Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelszczyzna straciła dwa miejsca w PE

Utworzony przez ~lublinianin~, 8 czerwca 2009 r. o 21:47
TAK WYGLĄDA WSTYD LUBELSZCZYZNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zadupie UE pogrąża się jeszcze bardziej w zadupieniu, nie dość że ciemny naród wybrał bobińską-dupińską z warszawy (nic dla Lubelszczyzny nie zrobi) to jeszcze olał głosowanie. Mam prawo to napisać bo głosowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie jest sie czym chwalić - że konkurent był dwa razy lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak Pani Leno,tylko jezeli piotrowski doda sobie któregoś ze sredniaków to przegraliście dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mohery zagłosowały i mają mohera. Jednak lubelszczyzna to straszne zadupie, ciemnota i papa R. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to dziś albo jutro ostatni raz ujrzymy Lenę Kolarską-Bobińską-Lubelską na Lubelszczyźnie. mówię to do tych 47 339 durniów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałam i jestem rozczarowana postawą ludzi z Lubelszczyzny. Z frekwencji wynika, że ten region nie zasługuje na swoich przedstawicieli w PE. Lepiej siedzieć w domu i żłopać piwo albo zagłosować na spadochroniarza. Teraz pani-od siedmiu boleści-Lubelska pojedzie czesać kasę do Brukseli i tyle ją widzieliście, co na plakatach. Nie rozumiem, po co oddaliście głos komuś takiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Pani Profesor. Jestem dumna , że mogłam oddać swój głos na Nią.To były wybory do Europarlamentu ,nie do polskiego Sejmu. Ci , którzy nie rozumieją różnicy głosowali na Ziobro, Pęka, Kurskiego , Bielana i Kamińskiego. Tym moim rodakom współczuję i współczuję Polsce , że ma takich obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dodam jeszcze , że wstydzę się za Lubelszczyzne , to prawdziwy ciemnogród. Nic dziwnego , że z takim poziomem intelektualnym jej mieszkańsców jesteśmy Polską C. Przepraszam Polskę za Lubelszczyznę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hania napisał:
I dodam jeszcze , że wstydzę się za Lubelszczyzne , to prawdziwy ciemnogród. Nic dziwnego , że z takim poziomem intelektualnym jej mieszkańsców jesteśmy Polską C. Przepraszam Polskę za Lubelszczyznę!
Oj Haniu Haniu żal mi Cię. Mimo, że nie jestem ani sympatykiem PIS ani PO to uważam, że to miejsce w parlamencie europejskim należy się Zalewskiemu a nie jakieś Babie z Wawy, która robiąc kampanie wyborczą zapraszała[ a dokładnie pewnie jej sztab wyborczy] ludzi do znajomych na naszej klasie. Żal mi jej i tych podnieconych ludzi co mają ją w znajomych. Żenua;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mohery zagłosowały i mają mohera. Jednak lubelszczyzna to straszne zadupie, ciemnota i papa R. Wstyd!
Wolę być moherem niż Tuska frajerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna straciła 3 mandaty, bo osoba z Warszawy nie zna problemów uboższych regionów Polski. PO dostało marionetkę do głosowania, bo program wyborczy pani Leny nie wspomoże rozwoju Lubelszczyzny, ani innych słabszych gospodarczo regionów. Ogólnikowe hasła i brak przebicia w PO, będą skutkować brakiem poprawy obecnej sytuacji. Kiedyś było piękne hasło NIC O NAS BEZ NAS, szkoda że wyborcy sami je przekreślili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ŻALEM MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE LUBLIN WYPADŁ NAJGOŻEJ W CAŁYM KRAJU BEDZIE NAS REPREZENTOWAŁ TYLKO JEDEN EUROPOSEŁ Z LUBELSKIEGO W PARLAMENCIE BO JAK MOZNA ZAUFAC I MIEC JAKĄKOLWIEK NADZIEJĘ NA OSOBIE Z ZEWNĄTRZ CZYLI Z WARSZAWY GDZIE TA OSOBA BEDZIE BARDZIEJ ZWIĄZANA ZE SWOIM SRODOWISKIEM I RODZINĄ KTÓRA MIESZKA I FUNKCJONUJE Z DALA OD NASZEGO REGIONU I PROBLEMU TEJ ZIEMI NIGDZY NIE BEDA PRIORYTRTEM TEJ PANI, KTÓRA WYCHOWAŁA SIE W ZUPENIE INNEJ SFERZE KULTUROWEJ I SPOŁECZNEJ A MU CÓŻ MY NADAL BĘDZIEMY LUDZMI KOLEJKOWEGO ŻYCIA STOJĄC W NIEJ I PUKAJĄC DO DRZWI EUROPY. NIE DAJMY SIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być takim tępym człowiekiem i głosować na PO przecież to sie w głowie nie mieści to jest przyzwolenie na marazm i kolesiostwo jakim trzeba być deb***em żeby popierac Tuska ile jeszcze złego musi narobić ten szkodnik żeby ludzie coś zrozumieli Przecież oprócz prezydenta RP PO -jebusy mają cała realną władze w tym Ciemnogrodzie-wygrali wybory parlamentarne ,europejskie oraz samorządowe są wszęddzie i o wszystkim decydują, ale im jeszcze mało aby tylko sie nachapać aby tylko cość sprzedać i coś ugrać dla siebie obudzcie sie ludzie i powiedzcie tej sitwie NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo krajanie moi, mieszkancy Lubelszczyzny. My to naprawde jestesmy jakimis idiotami zeby wybrac: a) spadochroniare z Warszawy spadochroniarza z LPR z nadania Ojca Towarzysza Dyrektora Poza tym tragiczna wrecz frekwencja. Nie chcialo sie pojsc do wyborow, a pozniej to wszyscy beda narzekac. W sumie, dobrze nam tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moher napisał:
Wolę być moherem niż Tuska frajerem
Nie podniecaj się tak bo cię kara boska dosięgnie i papa będzie we śnie straszył. Lubelszczyzna to ciemnogród i pokazuje to zacofanie własnie podczas wyborów głosując tak jak każe ksiądz na niedzielnej mszy. Ale wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pavel1988.mybrute.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie podniecaj się tak bo cię kara boska dosięgnie i papa będzie we śnie straszył. Lubelszczyzna to ciemnogród i pokazuje to zacofanie własnie podczas wyborów głosując tak jak każe ksiądz na niedzielnej mszy. Ale wstyd.
To właśnie na niedzielnej mszy abp Życiński "robił" kampanię wyborczą w liście do wiernych. I to bynajmniej w podtekstach nie proPiSowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po co dali rodzinne zdjęcie Bobińskiej ze swoja babcią? Swoja drgą udała sie rodzinna zemsta - 5 lat temu Zaleski był ostatnim bioracym mandat wyprzedzając pana ...Bobińskiego;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEWIELKA STRATA. POPRZEDNICY CHOCIAŻ BYŁO ICH CZWORO CO ZROBILI? DALEJ ZADUPIE EUROPY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...