Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianie źle oceniają prezydenta Adama Wasilewskiego

Utworzony przez alka, 16 listopada 2010 r. o 08:34
Jeśli Wasilewski miał takiego patrona jak Jasio Nikodem P. - herbu gumowy fajfus - to trudno się dziwić, że niczego istotnego nie POtrafił zrobić dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
A powiedz na kogo ludzie maja glosowac? Wiadomo ze PO podnosi podatki i ludzie sie na to wku.... ale na kogo maja glosowac na PiS? Bedzie jeszcze gorzej. Moze sobie i byc PiS partia prawdziwych polakow. I co z tego? Jak i tak te prawdziwe polaki beda prawdziwymi polakami do 21 listopada pozniej beda zwyklymi polakami ktorzy jak zobacza koryto to o Bozym swiecie zapomianaja i maja w du*** wszsytkich dookola byle ZERA rosly na koncie. Inna partia na dzien dzisiejszy nie ma szans zeby cos wygrac wiec ludzie wybieraja mniejsze zlo, zreszta tak jak juz chyba od poczatku "demokracji" w tym kraju. Dopoki sie partia mogaca liczyc w walce z PO i PiS nie pojawi te dwie beda na gorze, pozniej to sie mam nadzieje zmieni. Ani SLD ani PSL nic nie wygra, obie beda dogorywac az znikna calkiem. A co do tematu ja od poczatku widzialem w Panu Wasilewskim zwykla kulke, zawsze byl dla mnie marionetka w rechach kogos ktos kto siedzial z nim i drygowal jego slowami i dlonmi przy podpisywaniu roznych dokumentow. Zeby byc prezydentem trzeba miec jaja a tutaj mimo ze to mezczyzna jaj nie widac.
Niwątpliwe racje. Człowiek o którym piszesz chodził na Starówkę do człowieka, którego masz na myśli, po drodze wstępował do kawiarni, obok Trybunału. Kiedy mój znajomy z W-wy prosił o wysłuchanie w sprawie ..... sekretarka musiała go obudzić, bo spał na fotelu w gabinecie. Trzeba szukać lepszego zła, ale wybór między kurwą a złodiejem nie jest łatwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jednym wydziale UM odebrałem nowy dowód osobisty, a w innym wydziale tego samego UM muszę go zgłaszać do wiadomości Urzędu Skarbowego w ramach działalności, dlaczego ja??? a nie urzędasy! To jeden urząd przecież. Ale to wielki syf, informatyzacja UM Lublin jest do dupy, każdy wydział to oddzielna wyspa, a ty roznoś kopie różnych papierów po wydziałach. Elektroniczny obieg informacji w tym urzędzie to kpina, ale wielu urzędasów z tym walczy bo zawsze można wpisać wsteczną datę na decyzji żeby się wyrobić z terminami. Jak z tym gnojem nowy prezydent zrobi porządek i uprości takie czynności to chwała mu za to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę przyznać,że w Lublinie jest problem z wyborem prawdziwego gospodarza miasta. Pracuje w Lublinie a sypiam w Świdniku i w Świdniku nie będę miał problemu z wyborem. Co prawda Świdnik to małe miasteczko ale powstaje dużo miejsc parkingowych (zawsze ich brakuje), buduje się ulice, powstał sąd, ruszyło lotnisko a w lublinie nie widać inwestycji. Włodaże Lublina nie wpuszczają inwestorów (górki czechowskie itp), totalny zastuj i brak rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wasilewski swoim 4 letnim panowaniem skompromitował "ludzi nauki" jako menadżerów i czynnie przyczynił się do wymierania Lublina. Dziękuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z-cą prezydenta Miasta Lublin ds.rozwoju Miasta jest Pan Krzysztof Żuk. Podziękujmy mu za to 21.listopada 2010 r. Pełnił i pełni tą funkcję od grudnia 2006 do października 2007 i od sierpnia 2009 do dnia dzisiejszego. Przez ten wspaniały czas: POZYSKIWANIE ŚRODKÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ PRZEZ MIASTO LUBLIN wg RANKINGU GMIN 2010 „Europejska Gmina, Europejskie Miasto” źródło: GAZETA PRAWNA http://www.gazetaprawna.pl/serwis/samorzad/ranking_gmin_2010 MIASTA WOJEWÓDZKIE POLSKI WSCHODNIEJ Miasta, które oprócz środków dla wszystkich Miast mogą korzystać ze środków Programu Operacyjnego Polski Wschodniej RANKING wg Wartość dofinansowania z UE na głowę w zł: 1. Rzeszów – 6 681,03 zł 2. Kielce – 5 404,73 zł 3. Olsztyn – 4 993,12 zł 4. Białystok – 4 322,58 zł 5. Lublin - 3 935,40 zł (tylko 59 % tego co pozyskał Rzeszów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max napisał:
Pan Wasilewski swoim 4 letnim panowaniem skompromitował "ludzi nauki" jako menadżerów i czynnie przyczynił się do wymierania Lublina. Dziękuję...
Masz rację Pan Wasilewski i w tej instytucji naukowej co dała Lublinowi trzech prezydentów niewiele dokonał i dokonuje , ot poprostu jaki Pan taki kram ALE PRZEROST AMBICJI NAD UMIEJĘTNOSCOIAMI WIELKI U tego człowieka jak i tej instytucji do której powróci niebawem.Kolesiostwo, nepotyzm , zwiść i feudalizm bo tam najlepszy jest mierny ale wierny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam Krzysio Łątka - wielki odrzucony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był kandydat nizależny czy jakiegos politycznego ugrupowania? Coś mi się kiedys obiło o uszy, że z jakiejś łapanki partyjnej na urząd był brany bo ktoś musiał, a ochotników na urząd ponoć nie było. Jaka partia taki prezydent...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszek napisał:
Pruszkowski byłby najlapeszym prezydentem Lublina, ale jak on nie startuje to ja będę głosował na Lecha Sprawkę z PIS, tylko PIS jest partią prawdziwych Polaków
Pruszkowski - najlepszym prezydentem Lublina? To chyba ktoś z amnezją pisał Ani ten, ani poprzedni prezydent nie zrobili dla miasta nic!!! Sorry - uwstecznili Lublin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał już swoje 5 min i Lublin został w tyle, wszyscy nas przegonili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...