Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Hetman. Sylwetka europosła z Lubelskiego

Utworzony przez Marlena, 27 maja 2014 r. o 13:43
głosowałam na niego dlatego ze z wykształcenia jest politologiem a więc zna sie nie tylko na rolnictwie ale na gospodarce w ogóle dlatego przyczynił sie do budowy lotniska i wielu innych rzeczy.On chce sie zająć bezrobociem młodych i pomocą dla nich A Piotrowski z PiS budową szlaku wodnego i ochroną życia poczętego.Kto ma lepszą propozycję i nadzieję dla młodych?Jeśli nie wywiąże sie z obietnicy to juz poparcia ode mnie nie dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosowałam na niego dlatego ze z wykształcenia jest politologiem a więc zna sie nie tylko na rolnictwie ale na gospodarce w ogóle dlatego przyczynił sie do budowy lotniska i wielu innych rzeczy.On chce sie zająć bezrobociem młodych i pomocą dla nich A Piotrowski z PiS budową szlaku wodnego i ochroną życia poczętego.Kto ma lepszą propozycję i nadzieję dla młodych?Jeśli nie wywiąże sie z obietnicy to juz poparcia ode mnie nie dostanie.
Odkąd politolog jest znawcą gospodarki "w ogóle"?  Współczuję tak świadomych wyborców. Pisz, wymaluj młodzieżówka zielonego badyla albo ochotnik ppoż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na swoim stanowisku sprawował się wyśmienicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...