Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiety na listach wyborczych w Lublinie. Jak partie ustalają parytety

Utworzony przez mosquito, 23 października 2010 r. o 18:40
Bosche ! jestem w szoku bo słowo "kobieta" w przypadku większości kandydatek jest sporym nadużyciem chyba, że tak zaczniemy nazywać istotę u której procesy myślowe (jakkolwiek byśmy to rozumieli) przebiegają w organie będącym połączeniem mózgu i macicy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaaaaaaaaaa, róbta tak dalej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 6 miesięcznego chomika, zmyślna bestia. Może by tak PSL pchnął go na listę do sejmiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i panie później się dziwicie, że mówią o Lubelszczyźnie jako Polska B. Po tym co tu czytam się nie dziwię. Ciekaw jestem jak wy wyglądacie bo chyba wam nikt nawet nie zaproponował by udziału w wyborach chyba, że zamiast twarzy nosilibyście plakat wyborczy kogoś bardziej znanego. Dziwicie się innym tylko narzekać potraficie. Są ludzie, którym na czymś zależy w tym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grecki napisał:
Panowie i panie później się dziwicie, że mówią o Lubelszczyźnie jako Polska B. Po tym co tu czytam się nie dziwię. Ciekaw jestem jak wy wyglądacie bo chyba wam nikt nawet nie zaproponował by udziału w wyborach chyba, że zamiast twarzy nosilibyście plakat wyborczy kogoś bardziej znanego. Dziwicie się innym tylko narzekać potraficie. Są ludzie, którym na czymś zależy w tym mieście.
A Ty z jakiej sekty jesteś ? Lubelszczyzna to nie jest Polska B, jest to region białej biedoty w sercu Europy i to nie dlatego, że żyją tutaj głupole ale dlatego, ze taka jest wola polityczna zaczynając od Brukseli a kończąc na Wiejskiej. Twoi przedstawiciele nie wygrają bo karty są już dawno rozdane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zx napisał:
Mam 6 miesięcznego chomika, zmyślna bestia. Może by tak PSL pchnął go na listę do sejmiku.
Ma szansę, - pożyć jeszcze półtora roku jak się jakiegoś badziewia nie nażre. Kiepski kandydat, kadencji nie przeżyje. Preferowałbym żółwia no ale skoro ma to być kobitka to papuga byłaby akuratna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaa chłop babę szanuje . Nie leje jej batem jak idzie w zaprzęgu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grecki napisał:
Panowie i panie później się dziwicie, że mówią o Lubelszczyźnie jako Polska B. Po tym co tu czytam się nie dziwię. Ciekaw jestem jak wy wyglądacie bo chyba wam nikt nawet nie zaproponował by udziału w wyborach chyba, że zamiast twarzy nosilibyście plakat wyborczy kogoś bardziej znanego. Dziwicie się innym tylko narzekać potraficie. Są ludzie, którym na czymś zależy w tym mieście.
faktycznie, ta miss ma zawalisty program wyborczy i twarz dosyć przyjemną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada ! To co przeczytałem w tym artykule jest żenującą prawdą o naszym mieście ! Ludzie którzy nami rządzą próbują przeszczepiać mechanizmy marketingu politycznego ameryki północnej na nasz lubelski ogródek. Zaczyna się wstydzić tego kto rządzi i pewnie będę się wstydził tego kto rządzić będzie naszym miastem i okolicami naszego województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program wyborczy Miss to zrobię wszystkim dobrze he he !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta misska to wstydu nie ma, wygląda jak ulicznica, a do samorządu się pcha. W głowie wiatr chula, zero pojęcia o polityce i potrzebach regionu. Z czym do ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parytety to chory pomysł. "przynajmniej" 50% kobiet, a może od razu 70%? Po co wymyślać takie durnoty? Skoro nie ma chętnych kobiet do startu w wyborach, to po co sztucznie stawiać wymogi 30% czy 50%? Efekt tego nieformalnego jeszcze zarządzenia jest taki, że bierze się przypadkowe osoby z ulicy (tj panią miskę) aby tylko liczba kobiet na liście się zgadzała. Zachęcić ludzi wykształconych/fachowców bez podziału na płeć. Problemem polskiej klasy politycznej nie jest brak kobiet, ale brak u władzy ludzi, którzy rzeczywiście mają pojęcie o tym co trzeba zrobić w tym kraju. Za przykład może tu posłużyć obecny nie-rząd PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka feministek o kontrowersyjne rozwiązanie jakim miały by być parytety przyniosła pewien efekt.Partie poczuły,że to się może opłacać i teraz przed wyborami prześcigają się w chwaleniu,która z nich bardziej stawia na kobiety.Swój głos w wyborach na prezydenta Lublina oddam na Sierakowską jako "polityczkę" z doświadczeniem.Jak i życzliwie spojrzę na jej listę kandydatów/kandydatek na radnych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misska mogła by zrobić dobrze miastu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...