Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liderzy partii o wynikach wyborów

Utworzony przez Norymberga dla PO, 22 listopada 2010 r. o 22:24
Mały Krzysiu mam nadzieje ze to jedna zostatnich wypowiedzi publicznych jako politykiera na urzędzie. Czas spakować walizki i udać sie spowrotem z tą banda kretynów i nierobów do tej ukraińskiej mieściny rządzonej przez prowincjonalną towarzyszke z komuszej partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panu Żukowi łatwiej będzie lobbować w Warszawie.. hm jako w-c prezydent jak skutecznie lobbował? nie widzę rezultatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie dobrze przypominam jego lobbing. "Uratował" cukrownię w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Żukiem wcale nie jestem, ale bez przesady żeby mieć PISiora za prezydenta Lublina. Tym razem pójde do wyborów żeby wstydu nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie wybrańcy do sejmiku województwo lubelskie nie jest lubelszczyzną.Czas najwyźszy szufladki uporządkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
essi napisał:
Ja sobie dobrze przypominam jego lobbing. "Uratował" cukrownię w Lublinie
I dlatego kochani jedyny, który coś zrobił dla lubelszczyzny to - Hetman - i na drogi i na Uniwersytety i dlatego jako zasłużony dla lubelszczyzny zasługuje na Marszałka, czas dla poprzedniego się skończył nie zrobił nic dla lublina a wynik osiągnął w Chełmie to dlaczego on z całą swoją ferajną tak sromotnie przegrał p.Sokół. Niech tam wraca jak go fiszka wpuści a może w kanał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kemor napisał:
I dlatego kochani jedyny, który coś zrobił dla lubelszczyzny to - Hetman - i na drogi i na Uniwersytety i dlatego jako zasłużony dla lubelszczyzny zasługuje na Marszałka, czas dla poprzedniego się skończył nie zrobił nic dla lublina a wynik osiągnął w Chełmie to dlaczego on z całą swoją ferajną tak sromotnie przegrał p.Sokół. Niech tam wraca jak go fiszka wpuści a może w kanał?
Panie KEMOR wymień szare komórki na województwo lubelskie i będziesz zdrowszy i mądrzejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...