Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat PiS do PE: Kamiński to renegat i zdrajca

Utworzony przez sol, 8 maja 2014 r. o 18:48
Burmistrz powinien pracować , a nie prowadzić kampanię kolegi zastępcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez na tym zdjeciu nie ma aktualnego burmistrza Krasnika !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje koło PIS zdecydowało,że zagłosujemy na Jedynkę PO - naszego przyjaciela Michała Kamińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z listy PiS-u jedyny sensowny kandydat to Piotrowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no teraz tytuł adekwatny do osoby :) jest jeszce jedno określenie " typowy koryciarz "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy Kraśn imkeim nie powinien zainteresowac się jakiś Urząd ? Urząd który bstwierdzi jak działają urzędnicy, burmistrz i podległe instytucje?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry kandydat, to , źe mówi jak jest, to jego atut, jest bezpośredni i bardzo dobrze, popieram i będę z przyjemnością na niego głosować i mam to gdzieś co o tym myślicie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krycha zagłosuje na stawiarka bo pracując w KOEN-ie jest od niego zależna i służbowo i ponoć prywatnie. Stawiarski powinien jako europoseł zająć się narkomanią wśród młodzieży - ma w tym osobiste doświadczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamiński to renegat i zdrajca a Paruch nie zna języków i gada głupoty, trzeba szukać na dalszych miejscach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaden Stawiarski, głosujemy na Piotrowskiego - ma doświadczenie, zna języki obce, funduje staże i stypendia dla młodych z Lubelszczyzny, do tego zaprasza do Strasburga i Brukseli laureatów olimpiad, nauczycieli, działaczy społecznych i innych, organizuje też konkursy na unijne absurdy oraz konkursy dla maturzystów, zorganizował z prezydentem i marszałkiem wystawę fotograficzną "Lubelskie-okno na wschód i zachód Europy"   jednym słowem robi a nie tylko mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdejma  synkowi branzoletke tato zalatwi jako czlowiek prawy aby , bedezie dalej chandlowal 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski??? A kto to jest... Szkoda gadać z tym Panem. Miejsca pracy??? chyba są mu obce eh. Wybory wielkimi krokami się zbliżają, to i się Pan chce pokazać. ŻAL i jeszcze raz ŻAL... Mają ludzie tupet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIotrowski, Kamiński  mają szansę w wyborach,  reszta odpada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny socjalista, który będzie bronił miejsc pracy za moje pieniądze!!!! Precz z czerwonymi, inaczej nigdy nie będzie dobrze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt.  "Podczas czwartkowej konferencji prasowej Jarosławowi Stawiarskiemu (z lewej) towarzyszył burmistrz Kraśnika (z prawej)"   Buhahaha. Ale jaja jak oni się ostatnio pozmieniali. Tylko nie wiem teraz co to za typ w środku???;)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz Misiak jest burmistrzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ''Dbałość i ochrona miejsc pracy'' - Pan to ma tupet Panie Stawiarski ... za tą dbałość i ochronę miejsc pracy w Urzędzie Miasta Kraśnik napewno Panu - PODZIĘKUJEMY!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako II burmistrz, będąc "na miejscu" w Kraśniku, nie potrafił dbać o miejsca pracy dla "zwykłych" mieszkańców, to będąc w PE (nie daj Boże) na pewno to się zmieni. hahaha śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy buc w PE ? żarty, sam fakt, że jest wice, a tak prawdę mówiąc to ON podejmuję decyzję w tym mieście., jest dla mnie odrażający. Wstyd mi, zwykłemu zjadaczowi chleba za takie twarze w polityce. Panie Stawiar, wychowanie syna nie udało się, a ma się udać rządzenie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski niech się lepiej synalkiem zajmie, a Kamiński to jak dla mnie największa miernota w tych wyborach zaraz po Korwinie-Mikke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...