Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Hetman na marszałka województwa lubelskiego

Utworzony przez rene, 27 listopada 2010 r. o 18:07
To bardzo pozytywna decyzja. Podziękowano w przeszłości Panu Hetmanowi za jego zaangażowanie i pracę w sposób bardzo niedyplomatyczny. Cieszę się,że powrót następuje w takim stylu. Pracy jest bardzo dużo, gdyż autopromocja a nie praca na rzecz województwa była udziałem ustępującego marszałka. Mam nadzieję, że Marszałek Hetman dobierze sobie dynamiczny i kompetentny zespół współpracowników, dla których etos pracy i ambicja stanowią ważne wartości. Ponieważ zna Urząd Marszałkowski w bardzo szerokim spektrum, to jego reorganizacja i usprawnienie - podejrzewam, że to kwestia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy,nawet najgorszy kandydat jest lepszy niż PiSior.A PiSiorów nalezy bezwzglednie sprowadzić do parteru.JUż w po traz kolejny w wyborach naród został ogłupiony przez kler (a kosciół miał się nie wtrącać do polityki)i pokazal palcem na kogo należy głosować. Ale i tak koalicja POpaprańców z partią parobków jest lepsza od PiSuarowców,ale na pewno oddadzą nie jeden raz pokłon czarnosukienkowym przynosząc w zębach coraz to nowe profity z miejskiej kasy. A no pożyjemy,zobaczymy.......I oby się moje słowo w g.w.o obrócilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma o czym pisać zawsze lepszy stołkowiec niż ktoś co chce coś robić a potem wszystcy postępowcy składają że u nas dużo głosuje na PiS . arbuzy już dawno winny być co najmniej w Armenii i z tąd nasza tragedia jako województwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DĄBROWSKI ZAŚPIEWAŁBY-ZIELONO MI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rene napisał:
To bardzo pozytywna decyzja. Podziękowano w przeszłości Panu Hetmanowi za jego zaangażowanie i pracę w sposób bardzo niedyplomatyczny. Cieszę się,że powrót następuje w takim stylu. Pracy jest bardzo dużo, gdyż autopromocja a nie praca na rzecz województwa była udziałem ustępującego marszałka. Mam nadzieję, że Marszałek Hetman dobierze sobie dynamiczny i kompetentny zespół współpracowników, dla których etos pracy i ambicja stanowią ważne wartości. Ponieważ zna Urząd Marszałkowski w bardzo szerokim spektrum, to jego reorganizacja i usprawnienie - podejrzewam, że to kwestia czasu.
popatrzmy czy był lepszy wybór ? Nie na sto procent nie! To jest człowiek, który urząd zna, który zajmował sie projektami od 2003 roku. Był V-ce Ministrem. I teraz co oczekujemy od marszałka ? 1.Kompetentny 2.Merytoczycznie dobry - zna urząd 3.Umiał się porozumieć z otoczeniem 4.Miał dobry kontakt /układy/ na górze czyli w centralnych władzach I teraz kto tym kryterium odpowiada ? Z możliwych kandydatów z otoczenia władzy jest TYLKO JEDEN kandydat - HETMAN, KRZYSZTOF HETMAN, tylko on spełnia wszystkie te kryteria. I dlatego wybór Hetmana na marszałka to najlepszy wybór. Jeżeli jest możliwość skoku cywilizacyjnego lubelszczyzny to tylko pod wodzą Hetmana. Nawet najwięksi krytycy nie są w stanie znaleść argumentów przeciw - i dobrze bo ja też go popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kemor napisał:
popatrzmy czy był lepszy wybór ? Nie na sto procent nie! To jest człowiek, który urząd zna, który zajmował sie projektami od 2003 roku. Był V-ce Ministrem. I teraz co oczekujemy od marszałka ? 1.Kompetentny 2.Merytoczycznie dobry - zna urząd 3.Umiał się porozumieć z otoczeniem 4.Miał dobry kontakt /układy/ na górze czyli w centralnych władzach I teraz kto tym kryterium odpowiada ? Z możliwych kandydatów z otoczenia władzy jest TYLKO JEDEN kandydat - HETMAN, KRZYSZTOF HETMAN, tylko on spełnia wszystkie te kryteria. I dlatego wybór Hetmana na marszałka to najlepszy wybór. Jeżeli jest możliwość skoku cywilizacyjnego lubelszczyzny to tylko pod wodzą Hetmana. Nawet najwięksi krytycy nie są w stanie znaleść argumentów przeciw - i dobrze bo ja też go popieram.
Ja tak dobrze - jak wy - go nie znam. Napiszcie co zrobił. Jakie ma osiągnięcia? Co do tej pory zrobił dla województwa? Ale proszę o konkretne decyzje, realizacje. Nie pokazujcie go "mniejsze zło", albo, że "ma dobre kontakty" lub jest "merytoryczny". Każdy na początku urzędowania taki jest. Pokażcie, że to ktoś, kto daje nadzieję na lepszą przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE MARSZAŁKU! PRZYPOMINAM JAKO OSOBA PRACUJĄCA W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM, ŻE W MOMENCIE OBJĘCIA WŁADZY PRZEZ MARSZAŁKA ZDROJKOWSKIEGO ZOSTAŁ PAN ODWOŁANY ZE STANOWISKA DYREKTORA DEPARTAMENTU ROZWOJU GOSPODARCZEGO WRAZ Z PANEM RYSZARDEM BOGUSZEWSKIM JAKO PANA ZASTĘPCĘ. A JEDNAK PAN HENRYK SZYCH CZŁONEK SLD Z PARCZEWA PO OSOBISTEJ PROTEKCJI POSŁA DUDZIŃSKIEGO RÓWNIEŻ Z PARCZEWA POZOSTAŁ JEDNAK NA STANOWISKU DYREKTORA BIURA PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO. TO PAN HENRYK SZYCH PROSIŁ PANA DUDZIŃSKIEGO O WSPARCIE, A PAN DUDZIŃSKI TO BYŁY POSEŁ PIS-u. JAK JESZCZE DŁUGO MOŻE PAN DALEJ TOLEROWAĆ HENRYKA SZYCHA JAKO DYREKTORA BIURA PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO PROTEGOWANEGO PRZEZ BYŁEGO POSŁA PIS-U !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman to młody i dobrze przygotowany polityk - jestem za. Mam nadzieję że się zdecyduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...