To od Panow zalezy zycie calego polskiego Narodu jak i rozwoj Kraju. To od Panow zalezy przyszle zycie w Naszej Ojczyznie. Tylko obaj Panowie macie taka wladze i takie mozliwosci decyzyjne, ze mozecie zmienic Kraj. Potrzebne jest od Panow na samym poczatku aby Panowie z malzonkami porozmawiali JAKI KRAJ CHCECIE ZOSTAWIC SWOIM DZIECIOM I WNUKOM Panie Prezydencie jestem w Kraju i probuje dotrzec do Panow, bez skutku. Wiec prosze mi odpowiedziec jak Pan zareaguje na slowa swojego dziecka czy wnuka, tak jak moj wnuk powiedzial do babci; BABCIU JA CHCE MIESZKAC W POLSCE A NIE W ANGLII. PaniePremierze prosze Pana o jednokrotna rezygnacje z wlasnego sportowego podejscia do odprezenia i relaksu z pilka nozna. A ten czas przeznaczyc na przeczytanie 67 stron mojej ksiazki na stronie www.narud.pl lub www.polacypobudka.pl. Zajmie to Panu tyle czasu co relaks z pilka ale reszta Panskiego zycia Pana dzieci i wnukow, przed Panem. Poniewaz pisze listy do Panow, a listy czyta niekompetentna osoba i nie przekazuje ich Panom czy doradcom, co widac po Panach pracy. A one trafiaja do teczki i archiwum. Wiec jak sie ma do tego ze ludzie pisza aby podsunac Panom pomysly i pomoc w podejmowaniu waznych dla Ojczyzny rozwiazan w rozwoju Kraju a Panowie takich listow nie czytacie i na nie nie reagujecie. Wiec ten list przesylam rowniez do redakcji prasy, radia i telewizji, aby Panow zmusic do przeczytania 67 stron tej ksiazki. Gdy bede widzial efekt przeczytania tej ksiazki zaczne dokladac nowe kartki. Od strony 46 zaczynaja sie moje pytania do czterech medrcow Mojej Ojczyzny; Prezydenta, Premiera, Ministra Finansow i Prezesa NARODOWEGO Banku Polskiego. Poniewaz z Panow bior nie otrzymalem odpowiedzi wiec prosze o podanie terminu rozmowy z Panami na moj adres imeilowy m.k.narud@tlen.pl. Z powazaniem i oczekiwaniem na termin spotkania autor strony www.narud.pl Marek Kopala PS.Panie Premierze, slysze o checi podniesienia VAT, wiec prosze o przeczytanie mojej odpowiedzi na pytanie 21- Czy lepiej obnizyc Vat o 7% czy podatek o 8% z 40% na 32%? Poniewaz rzadowcy nie dostrzegaja jak mozna zyc w lepiej gospodarzonej Ojczyznie, wiec stad powstala ta ksiazka, a moja determinacja rosnie.Wiec jesli nie dojdzie do spotkania z Panamii, zadna Panow reakcja nie pokaze ze korzystacie z tej ksiazeczki, bedzie wiadomo kto rzadzi Panami i rzadowcami w Naszej Ojczyznie. Czyzby Partia Tepoty I Glupoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz