Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lady Pank Franciszkowi

Utworzony przez krzysiek, 8 października 2007 r. o 15:08
Koncert był świetny, dobrze się bawiłem. Dziękuję Panie Pośle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan chyba nie był na tym koncercie i bujał się gdzieś po mieście, bo ja nie zauważyłem żeby wszyscy bujali się komórkami podczas tego widowiska! Nie ma to jak rzetelne i obiektywne dziennikarstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... widzisz i nie grzmisz!!!" To cały mój komentarz do tej pożałowania godnej sytuacji. Czy nie ma opamiętania i jeszcze gazety o tym piszą. Okropność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym koncertem to się powinna Państwowa Komisja Wyborcza zainteresować, czy nie jest to obchodzenie przepisów finansowych dotyczących kampanii wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety, mam wrażenie że Pan dziennikarz był na innym koncercie, albo tak mu kazali napisać. byłem pod sceną i jakoś dużo osób z komórkami tu nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytaj ordynację. prawo jest jasne kiedy coś się nazywa agitacją wyborczą a kiedy nie.dzięki chłopaki z LP, to był na prawdę dobry koncert. jeden z lepszych jakie ostatnio daliście, kto był w Radawcu ten wie o czym mówię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czaso komuny w latach 80-tych LADY PANK byla niewatpliwie najbardziej zasluzona grupa muzykantufff. Za dobre zachowanie zostali wyslani w 1985 roku do USA .....byly to czasy kiedy grupy "anty-komunistyczne" mialy zakazy wyjazdow tego typu.Najwiekszy nawiedzony lubelak powinien sprawdzic kogo zaprasza...... powinien jeszcze zaprosic towarzysza Kwacha , jednego z najwiekszych promotorow Lady Pank w latach 80-tychp.s.ciekawe czy ktorys z Lady Pankowych old boyow tym razem tez pomachal dzieciom wlasnym ptakiem .....tak jak to mialo miejsce na pewnym koncercie nascie lat temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też się podobało, a o polityce nie było ani słowa. A kto ma coś przeciwko Palikotowi to nie musiał korzystać z jego zaproszenia. Nie odwiezam ludzi, których nie lubię ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stałem na górze i miałem niezły widok na całość imprezy - komórki byłyPozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już od kilku miesięcy dobrze się"bawię" dzięki poczynaniom pana P. Było "seksownie" na konferencji, była "cudowna " galeria "przepięknych"antykomendantowych obrazów, które "upiększyły" Lublin, była literatyra rozdawana uczestnikom spotkań, no i były peany , ... bawiłem się cudownie. Teraz też, zero polityki, tylko jakoś nie bardzo mogę się z tym zgodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy była "pupa" LP, bo "Ferdydurke' kiedyś już była?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje coś takiego, co nazywamy społeczeństwem obywatelskim i mamy tego doskonały przykład w osobie posła Palikota. Zamiast siedzieć za biurkiem, marudzić, odgrodzić się murem sekretarek i przepisów, wychodzi do ludzi i głośno o tym mówi. Prywatnie, koncert był udany i gratuluję Frankowi taty. Nie dlatego, że to TAKI koncert. Dlatego, że jego tata nie wstydzi się okazywać swoich uczuć publicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby każdy okazywał swoje uczucia publicznie, mielibyśmy niezły młyn. Uczucia należy trzymać na wodzy. nie przypominam sobie , aby pan P. szalał z "okazywaniem uczuć" w zwiazku z sukcesami ( pierwszy ząbek, pierwszy kroczek, pierwszy dzwonek w szkole, itd. ) swoich starszych dzieci, bo z tego co pisała prasa, ma dzieci starsze od Frania. Albo jesteście zakłamani w swoich wypowiedziach, albo nie ważne z jakiego powodu - polityczny lub nie - byleby tylko sie bawić za darmo. Coś mi jednak bardziej do tej pierwszej wersji pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie byłeś/aś więc się nie dowiesz:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wrażenie że jesteś jednym ze "skrzywdzonych":)miejsca na liście nie dostałeś?pieniążków nie dał?malkontenci - to takie polskie, zamiast pracować to szukają dziury w całym...w trumnie też znajdziesz dziurę, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stał Pan na dole, w rzędzie koło Palikota:)może i był Pan na górze przez chwilę, ale tylko chwilę:)komórki były, to prawda, ale z informacji wynika, że ludzie nie robili nic więcej tylko machali telefonami, a z tym się zgodzić nie mogę:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie musi, wystarczy że niektórzy forumowicze za pieniądze innych pisiorków machają tutaj swoją "gupotą"..:)pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi "nudnyś", jedynka z dedukcji. Nie jestem ani skrzywdzony, ani nie mam żadnych ambicji politycznych, itd, ... ale jest takie powiedzenie, "Uderz w stół a nożyce się odezwą" - czyżbym dostał piątkę z dedukcji...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...