Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Cugowski zachęca do głosowania na polityków PO

Utworzony przez marianoitaliano, 18 listopada 2010 r. o 17:38
Odbilo kolesiowi na starość, niech wraca do śpiewania bo do polityki sie nie nadaje. Po tym co zrobil Wasilewski, jak zadlużyl miasto, przy niklym przyroscie inwestycji w ratuszu przydalby się ktoś, kto rozliczylby poprzednią ekipe(czyt. Wasilewskiego razem z resztą nygusów z ratusza z żukiem - likwidatorem cukrowni wlącznie) I taki prezydent, żeby rozliczyl poprzedników tak nieudolnie rządzących, jak sądzę powinien być z innej partii niż PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdrojkowski, który jeszcze kilka lat temu z PISu startował i przeskoczył do PO bo co większe szanse na stołek ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cugowski ty bucu i prostaku zobacz jak ty wygladasz? takim ubiorem to zachecasz,zeby glosowac na moherow.moze sam nim juz jestes co? jak ostatni lach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Cugowskiemu na stare lata PALMA odbiła? Uważałam go za porządnego człowieka , ale właśnie dzisiaj zmieniam zdanie na jego temat. Następny sługus Tuska i spółki. Najbardziej dziwi mnie to , że brygada PO naliczyła mu ok. 570 złotych emerytury, a ten im po palcu do tyłka wchodzi... Żal mi Cię człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEŚ GŁOS MA, TO TRZEBA PRZYZNAĆ. ALE ROZUMKU BOZIA NIE DAŁA, OJ NIE DAŁA. SZKODA... POLSZEWIZM JAK ZARAŹLIWA CHOROBA, NIE PRZEBIERA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,3972792.html?fb_xd_fragment#?=&cb=f25cdf6779235c8&relation=parent.parent&transport=fragment&type=resize&height=20&width=120 to ten co sam ze soba wywiady robil....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam Wasilewski,Elżbieta Kołodziej-Wnuk,Krzysztof Żuk startują z list PO do Sejmiku. Czy to ma być nagroda za cztery lata kompromitujących rządów w Ratuszu? Panowie z PO przestańcie kpić z mieszkańców Lublina.Ten numer Wam się nie uda Zielona trawka to Wasze właściwe miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny pomysł na sławę. Dzięki Zdrojkowskiemu i Dreherowi Cugowski będzie sławny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak nie zagłosuję na PO ani PIS ani SLD ani PSL. Wybiorę kogoś z innej listy bo nie chce mi się później słuchać w tv o tych partiach. Z głosowania na pewno nie zrezygnuję jak niektórzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Odbilo kolesiowi na starość, niech wraca do śpiewania bo do polityki sie nie nadaje. Po tym co zrobil Wasilewski, jak zadlużyl miasto, przy niklym przyroscie inwestycji w ratuszu przydalby się ktoś, kto rozliczylby poprzednią ekipe(czyt. Wasilewskiego razem z resztą nygusów z ratusza z żukiem - likwidatorem cukrowni wlącznie) I taki prezydent, żeby rozliczyl poprzedników tak nieudolnie rządzących, jak sądzę powinien być z innej partii niż PO
Rozliczanie poprzedników nie poprawi niczego w naszym regionie. Trzeba wybrać nowych ludzi, którzy zajmą się naprawdę ważnymi sprawami a nie marnowaniem czasu i naszych pieniędzy na zwalczanie konkurentów politycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię Krzyska , a co to za przychlast z gozdzikami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Cugowski jak Pan wróci do domu to proszę obejrzeć i powąchać buty bo zdaje się,że wszedł Pan w g*wno. Z Pana przeszłością zasługuje Pan na poruszanie się po czystych chodnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Panie Cugowski jak Pan wróci do domu to proszę obejrzeć i powąchać buty bo zdaje się,że wszedł Pan w g*wno. Z Pana przeszłością zasługuje Pan na poruszanie się po czystych chodnikach.
A już mu wczoraj rękę podałem:( Pewnie to cena za to, że w tym roku na "współfinansowane" przez UE koncery się załapali. Ale żyby aż tak:( Słów po prostu brak. Ja tam się już więcej z Krzysztofem Cugowskim nie przywitam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Cugowski co pan robsz ?????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt dużego a raczej duże haki mają na niego by zrobił inaczej... TAKA_PRAWDA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sierotka ,ktorą Cugowski reklamuje to akurat wszystko może zepsuć.Do tego duetu można dodać Sobczaka dr prawa,ktory jedynie tytułem może się pochwalić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Krzysiu skundliłeś się i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DREHER = PIS!!! Nie głosujmy na ludzi fałszywych i obłudnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-podziewim PO-popieram PO-polecam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Odbilo kolesiowi na starość, niech wraca do śpiewania bo do polityki sie nie nadaje. Po tym co zrobil Wasilewski, jak zadlużyl miasto, przy niklym przyroscie inwestycji w ratuszu przydalby się ktoś, kto rozliczylby poprzednią ekipe(czyt. Wasilewskiego razem z resztą nygusów z ratusza z żukiem - likwidatorem cukrowni wlącznie) I taki prezydent, żeby rozliczyl poprzedników tak nieudolnie rządzących, jak sądzę powinien być z innej partii niż PO
PO - powodzenia ...;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...