Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lecha Sprawka rozda flagi przed Ratuszem

Utworzony przez A - polityczny, 9 listopada 2010 r. o 07:36
Kolejny facet, który zarządzał tylko szkołą i KO. Bez doświadczenia w gospodarce. "Sprawka wyliczył sprawy, w które się angażuje, m. in. w obronę budowy obwodnicy miasta i ekspresówki S17, ochronę kopalni w Bogdance przed wrogim przejęciem czy pieniądze na lubelską służbę zdrowia." - 1. obrona ekspresówki LOL - co prezydent miasta ma do drogi ekspresowej? - drogi zarówno za rządów Pruszkowskiego jak i Wasilewskiego drogi zostały maksymalnie rozbudowane, 2. kopalnia w Bogdance dzięki Żukowi dostała kasę i dlatego jeszcze istnieje,"wrogie przejęcie" - zawiało komuną 3. szkoły w mieście i służba zdrowia generują dług wewnętrzny - m.in. dzięki nim mamy takie zadłużenie jak mamy zwiększanie na nie nakładów spowoduje zwiększenie podatków - trzeba to prywatyzować - oddać przedsiębiorcom, stowarzyszeniom - zapobiegnie to korupcji i wyciąganiu publicznej kasy - żaden właściciel szkoły nie pozwoli sobie na wyrzucanie kasy na zabiegi medyczne których nie było lub pompowanie etatów nauczycielom emerytom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Sprawka prawdziwy Polak,to na niego postawił Jarosław Kaczyński.Tylko Lech Sprawka może być prezydentem Lublina, prezydentem prawdziwych Polaków. Ludzie czytajcie tylko Polskie gazety i słuchajcie tylko Polskiego radia. Pamiętajmy o zbrodni Smoleńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jego prawdziwe zęby czy sztuczna szczęka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie teren pomiędzy Odrą i Bugiem funkcjonuje w ten sposób,że jeden drugiego musi w sprytny sposób wykiwać.Jeśli ktokolwiek mówi jakieś bzdety o patriotyźmie i "dobrze wspólnym",to albo nie zna realiów,albo gra w nieprzemyślany sposób na ludzkiej naiwności.........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
To jego prawdziwe zęby czy sztuczna szczęka?
porcelanowe licówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawka ? To ten co chce nas obciążyć kosztami wizyty papieża ? Dzięki Stefan i za flagi i infantylne pomysły wyborcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward napisał:
Lech Sprawka prawdziwy Polak,to na niego postawił Jarosław Kaczyński.Tylko Lech Sprawka może być prezydentem Lublina, prezydentem prawdziwych Polaków. Ludzie czytajcie tylko Polskie gazety i słuchajcie tylko Polskiego radia. Pamiętajmy o zbrodni Smoleńskiej.
No, mówiłem żeby sklepy z dopalaczami otworzyć to głupole sami sie wykończą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE SPAWKA A POCAŁOWAŁEŚ SWEGO GURU I DYKTATORA JARKA K. W PIERŚCIEŃ ZA POPARCIE,CHA,CHA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miły gest Panie Lechu, trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mu tak wyszlifował zęby.Czyżby kaczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech se w d..e wsadzi te flagi niech biednym dzieciom pomoze a nie pieniadze w bloto wyzuca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny bierny mierny ale wierny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward napisał:
Lech Sprawka prawdziwy Polak,to na niego postawił Jarosław Kaczyński.Tylko Lech Sprawka może być prezydentem Lublina, prezydentem prawdziwych Polaków. Ludzie czytajcie tylko Polskie gazety i słuchajcie tylko Polskiego radia. Pamiętajmy o zbrodni Smoleńskiej.
staram się zapomnieć właśnie,a czytać będę co mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward napisał:
Lech Sprawka prawdziwy Polak [...] Pamiętajmy o zbrodni Smoleńskiej.
Edward, mam rozumieć, że inni kandydaci nie są prawdziwymi Polakami. Mógł byś łaskawie rozszerzyć swoją opinię i poinformować mnie i innych zainteresowanych kim są pozostali kandydaci? Pod Smoleńskiem zginął mój przyjaciel, więc mocno mnie zasmuciłeś wycierając sobie mordę wyborczą tą tragedią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A - polityczny napisał:
Kolejny facet, który zarządzał tylko szkołą i KO. Bez doświadczenia w gospodarce. "Sprawka wyliczył sprawy, w które się angażuje, m. in. w obronę budowy obwodnicy miasta i ekspresówki S17, ochronę kopalni w Bogdance przed wrogim przejęciem czy pieniądze na lubelską służbę zdrowia." - 1. obrona ekspresówki LOL - co prezydent miasta ma do drogi ekspresowej? - drogi zarówno za rządów Pruszkowskiego jak i Wasilewskiego drogi zostały maksymalnie rozbudowane, 2. kopalnia w Bogdance dzięki Żukowi dostała kasę i dlatego jeszcze istnieje,"wrogie przejęcie" - zawiało komuną 3. szkoły w mieście i służba zdrowia generują dług wewnętrzny - m.in. dzięki nim mamy takie zadłużenie jak mamy zwiększanie na nie nakładów spowoduje zwiększenie podatków - trzeba to prywatyzować - oddać przedsiębiorcom, stowarzyszeniom - zapobiegnie to korupcji i wyciąganiu publicznej kasy - żaden właściciel szkoły nie pozwoli sobie na wyrzucanie kasy na zabiegi medyczne których nie było lub pompowanie etatów nauczycielom emerytom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był również vice- ministrem oświaty odpowiadającym min. za finanse.Więc nie ściemniaj.Możesz go nie lubić i to twoje prawo ,ale nie pisz półprawd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward napisał:
Lech Sprawka prawdziwy Polak,to na niego postawił Jarosław Kaczyński.Tylko Lech Sprawka może być prezydentem Lublina, prezydentem prawdziwych Polaków. Ludzie czytajcie tylko Polskie gazety i słuchajcie tylko Polskiego radia. Pamiętajmy o zbrodni Smoleńskiej.
Takie hasła to znamy z przed 1989 r.Co mam czytać to moja sprawa i jakies oszołomy nie będą mi wyznaczać lektur.Chcesz to sobie pamiętaj i stawiaj na kogo ci pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zęby sztuczne na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...