Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta w gminie Jabłonna

Utworzony przez wyborca, 13 listopada 2010 r. o 11:17
Spośród wszystkich kandydatów wybieram Marka Banacha. Wielokierunkowo wykształcony, zdecydowany i wie czego chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie tego kandydata już wyklucza sama przynależność!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota nie boli, głosujesz na konkretnego człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek is ok, Marek jest wpożo, przebrała się miarka głosuję na Marka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudzka - nie bo kredyt, kredytem, kredyt pogania. Na to zgody nie ma bo puści Gminę z torbami. Poza tym środków unijnych jak kot napłakał i zero inicjatywy. Majewski ( pseudo Parnik) zupełnie nie bo nie ma o niczym zielonego pojęcia. Klimek to ekolog. Trzeba więc szukać wśród innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydatów było wielu ale żaden nie ma startu przy Marku, mój przyjacielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Spośród wszystkich kandydatów wybieram Marka Banacha. Wielokierunkowo wykształcony, zdecydowany i wie czego chce.
Tak? Przy okazji butny, kłótliwy i bardzo, baaardzo zarozumiały... "tylko ja wiem, nikt inny tego nie wie". Panie! Z taka gadką to do Afryki na szamana wioski startowaC, tam się może jeszcze ktoś nabierze! Niech pan ludzi nie obraza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie, to zwykłe draństwo, to obelgi pozbawione jakichkolwiek podstaw. Marek to właściwy człowiek na właściwym miejscu, kulturalny, wyrozumiały, wszechstronnie wykształcony i odpowiedzialny. Takich ludzi nam potrzeba, ja głosuję na Marka bo jest najlepszym ze wszystkich kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze inny wyborca napisał:
No nie, to zwykłe draństwo, to obelgi pozbawione jakichkolwiek podstaw. Marek to właściwy człowiek na właściwym miejscu, kulturalny, wyrozumiały, wszechstronnie wykształcony i odpowiedzialny. Takich ludzi nam potrzeba, ja głosuję na Marka bo jest najlepszym ze wszystkich kandydatów.
Twoje wyznanie jest śmieszne! Na szczęście ludzie mają swój rozum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek napisał:
Twoje wyznanie jest śmieszne! Na szczęście ludzie mają swój rozum!
Popieram Polacy nie gęsi i swój rozum mają! A on niestety małodostępny, zadufany w sobie jeszcze nie wygrał a juz sie obnosi! A co będzie jak wygra? to juz całkowicie urząd nie będzie dla petenta, tylko petent dla urzędu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na spotkaniu z Panią Rudzką i zastanawiam się jak taka osoba może być Wójtem Gminy, osoba która dobrze nie potrafi się wysłowić, która nie zna się na tym co robi, niemiła, niegrzeczna, wręcz arogancka i niekompetentna. Takie samo mam doświadczenie po wizytach w Urzędzie Gminy w Jabłonnie. Z tą Panią nie da się porozmawiać na żaden temat, bo się na tym nie zna. Brak słów. Co innego Pan Banach grzeczny, miły, kompetentny i wiem na pewno, że to co napisał ktoś wcześniej na jego temat nie jest prawdą. Jak można tak kłamać. Po języku wypowiedzi wydaje mi się, że to może być Pani Rudzka, bo te sformułowania wydały mi się dziwnie znajome.I właśnie na tej podstawie widać jakim jest Pani człowiekiem. A fe bardzo nieładnie. Jak można tak znieważać ludzi wypisując rzeczy wyssane z palca. Pan Banach to dobrze ułożony i otwarty na ludzi człowiek, który zrobił wiele dobrego w swoim życiu dla innych ludzi. Przez Panią natomiast przemawia prywata i pycha. Widać, że do celu to dąży Pani po trupach. Wstyd mi, że ktoś taki jest Wójtem Gminy Jabłonna i tyle. Ps. Śmieje się z nas całe Województwo, że Gmina Jabłonna to zaścianek i jak dalej będzie ta sama Wójt to o rozwoju nie ma co marzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy swój rozum mają i wybiorą osobę myślącą, która wie co mówi a nie mówi co wie tak jak Pani Rudzka. Po drugie Polacy widzieli kto zrywał plakaty i nie przebierał w środkach aby wygrać wybory na wszelkie moąliwe sposoby. Po trzecie Pani rządzenie Gminą to żenada i niech Pani nie obraża Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arogancka, butna, nieprzystępna, bez kija nie podchodź, wyniosła, nie mówiąca dzień dobry, a przy tym nie szanująca ludzi. Jeśli chcecie to sprawdzić to po prostu udajcie się do Urzędu Gminy a sami się przekonacie co to za ziółko. Jeśli będziecie mieli szczęście i zastaniecie ją w Urzędzie to przekonacie się co to za człowiek, brak słów. Niestety nic dobrego o tej osobie nie potrafię powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja napiszę tak w pierwszej turze oddałem głos nieważny, ale w drugiej zagłosuje na panią Rudzką z tego samego powodu, co kilka postów wyżej napisał ~Antek~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypis napisał:
A ja napiszę tak w pierwszej turze oddałem głos nieważny, ale w drugiej zagłosuje na panią Rudzką z tego samego powodu, co kilka postów wyżej napisał ~Antek~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a weźta sie wszystkie w kupe i pocałujta wójtów w d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,ja w drugiej turze zagłosuje na P.Rudzką bo jeśli ona nie wygra to dopiero w Jabłonnej i okolicach będzie zascianek jak napisała jakaś basia.Myślicie,że jak ktoś z Piotrkowa wygra to będzie pchał w taką mieścinę jak Czerniejów czy Jabłonna czy Chmiel czy Skrzynice...NIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia napisał:
Witam,ja w drugiej turze zagłosuje na P.Rudzką bo jeśli ona nie wygra to dopiero w Jabłonnej i okolicach będzie zascianek jak napisała jakaś basia.Myślicie,że jak ktoś z Piotrkowa wygra to będzie pchał w taką mieścinę jak Czerniejów czy Jabłonna czy Chmiel czy Skrzynice...NIE...
Banach jest z Jabłonny ja chyba go poprę napewno nie będzie gorzej, a może byc lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorzej to się nie da trzeba było wybrać parnika to było by weselej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marek Banach jest osobą,która z pewnością pomoże gminie wyjść z problemów i będzie pozyskiwała środki unijne,które w dzisiejszych czasach są na wyciągnięcie ręki,trzeba tylko chcieć i wiedzieć jak je pozyskać..Pan Marek wie. Pani Violetta Rudzka przez 4 lata o takie środki nie ubiegała się,a zasługi jakie sobie przypisuje nie do końca są efektem jej działań.. Pan Marek Banach jest osobą kompetentną,wykształconą i przyjaźnie nastawioną do innych ludzi! Zastanówmy się co tak naprawdę jest istotne dla nas jako dla mieszkańców..czy będziemy przez kolejne 4 lata tkwić w jednym miejscu czy chcemy dynamicznego rozwoju naszej gminy,opartego na wiedzy i umiejętnościach gospodarowania funduszami w taki sposób,by mieszkańcom żyło się lepiej... Zaufajmy,bo potrzebne są Nam zmiany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...