Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Kamiński: "Jarek, ale żeś się zmienił" (wideo)

Utworzony przez Piotrek, 12 kwietnia 2014 r. o 19:48
Dla mnie to jest zwykła świnia i mam nadzieję że nie wygra na Lubelszczyźnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO największym lumpeksem w kraju. Przyjmie każdą szmatę  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie wyznania "wiem co tutaj robię" a kontekst taki, że fek.... płyna w głównym nurcie kloz... Duży chłop jeszcze większa szuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły cham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten łysy palant,nigdzie nie chciany ,przyjęty do platwomerskiego śmietniska jest największym lawirantem w PE,bo posiada rekordową ilość opuszczonych głosowań.Łącznie 1800 głosowań opuszczonych przez Kamińskiego.Czy ten obrzydliwy opaślak może być brany w ogóle pod uwagę przez wyborców???Byłoby ogromną kompromitacją Lublina i terenu wybranie nie chcianego w całym kraju łysego baranka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał Kamiński wśród członków PIS na Lubelszczyżnie ma wielu oddanych przyjaciół,na pewno poprą go w eurowyborach i Michał te wybory wygra i zostanie europosłem.Moje koło PIS szczerze mu tego życzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamiński niczym Ryszard Czarnecki (obecnie chyba PIS), wszędzie się dołączy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...