Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta gminy Miączyn

Utworzony przez kazik, 1 listopada 2010 r. o 09:10
głosujący napisał:
Czyżby ŻAL coś ściskał? Jestem bardzo zadowolony z wyników pierwszej tury oraz wierzę iż w drugiej będzie jeszcze lepiej!!!!
Ja jestem przekonany, że będziemy mieć nowego wójta w osobie p. J. Długosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz dopiero Pan Długosz zacznie płaszczyć się przed wyborcami. Przed pierwszą turą chodził po wsiach i prosił o głosy, teraz pewnie będzie na kolanach błagał. Dziwi mnie jak ludzie wierzą w te jego obietnice wyssane z palca. Przecież ten człowiek nic sobą nie reprezentuje. Jest pozbawiony honoru. Robił zgrupowania na wsiach i opowiadał razem z p. Borowskim bzdury na temat Pana Kapicy. Jeśli ten człowiek miałby być wójtem gminy to ja dziękuję... Gdyby był uczciwy to dałby ludziom samym zadecydować ale nie, jemu zamarzyła się ciepła posadka w gminie. Ciekawe czy te ulotki na przystankach obrażające Pana Kapicę to też jego sprawka, ale nikogo za rękę nie złapano więc nie można twierdzić czy to on. Ludzie ogarnijcie się!!! Po co nam taki wójt, który dołki kopie pod kontrkandydatami. Sieje zamęt a chłopi myślą że chodzi mu o ich dobro. Miączyn też nie pomyśli tylko za nim pójdzie bo przecież " on jest z Miączyna" i choćby był najgorszy to trzeba za nim iść. Ciemnota ludzka nie zna granic... wystarczy pokrzyczeć o zmianach i rozwaleniu wszystkiego a już za nim idą. Dla mnie nie jest to człowiek nadający się na wójta! Wójt powinien coś sobą reprezentować, a cechować powinna go uczciwość, a p. Długosz przed wyborami pokazał ze jej nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
No to teraz dopiero Pan Długosz zacznie płaszczyć się przed wyborcami. Przed pierwszą turą chodził po wsiach i prosił o głosy, teraz pewnie będzie na kolanach błagał. Dziwi mnie jak ludzie wierzą w te jego obietnice wyssane z palca. Przecież ten człowiek nic sobą nie reprezentuje. Jest pozbawiony honoru. Robił zgrupowania na wsiach i opowiadał razem z p. Borowskim bzdury na temat Pana Kapicy. Jeśli ten człowiek miałby być wójtem gminy to ja dziękuję... Gdyby był uczciwy to dałby ludziom samym zadecydować ale nie, jemu zamarzyła się ciepła posadka w gminie. Ciekawe czy te ulotki na przystankach obrażające Pana Kapicę to też jego sprawka, ale nikogo za rękę nie złapano więc nie można twierdzić czy to on. Ludzie ogarnijcie się!!! Po co nam taki wójt, który dołki kopie pod kontrkandydatami. Sieje zamęt a chłopi myślą że chodzi mu o ich dobro. Miączyn też nie pomyśli tylko za nim pójdzie bo przecież " on jest z Miączyna" i choćby był najgorszy to trzeba za nim iść. Ciemnota ludzka nie zna granic... wystarczy pokrzyczeć o zmianach i rozwaleniu wszystkiego a już za nim idą. Dla mnie nie jest to człowiek nadający się na wójta! Wójt powinien coś sobą reprezentować, a cechować powinna go uczciwość, a p. Długosz przed wyborami pokazał ze jej nie ma! ,,Mieszkańcu gminy" !Taka wypowiedź wyraźnie sugeruje, że czegoś się obawiasz. Często zmieniasz własną tożsamość, zwłaszcza na tym forum. Jak widać wybory nie poszły po twojej myśli i czas się z tym pogodzić. Przyjmij więc z godnością swoją porażkę i nie denerwuj się. Bo powiedzenie mówi, że ,,złość piękności szkodzi."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
No to teraz dopiero Pan Długosz zacznie płaszczyć się przed wyborcami. Przed pierwszą turą chodził po wsiach i prosił o głosy, teraz pewnie będzie na kolanach błagał. Dziwi mnie jak ludzie wierzą w te jego obietnice wyssane z palca. Przecież ten człowiek nic sobą nie reprezentuje. Jest pozbawiony honoru. Robił zgrupowania na wsiach i opowiadał razem z p. Borowskim bzdury na temat Pana Kapicy. Jeśli ten człowiek miałby być wójtem gminy to ja dziękuję... Gdyby był uczciwy to dałby ludziom samym zadecydować ale nie, jemu zamarzyła się ciepła posadka w gminie. Ciekawe czy te ulotki na przystankach obrażające Pana Kapicę to też jego sprawka, ale nikogo za rękę nie złapano więc nie można twierdzić czy to on. Ludzie ogarnijcie się!!! Po co nam taki wójt, który dołki kopie pod kontrkandydatami. Sieje zamęt a chłopi myślą że chodzi mu o ich dobro. Miączyn też nie pomyśli tylko za nim pójdzie bo przecież " on jest z Miączyna" i choćby był najgorszy to trzeba za nim iść. Ciemnota ludzka nie zna granic... wystarczy pokrzyczeć o zmianach i rozwaleniu wszystkiego a już za nim idą. Dla mnie nie jest to człowiek nadający się na wójta! Wójt powinien coś sobą reprezentować, a cechować powinna go uczciwość, a p. Długosz przed wyborami pokazał ze jej nie ma!
Ha ha ha, śmiać mi się chcę jak to czytam. Łatwo jest kogoś oczerniać, ale i tak wszyscy wiedzą że nie ma w tej wypowiedzi ani krzty prawdy. Pan Długosz nie musi uciekać się do tak tanich chwytów jakie przytaczasz i jestem przekonany że tego nie zrobił. To nie w jego stylu - ot cała filozofia, która burzy całą Twoją koncepcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam wrażenie że wszystkie posty broniące pana Długosza pisze albo on sam albo jego znajomi. Wiem co działo się na zebraniu w Niewirkowie. Długosz mydli ludziom oczy że czas na zmiany, ale jakie zmiany to chyba nawet on sam nie wie... chyba tylko w jego portfelu. Samo to że zbratał się z drugim kandydatem o czymś świadczy. Ja obawiam się tylko tego że będzie marionetką pana Borowskiego i nie wprowadzi żadnych zmian. Spuści gminę w dół tak jak to zrobił ze spółką wodną, o której krążą legendy. Dziwię się ze ludzie nie mają własnego rozumu i tak łatwo dają się omamiać takim osobom. Co najmniej jeden rok pójdzie na zmarnowanie bo przecież będzie musiał się nauczyć podstawowych zasad i przepisów w rządzeniu Gminą. Zobaczymy 5 grudnia ilu ludzi w gminie Miączyn zacznie myśleć i nie poprze tego Pana. Nie mówię że jestem zagorzałym fanem Pana Kapicy ale uważam go za lepszego kandydata na wójta. Jest zawsze opanowany, uczciwy i nie posuwa się do haniebnych czynów zwołując zebrania wiejskie i gadając na innych kandydatów steku bzdur wyssanych z palca. A po drugie bez niego były wójt nie miałby tak łatwo w rządzeniu, nie wierzą że Pan sekretarz nie odwalał ciężkiej roboty za Pana Henryka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "mieszkańca gminy" Mimo tego,że jesteś "malutki"(jeśli chodzi o twoją osobowość),w każdym tego słowa znaczeniu,to jeszcze na forum obrażasz ludzi.Nie dość, że nie masz racji jeśli chodzi o osobę mojego faworyta na wójta , to jeszcze obrażasz całe społeczeństwo miączyńskie.Wyborcy z Miączyna to mądrzy ludzie, kierujący się własnym rozumem,ale ty widzę działasz bez skrupułów.Pamiętaj ,że na forum również obowiązuje prawo,więc zanim napiszesz przemyśl to stokrotnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
A ja mam wrażenie że wszystkie posty broniące pana Długosza pisze albo on sam albo jego znajomi. Wiem co działo się na zebraniu w Niewirkowie. Długosz mydli ludziom oczy że czas na zmiany, ale jakie zmiany to chyba nawet on sam nie wie... chyba tylko w jego portfelu. Samo to że zbratał się z drugim kandydatem o czymś świadczy. Ja obawiam się tylko tego że będzie marionetką pana Borowskiego i nie wprowadzi żadnych zmian. Spuści gminę w dół tak jak to zrobił ze spółką wodną, o której krążą legendy. Dziwię się ze ludzie nie mają własnego rozumu i tak łatwo dają się omamiać takim osobom. Co najmniej jeden rok pójdzie na zmarnowanie bo przecież będzie musiał się nauczyć podstawowych zasad i przepisów w rządzeniu Gminą. Zobaczymy 5 grudnia ilu ludzi w gminie Miączyn zacznie myśleć i nie poprze tego Pana. Nie mówię że jestem zagorzałym fanem Pana Kapicy ale uważam go za lepszego kandydata na wójta. Jest zawsze opanowany, uczciwy i nie posuwa się do haniebnych czynów zwołując zebrania wiejskie i gadając na innych kandydatów steku bzdur wyssanych z palca. A po drugie bez niego były wójt nie miałby tak łatwo w rządzeniu, nie wierzą że Pan sekretarz nie odwalał ciężkiej roboty za Pana Henryka.
Widzę że masz dostęp do wielu ciekawych informacji z dotychczasowego funkcjonowania urzędu naszej gminy pisz więcej, z chęcią poczytam o ile mnie słuchy nie mylą, to spółka faktycznie upadła, ale dopiero wtedy kiedy Długosz już w niej nie pracował. Ciekawe jaki masz w tym interes żeby zniechęcić ludzi do Długosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEJ"mieszkańcu gminy"!!!!!!!! MOŻE INNYCH LUDZI NIE MIESZAJ W SWOJE OSZCZERSTWA. FOTEL BYŁEGO WÓJTA GMINY MIĄCZYN JESZCZE CIEPŁY,A TY JUŻ GO OBRAŻASZ. TAK SIĘ NIE POSTĘPUJE,CZYŻBYŚ MU NIC NIE ZAWDZIĘCZAŁ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy człowiek kieruje się własnym rozumem,nic i nikt nie jest w stanie go przekonać,a tym bardziej zniechęcić. Nasza cała rodzina głosowała na Pana Długosza ,teraz też się wybieramy.Jak się ma jakiś cel w życiu, to należy do niego dążyć.5 grudnia idziemy na głosowanie .Kandydat oczywiście bez zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niegłosujący"-jedź i zagłosuj.Spełnisz swój obywatelski obowiązek, a i sumienie przy okazji oczyścisz(bo pewnie masz z czego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikogo nie chciałem obrazić i nie są to wiadomości o funkcjonowaniu gminy tylko myślenie. Z całym szacunkiem dla Pana Henryka, ale ktoś mu na początku musiał pomagać. Zawdzięczamy mu bardzo dużo i szanuję go, ale trzeba przyznać szczerze że musiał mieć kogoś kto mu pomagał, bo sam by tego wszystkiego nie ogarnął. A swoimi wypowiedziami chcę tylko wzbudzić w ludziach myślenie a nie durne ufanie w obiecanki Długosza. Posłowie przed wyborami też nam wiele obiecują a jak później jest sami widzimy. Dlatego apeluję o przemyślane głosowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Nikogo nie chciałem obrazić i nie są to wiadomości o funkcjonowaniu gminy tylko myślenie. Z całym szacunkiem dla Pana Henryka, ale ktoś mu na początku musiał pomagać. Zawdzięczamy mu bardzo dużo i szanuję go, ale trzeba przyznać szczerze że musiał mieć kogoś kto mu pomagał, bo sam by tego wszystkiego nie ogarnął. A swoimi wypowiedziami chcę tylko wzbudzić w ludziach myślenie a nie durne ufanie w obiecanki Długosza. Posłowie przed wyborami też nam wiele obiecują a jak później jest sami widzimy. Dlatego apeluję o przemyślane głosowanie
Widzę, że jesteś ,,indywidualnością" w takim myśleniu ,,trzeba przyznać szczerze że musiał mieć kogoś kto mu pomagał, bo sam by tego wszystkiego nie ogarnął". Żałosna ta twoja wypowiedź. Tonący brzytwy się chwyta. Najpierw sto razy pomyśl, potem napisz i nie obrażaj nas wyborców - mieszkańców Miączyna. A nie pomyślałeś sobie, że z wieloma z nas będziesz musiał stanąć oko w oko. I jak wówczas będziesz się czuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
No to teraz dopiero Pan Długosz zacznie płaszczyć się przed wyborcami. Przed pierwszą turą chodził po wsiach i prosił o głosy, teraz pewnie będzie na kolanach błagał. Dziwi mnie jak ludzie wierzą w te jego obietnice wyssane z palca. Przecież ten człowiek nic sobą nie reprezentuje. Jest pozbawiony honoru. Robił zgrupowania na wsiach i opowiadał razem z p. Borowskim bzdury na temat Pana Kapicy. Jeśli ten człowiek miałby być wójtem gminy to ja dziękuję... Gdyby był uczciwy to dałby ludziom samym zadecydować ale nie, jemu zamarzyła się ciepła posadka w gminie. Ciekawe czy te ulotki na przystankach obrażające Pana Kapicę to też jego sprawka, ale nikogo za rękę nie złapano więc nie można twierdzić czy to on. Ludzie ogarnijcie się!!! Po co nam taki wójt, który dołki kopie pod kontrkandydatami. Sieje zamęt a chłopi myślą że chodzi mu o ich dobro. Miączyn też nie pomyśli tylko za nim pójdzie bo przecież " on jest z Miączyna" i choćby był najgorszy to trzeba za nim iść. Ciemnota ludzka nie zna granic... wystarczy pokrzyczeć o zmianach i rozwaleniu wszystkiego a już za nim idą. Dla mnie nie jest to człowiek nadający się na wójta! Wójt powinien coś sobą reprezentować, a cechować powinna go uczciwość, a p. Długosz przed wyborami pokazał ze jej nie ma!
ja zwykly wiejski chlop, ktorym ty gardzisz byłem na zebraniu w niewirkowie i pan Dlugosz słowa zlego na temat twojego ulubionego kandydata nie powiedxial. nie rozsiewaj plotek mieszkancu gminy. nie tedy droga do wygranej w wyborach. wojtem zostanie czlowiek ktory nie robi przekretow bo wszyscy mamy juz tego dosyc. myslicie ze jestesmy glupi i nie wiemy co sie tak naprawde dzieje. mylicie sie. chlop tez swoj rozum ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby 4 i 5 grudnia była zadymka śnieżna i -20 stopni w historycznie i fizycznie uzdolnionym Niewirkowie, wtedy niebieskie pasaty będą w śniegu stały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM CZŁOWIEKIEM MŁODYM I TEŻ PROWADZĘ GOSPODARSTWO RAZEM Z ŻONĄ.NA ZEBRANIU TEŻ BYŁEM.TAM NIKT NIKOGO NIE OBRAŻAŁ.PAN DŁUGOSZ TO UCZCIWY CZŁOWIEK I DOTRZYMUJE SŁOWA.NIE PODOBA MI SIĘ WYPOWIEDŹ,W KTÓREJ" mieszkanie gminy" OBRAŻA OGÓŁ MIĄCZYŃSKICH WYBORCÓW.NIE TĘDY DROGA "mieszkańcu gminy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyglada mi to na żalosna wojne, a raczej ataki ze strony "konkurencji" J.Długosza, bo niestety ("NIESTETY" - dla nich, a moze konkurenta w 2 turze?) ale w końcu jest realna nadzieja ze cos w tej gminie MIĄCZYN nareszcie sie zmieni. i nie trudno tutaj o zmiany na lepsze.. ile mozna ufac na slowo tym samym ludziom, ze czas na rewolucje, ktorych tylko oni moga dokonac, ze bedzie dobrze a w rzeczywistosci wszyscy wiedzą jak było, jest i pewnie jest szansa ze nadal bedzie, jesli nic sie nie zmieni. odnosze wrazenie, ze do tej pory niektorym $$$ troche przyslaniala oczy, az biedni nie widzieli problemow i potrzeb mieszkańców gminy. widzialem liste inwestycji i dokonań w ostatniej kadencji wojta z innej gminy w woj. lubelskim. przykre jest to, ze miączyn w porównaniu z tamtą gminą wypada znacznie słabiej, a przeciez jest dużą gminą. a to nie wojt, radni, czy mieszkancy zrzucaja sie np na plac zabaw jak lumpy pod sklepem na wino, tylko wystarczy sie postarac o dofinansowanie z unii - "wystarczy chciec". wiadomo, ze cos od siebie trzeba dac, ale w dzisiejszych czasach jak widac na przykladach innych gmin MOŻNA DUŻO. Plac zabaw jest tutaj tylko przykladem, zeby sie ktos zaraz nie przyczepil. do tej pory tylko czytalem to forum, ale ostatnie posty napisane po ogloszeniu wynikow wyborow zmobilizowaly mnie jednak do udzielenia sie, 'bo mnie boli'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi się,że najlepszą obroną jest atak.A kiedy ludzie zaczynają atakować? Kiedy się czegoś obawiają.Ja wiem jedno:takie obrażanie i atak najbardziej odbiją się na tej osobie,która obraża i atakuje.Ona się zamęcza psychicznie. Ja życzę powodzenia Panu Długoszowi w drugiej turze wyborów na wójta.Trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygra kto wygra oby było tylko uczciwie dla wszystkich i bez dowożenia ludzi, wszyscy wiedza kto woził, gieroj chyba też coś widział skoro taki post. Niech każdy idzie sam na wybory i głosuje jak chce ale bez jeżdżenia na wybory z rodziną pana Długosza. Chyba to nie jest podejście odpowiednie tylko dojście za wszelką cenę po trupach. A o marionetkach - ludziach dzięki którym się zostanie wójtem i tak się zapomni. Zrobi to i Kapica i Długosz, z tym, że jeden z nich wykorzysta tych ludzi perfidnie a potem w oczy nie popatrzy. Przynajmniej jak zagłosujemy samotnie a nie w towarzystwie "przyjaciół" z granatowego passata nie będzie nam potem wstyd przed innymi ludźmi tylko sami to przebolejemy w duchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli coś widzieliście a macie wyraźne zastrzeżenia, to może podpiszecie się?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...