Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kopią, śpiewają, czarują. Czym nas jeszcze zaskoczą kandydaci?

Utworzony przez Ziomal z Chrzanowa, 3 października 2011 r. o 05:54
HIP HOP Rzetelskiego to bomba.Facet kuma czacze.Beton już się boi.BRAWO!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziomal z Chrzanowa napisał:
HIP HOP Rzetelskiego to bomba.Facet kuma czacze.Beton już się boi.BRAWO!!!!!!!!
Co z tego. Teraz kumają czaczę, a po wyborach będą puszczać bąki w ławy poselskie i na ziomali. Liczy sie tylko pensja poselska. I tyle z tych rewelacji zostanie ziomale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwuje zachowania Rzetelskiego bardzo często z bliska. Człowieka o tak dyskusyjnym poziomie intelektualnym i zachowaniu ze świecą szukać nawet u Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr Rzetelski - kandydat PSL na posła, a teraz radny wojewódzki : "Ciężko było mi znaleźć zespół. Muzycy, którzy zgodzili się – chcą pozostać anonimowi" Ziomale się wstydzą, że zaklaskali bitami dla polityka, a tym bardziej dla PSL-owca, więc nie dziwota, że się ukrywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piotr Rzetelski - kandydat PSL na posła, a teraz radny wojewódzki : "Ciężko było mi znaleźć zespół. Muzycy, którzy zgodzili się – chcą pozostać anonimowi" Ziomale się wstydzą, że zaklaskali bitami dla polityka, a tym bardziej dla PSL-owca, więc nie dziwota, że się ukrywają.
Zagłosuję na Rzetelskiego jak zdejmie portki i teraz jak nie ma śniegu zjedzie na gołej d...e po swoim stoku od góry na dół. Chociaż, znając "działaczy" pSL to i to jest możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piosenka jest dobra na wszystko... na boisko i na blokowisko Choćby taka, choćby taka - na użytek niejednego kandydata Wiem jak ranić i jak leczyć, jak poprawić byt człowieczy. Będąc jeszcze małym smykiem chciałem zostać politykiem! A to moje są zalety: 2 (niepełne) fakultety, 5 wyroków, doświadczenie, znajomości moc w terenie. Jestem znany w okolicy od lewicy do prawicy. Wiele partii założyłem, jeszcze więcej rozwaliłem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za tupet, rocznik 69 to młody kandydat? Chyba, że chodziło mu o to, że jest nowym kandydatem, bo po raz pierwszy do sejmu startuje. Młodym na pewno nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
Co za tupet, rocznik 69 to młody kandydat? Chyba, że chodziło mu o to, że jest nowym kandydatem, bo po raz pierwszy do sejmu startuje. Młodym na pewno nie.
Nooo..jak wziąć pod uwagę WIEK KANDYDATÓW PSL-u, to pan Rzetelski jest rzeczywiście młody (pewnie o to mu chodziło). No i młody duchem jest, oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszeliście jak rano w esce Wojewódzki i Figurski pochwalili spot Rzetelskiego. Docenili profecjonalne wykowanie, fajną muzykę i ogólnie, że to świetny pomysł. Podzielam ich opinię w 100%. Cieszę się, że oprócz merytorycznych spotów Rzetelski zdecydował się na troszkę zabawniejszą wersję. Widać, że ma dystans do siebie. Już wiem na kogo zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny spot, gratuluje pomysłu p. Rzetelskiemu. "Stary beton" pęka i bardzo dobrze, potrzebni nowi, dynamiczni, z pomysłami ludzie w Sejmie. Ma Pan mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuj własne prawo wyboru: http://www.poema.art.pl/site/itm_175123_wybor.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...