Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Nie będzie debaty Czubińskiego z Włodarczykiem?

Utworzony przez były Kraśniczanin, 26 listopada 2010 r. o 22:08
Ciekawy jestem czy obecny jeszcze przez tydzień Burmistrz będzie tak cwaniakował jak skończy się jego kadencja! Wtedy to i TV Kraśnik chyba zakończy działalność:)Niech przystapią obaj kandydaci do otwartej debaty na żywo- może wiec Wyborczy z udziałem mieszkańców, tylko czy Pan Burmistrz ma na tyle odwagi aby spojrzeć ludziom prosto w twarz?? Nie sądze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się porobiło. Kasa nie grała (skromne 135 tys. Strefa Usług Komunalnych), kobitki w tle, utarczki z niezależną prasą, umożliwianie zarobkowania małżonce, jakieś narty w Austrii. I co my wyborcy mamy zrobić? Nie każdy lubi mohery, i nie każdy lubi pokazywanie władz Kraśnika w satyrze w TVP 1. Pusta karta, chyba nie. Wybierzmy lepsze zło, uciekajmy z tego grajdoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były Kraśniczanin napisał:
Ciekawy jestem czy obecny jeszcze przez tydzień Burmistrz będzie tak cwaniakował jak skończy się jego kadencja! Wtedy to i TV Kraśnik chyba zakończy działalność:)Niech przystapią obaj kandydaci do otwartej debaty na żywo- może wiec Wyborczy z udziałem mieszkańców, tylko czy Pan Burmistrz ma na tyle odwagi aby spojrzeć ludziom prosto w twarz?? Nie sądze!
Ma. Odwiedza mieszkańców w domach i prosi o ostatnia szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma facet racje że nie chce debaty w tv korea
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wundershnycel napisał:
Ma. Odwiedza mieszkańców w domach i prosi o ostatnia szansę.
A dlaczego nie prosił o debatę przed I turą, tylko dopiero gdy dowiedział się że przegrywa? To samo tyczy się nachodzenia ludzi po domach. Jak miał te teoretyczne 9 tys podpisów poparcia to gwizdał na wszystkich. Gdy okazało się jak jest naprawdę, zaczął sam żebrać o głosy - wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
A dlaczego nie prosił o debatę przed I turą, tylko dopiero gdy dowiedział się że przegrywa? To samo tyczy się nachodzenia ludzi po domach. Jak miał te teoretyczne 9 tys podpisów poparcia to gwizdał na wszystkich. Gdy okazało się jak jest naprawdę, zaczął sam żebrać o głosy - wstyd.
Ja obecnego burmistrza nie tłumaczę ani nie staję w jego obronie, a jedynie na zadane pytanie odpowiadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wundershnycel napisał:
Ja obecnego burmistrza nie tłumaczę ani nie staję w jego obronie, a jedynie na zadane pytanie odpowiadam.
Odetchnąłem z ulgą bo już się bałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego takiej debaty nie można zrobić w Telewizji Lublin? Tą telewizję odbierają wszyscy mieszkańcy, a prywatną i bardzo stronniczą telewizję kraśnicką nie. Dla Telewizji Lublin byłby to ciekawy program, który ściągnąłby ogromną oglądalność, a i nie byłoby mowy o jakiejkolwiek stronniczości, bo tej Telewizji burmistrz Czubiński nie opłaca z budżetu miasta Kraśnika. Ten człowiek ma na finansowej smyczy prywatną telewizję, gazetę której tytuł jest prawie identyczny z nazwą jego stowarzyszenia wyborczego więc o obiektywności nie może być tutaj mowy. Teraz próbuje ośmieszyć swojego kontrkandydata, a to on sam jest śmieszny bo chwalił się ileż to osób go popiera, a I tura wyborów pokazała że ludzie go ze strachu jak stażyści i pracownicy Urzędu Miasta chodzili po domach zbierajac głosy poparcia przed wyborami!!!!! W prywatnej telewizji emitowane są stronnicze wiadomości, trwa zastraszanie ludzi, a wszystko dlatego że ogromna grupa ludzi dobrze ustawionych przez obecnego burmistrza boi się że zostanie odcięta od sutego miejskiego koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan cz. znów przesadził.Szkoda tylko ,że ludzie nie w pełni spierają zmiany.A co najciekawsze typowe "mocherowe berety" wspierają nie tego kandydATA CO powinni.Są za P.Cz .Czyzby zeszłotygodniowy obiad( za pieniądze podatnika) jeszcze im się odbijał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś jeszcze nie widać ,żeby Burmistrz rozdawał grochówkę , kiłbasę, a zona częstowała własnoręcznie smażonymi naleśnikami.Jakoś ta darmowa garkuchnia nie przyspozyła wielu zwolenników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja Kraśnik = Telewizja Korea, KIM już upada w Kraśniku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałam wczoraj długo oczekiwane przeze mnie informacje Kraśnik, to jest masakra co tam się dzieje,zawsze informacje były wcześniej a tu proszę w piątek- to jest śmieszne co nasz pan burmistrz wyprawia, brak słów- dokładnie tak jak ktoś bardzo fajnie to wcześniej na forum napisał- niedługo otworzymy lodówkę i tam też będzie, przecież to jest oczywiste że telewizja Kraśnik promuje jego wizerunek, nie trzeba się za bardzo przyglądać żeby zauważyć,że w każdej wzmiance o czymś zawsze pojawia się on - to juz jest nudne, czas na zmiany, jak można być tak zaślepionym żeby nie wiedzieć tego co się dzieje w naszym mieście, czy nawet Ktv, porażka, mama nadzieję że inni też to dostrzegają. A co do debaty to na miejscu pana W. nie wyraziłabym zgody,wiadomo że debata była by ustawiona.Kto ma zagłosować i tak zagłosuje na pana W. Też nie jesyem za pisem ale tym bardziej nie jestem za tym co się dzieje.fontanny,bzdurki napewno wiekszości nie przekupią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pff Tv Kranik . Szanujmy sie kazdy kto posiada dostep do tej tv dobrze wie ze to jest tv pana Czubinskiego. Prosta sprawa kazdy temat kazda inf konczy sie slowami typu : ,,dzieki uprzejmosci pana piotra" lub ,, za sprawa pana piotra cz." ,,lub wyjazd zorganizowal pan piotr cz" i tak dalej mozna wymieniac i wymieniac. A gosc od faktow sportowych to wogole jest przegiecie . Wg niego wyjazdy na wszysdtkie mecze ligi amatorskie kluby i wogole mlodziez sponsoruje i oraganizuje pan piotr. TO jest jakies neporozumienie calkowite ta telewizja pana cz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Może to być debata z udziałem redaktorów, ale nie w Telewizji Kraśnik, która moim zdaniem nie jest telewizją niezależną – stwierdza Włodarczyk." święta prawda, Czu ustawi pytania, śmieszni pseudo redaktorzy odczytają, zmontują tak żeby było wg. Czu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czubiński, kończ waść! Krapśnik television too!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Pan Burmistrz powiadomił mnie w trakcie trwania swojej kadencji, iż prosi o możliwość złożenia wizyty w mieszkaniu losowej Kraśniczanki, zareagowałabym bardzo pozytywnie. Ustalilibyśmy odpowiadającą obu osobom datę, zostałby podjęty skromnym (czyli tym na co mogę sobie pozwolić) podwieczorkiem, pogawędzilibyśmy godzinkę lub pół (w zależności ile miałby czasu i jak kleiłaby się rozmowa), mógłby np. zrobić malutkie notatki gdybym zupełnym przypadkiem miała dobry pomysł odnośnie naszego miasta. Zadbałabym o miłą atmosferę, bo doceniłabym gest człowieka, który będąc u władzy zadaje sobie trud sprawdzenia i doświadczenia jak się żyje pod jego rządami. Ale jeśli zapuka w najbliższym czasie, niech nie liczy na to, że otworzę. Teraz już mu nie wierzę. Teraz taka wizyta nie jest miła, jest niesmaczna i nachalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik = P. Czubiński KTV, czyli Telewizja Kraśnik = KTV, czyli Telewizja P. Czubiński, Lubię Kraśnik = Lubię P. Czubińśki, www.kraśnik.pl = www.p.czubiński.pl Żyjemy w Kraśniku ? czy .... No właśnie 5 grudnia Kraśniczanie muszą zagłosować od serca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy namówię jednego z 6 Panów, którzy 2 dni temu siedząc na ławce pod swoim blokiem zostali zapytani przez Pana Cz. czemu tak "siedzą o niczym ?". "Bo nie mamy za co..." - taka padła odpowiedź ! Wtedy to szanowny Pan wyjął z portfela 100 PLN zł i obdarzył tam siedzących. Bez komentarza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debata owszem - ale nie w telewizji Krasnik i z pseudo redaktorem Michalczykiem . Wystarczyło posłuchac jak ostatnio komentował. Wstyd. Koń by sie usmiał.I kto go zatrudnia? Jak tak ma funkcjonowac Krasnik to dziekuje.Temu panu należy juz podziekowac bo tylko kompromituje a efekty jego wystąpienia będą 5 grudnia. I tu mozna wyciagnac wnioski - jeżeli tacy kompetentni ludzie zasiadaja na stołkach jak p.Michalczyk? to (bez komentarza).Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Krasnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba w dniu dzisiejszym Urząd Miasta nie pracuje, bo jakoś nie widać na forum stałych wielbicieli pana Czubińskiego. Wiem, że to musicie robić i Wam współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...