Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy politycy nie wykorzystują urlopów. Wolą dostać pieniądze?

Utworzony przez malone, 25 października 2010 o 21:54
nie idą na urlop bo tak ich praca to jeden wielki urlop.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co wybory to to samo przeciętny śmiertelnik jak dostanie pacę na czas określony to urlop musi wykorzystać ,jak masz umowę o pracę na czas określony nie masz żadnych odpraw ,a tutaj w polityce wszystko wbrew prawu . Ja się pytam gdzie jest Inspekcja Pracy , Przecież za sprawy kadrowe ktoś odpowiada w każdej instytucji .Mamy dzisiaj tak duże bezrobocie ,gdyby zmniejszyć zakres tych olbrzymich obowiązków i wysłać każdego cwaniaka na urlop, to w każdej instytucji gdzie będzie wypłacany ekwiwalent można było dać pracę za kwotę ekwiwalentu . Szlak człowieka trafia jak widzi co się tam dzieje , lecz nic nie może poradzić na napychanie sobie kieszeni z kieszeni naszej tj.każdego podatnika . Uważam , ze do dnia wyborów każdy powinien wykorzystać i być rozliczony nie tylko z urlopu wypoczynkowego ale i innych zobowiązań jakie posiada wobec pracodawcy . Najwyższy czas z tym skończyć . Może to jest jeden z moich wniosków do Pana Janusza Palikota . Nigdy dotychczas nie byłem w żadnej partii ale jeżeli doprowadzi ten temat do normalności,zyska bardzo dużo wśród ogółu społeczeństwa .
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: