przedwyborcze i w jakim stopniu (a tak na marginesie to akurat nie jest najlepszym pomysłem gdyż tak nie powinno być, mieszkańcy Gminy Miączyn powinni wybrać tego kandydata, którego dobrze znają i ufają mu, wiedzą,że może on zrobić wszystko co najlepsze dla naszej lokalnej wspólnoty a nie tego, który użył ich jak najwięcej), wymienia się cechy osobowościowe kandydatów (i nie wątpię, że takie na pewno mają). Ale czy aby zbyt bardzo się nie "nakręcacie" przekonując innych,że dany kandydat jest najlepszy na to stanowisko??? Wydaje mi się,że akurat tego forum zbyt dużo ludzi nie odwiedza, a już na pewno nie mieszkańców naszej Gminy. Poczekajmy więc cierpliwie do niedzieli a wszystko się wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
optymistic person napisał:
Witajcie:) Wszyscy na tym forum wyrażają swoje opinie na temat wyborów (każdy ma do tego prawo), kogo wybierze i dlaczego,który kandydat jest najlepszy i dlaczego,kto wykorzystuje jakie chwyty przedwyborcze i w jakim stopniu (a tak na marginesie to akurat nie jest najlepszym pomysłem gdyż tak nie powinno być, mieszkańcy Gminy Miączyn powinni wybrać tego kandydata, którego dobrze znają i ufają mu, wiedzą,że może on zrobić wszystko co najlepsze dla naszej lokalnej wspólnoty a nie tego, który użył ich jak najwięcej), wymienia się cechy osobowościowe kandydatów (i nie wątpię, że takie na pewno mają). Ale czy aby zbyt bardzo się nie "nakręcacie" przekonując innych,że dany kandydat jest najlepszy na to stanowisko??? Wydaje mi się,że akurat tego forum zbyt dużo ludzi nie odwiedza, a już na pewno nie mieszkańców naszej Gminy. Poczekajmy więc cierpliwie do niedzieli a wszystko się wyjaśni.
39 postów świadczy o tym,że trochę osób tu zajrzało. Szkoda,że ja dopiero dziś to forum znalazłam i to zupełnie przypadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...