Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Kamiński: "Jarek, ale żeś się zmienił" (wideo)

Utworzony przez Piotrek, 12 kwietnia 2014 o 19:48
Dla mnie to jest zwykła świnia i mam nadzieję że nie wygra na Lubelszczyźnie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PO największym lumpeksem w kraju. Przyjmie każdą szmatę  
0
odnośnie wyznania "wiem co tutaj robię" a kontekst taki, że fek.... płyna w głównym nurcie kloz... Duży chłop jeszcze większa szuja.
0
Zwykły cham.
0
Ten łysy palant,nigdzie nie chciany ,przyjęty do platwomerskiego śmietniska jest największym lawirantem w PE,bo posiada rekordową ilość opuszczonych głosowań.Łącznie 1800 głosowań opuszczonych przez Kamińskiego.Czy ten obrzydliwy opaślak może być brany w ogóle pod uwagę przez wyborców???Byłoby ogromną kompromitacją Lublina i terenu wybranie nie chcianego w całym kraju łysego baranka!!!
0
Michał Kamiński wśród członków PIS na Lubelszczyżnie ma wielu oddanych przyjaciół,na pewno poprą go w eurowyborach i Michał te wybory wygra i zostanie europosłem.Moje koło PIS szczerze mu tego życzy.
0
Kamiński niczym Ryszard Czarnecki (obecnie chyba PIS), wszędzie się dołączy...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: