hehehehhehehehehe a co wyście mysleli , że przybędą tłumy że będą nosić Jarusia na rękach !!!!!!!!! Powinien się cieszyć że wogule go ktoś chciał oglądać... Walczył o równość czy jakoś tak to powiedział... Nasz region od zawsze był na szarym końcu Europy, czy to było za rządów PIS-u Czy wcześniejszych partii... a nawet teraz kiedy PO sie do stołka dorwało to też nic to nie zmieni.... Nie wiem jak inni ludzie myślą ale ja juz napewno nigdy nie odwiedzę urny wyborczej bo to jest tylko strata czasu... Czy głosujesz na tego czy na tamtego to i tak im wszystkim o to samo chodzi. Jedni obiecuja Cuda Irlandzkie Inni złote góry Jeszcze inni zaostreznie prawa czy zwiększenie zarobków i zatrudnienia i co i mamy z tego wielkie G..no. To się nazywa wdzięczność za to że my ludzie którzy naprawdę tyrają zeby mieć co zjesć dajemy utrzymanie takim krwiopijcom... Podejrzewam że gdyby mogli to oskubali by nas co do ostaniego grosika... Zacowują się poprostu jak takie bezmuzgie "YETI" ... Wogule to szkoda mi już klawiatury bo gdyby człowiek tak naprwdę chciał to nie wiem czy tyle znaków zmieściło by się w tym komentarzu.... POZDRAWIM rząd i spi.......am stad !!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz