Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz na mszy namawiał do głosowania na PiS

Utworzony przez ola, 18 września 2011 r. o 19:53
I niech mi ktoś powie, że coś takiego jak "czarna mafia" nie istnieję. Na dodatek na usługach czarciego pomiotu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to wolny kraj, więc ksiądz mógł mówić co chciał! po co robić z tego aferę.. wierni i tak chyba mają swój rozum i zagłosują jak im każe sumienie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieświadomego moheru coraz mniej i wierzę że gdy syt. powtórzy się za 4 lata, to z kościoła wyjdą wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a cos na temat ZIELONYCH KART dla dzieci z okazji nadchodzacej wojny bylo ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam sie po co tam chodzą a potem narzekaja,kler to kler i lubi ciemnogrod aby z ciemnogrodu kasę ''trzepac''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę żyć w kraju rządzonym przez opętanych klerów i mam nadzieję że ludzie nie dadzą się zwieść tym namowom. WSZYSTKO OBY NIE PiS!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać pisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kościól jest w moralnej zapaści, za 10-15 lat będą pustki.......już są ...wedlug badań 38% chodzi w powiecie lubelskim na msze....głównie ludzie starsi.na marginesie nikt kto ma jakiekolwiek pojęcie nie powinien być zaskoczony że to idzie akurat o tą parafię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak poza nawiasem. Pamiętacie księdza spod Łukowa, który ostatnio miał swój udział w aferze przedwyborczej. Dzisiaj znów dał popis, dostało się i PO, i PSL i SLD, a przy okazji nawet Nergalowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że incydentalne jest wypisywanie takich durnot jak w tej notce. Ja, jako katolik, życzę sobie by moi duszpasterze głosili prawdę i starali się uzupełniać Lemingom ich braki w myśleniu, przyzwoitości, patriotyzmie. Biedne Lemingi, karmione, już nie tylko Gazetą Wyborczą ale jak widać i "łorganami regionalnymi" głupieją, popadają w zaprzaństwo, chodzą "łotumanione jak barany". Grzechem jest zaniedbanie w "otwieraniu oczy na prawdę...". Drogi "ałtorze", otwieranie to nie to samo co "łotwieranie", które propagujesz. Życzę "Dziennikowi..." zdrowego spojrzenia. Zwykły Polak z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze powiedział ów ks. Koniec milczenia Kościoła. Trzeba mówić ludziom prawdę o otaczającym świecie. Ci,którzy się tym oburzyli, nie są prawdziwymi katolikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja dla parafian. Ci którym się to nie podoba, niech przynajmniej do czasu wyborów nie dają nic na tacę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZCZYT CHAMSTWA!!!!!!! ZAGŁOSOWAĆ NA PIS I WYJECHAĆ Z KRAJU. JAK TAK DALEJ PI=UJDZIE TO STWORZYMY FUNDAMENTALNE PAŃSTWO WYZNANIOWE KACZYŃSKO-RZYDZYKOWSKIE WA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli do kościoła mogą chodzić tylko wyznawcy pisu to ja na tacę już więcej nie daję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ujawniła się prawdziwa moralność kościoła.To są najbardziej zakłamani ludzie na świecie.Najbardziej na czym im zależy ta kasa i wpływy.Śmierdzące lenie i nic więcej.W mordę, nigdy nie pójdę do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy katolik jest w pisie reszta won z kościoła katolickiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły Polak napisał:
Mam nadzieję, że incydentalne jest wypisywanie takich durnot jak w tej notce. Ja, jako katolik, życzę sobie by moi duszpasterze głosili prawdę i starali się uzupełniać Lemingom ich braki w myśleniu, przyzwoitości, patriotyzmie. Biedne Lemingi, karmione, już nie tylko Gazetą Wyborczą ale jak widać i "łorganami regionalnymi" głupieją, popadają w zaprzaństwo, chodzą "łotumanione jak barany". Grzechem jest zaniedbanie w "otwieraniu oczy na prawdę...". Drogi "ałtorze", otwieranie to nie to samo co "łotwieranie", które propagujesz. Życzę "Dziennikowi..." zdrowego spojrzenia. Zwykły Polak z Lublina
czyli to co niewygodne najlepiej przemilczeć? zamknąć usta? jak ja się ciesze że mamy wolne media
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to za wierni , którzy idą do kościoła a swoje poglądy ulokowali w partii która promuje to co obce chrześcijaństwu. Ci wierni oburzeni to na pewno redaktorzy GW Lublin jak za komuny z magnetofonami za pazuchą. No cóż nieboszczka pzpr jeszcze nie skonała. Ludzie nie dajcie się sprowokować. Nic dziwnego, że donieśli do DW spadkobiercy Sztandaru Ludu. Czytajmy Gazetę Polską, Myśl Polską, Nasz Dziennik, Gazetą Polską Codziennie. To czysto polskie wydawnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się jak to jest. Głosi się że PiS to najbardziej katolicka partia. A co z preziem, czy na pewno jest ochrzczony. Nie widziałem nigdzie zdjęć czy informacji o chrzcie św. czy I komunii św. bliźniaków. Ciągle mówiło się o tym jak to "ukradli" księżyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL !!!!! Ktoś się wreszcie powinien tym zająć!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...