Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Kamiński jednak bez mandatu?

Utworzony przez Mac, 26 maja 2014 r. o 10:56
NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oliwa jednak sprawiedliwa, skoczek może niech tak  wyskoczy np : na Ukrainę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było na niego głosować, raz, że przebieraniec, dwa, że nie z Lublina, a przede wszystkim, że z PO!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby to była prawda, jako wyborca PO wolę jednak jakiegoś Parucha niż tego ohydnego spadochroniarza! Swoją drogą to straaasznie się dziwię wyborcom platformy, że zamiast głosować na kogoś z naszych to wybrali tego padalca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wogóle jak można go było wystawić na listę PO z Lublina??? Od kiedy Kamiński jest z Lubina??? Znalazłbym ze 100 lepszych osób od Kamińskiego z tej partii w naszym regionie. I dobrze mu tak... oby nie wszedł na darmową michę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa "potęga" województwa i miasta z wieloma uczelniami i miejscową inteligencją. Pr czy szkiełko? ;)  Nie płaczcie po onym, może jeszcze się wszytko zmieni..     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby artykuł się sprawdził. Kamiński WON!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***ę jaka strata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdym zdrajcom partyjnym won albo jesteś w jednej partii albo won!!!! Lublin cie nie chce Kamiński, gówno cie łączy z Lubelszczyzną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowita skala manipulacji przy tych wyborach!! Najpierw wieczorem w każdym newsie rozchachana morda Tuska, potem temat zastępczy Korwin z czterema mandatami, PO wygrywa itd. I zero dosłownie zero tytułów w mainstreamowych mediach kto jest prawdziwym zwyciężcą!!!!! Ewentualnie : " zobacz , w których okręgach wygrało PO" albo " PO i PIS po tyle samo madatów" ( z tym , że PO zawsze wymienione na pierwszym miejscu). Albo o Słowacji , Ukrainie i wszystkim innym. Byle tylko nie powiedzieć, że PIS wygrał wybory!!!!! Czysta socjotechnika i manipulacja medialna. Więc ja mówię PIS WYGRAŁ WYBORY DO PE !!!!  I przypominam słowa lumpa Paligłupa- bankruta politycznego: "PiS już nigdy nie wygra żadnych wyborów". Wygrał i wygra kade następne. A Kaminski- zdrajca partyjny, karierowicz polityczny. Jego miejsce na śmietniku politycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej dziewczyno, spójrz na misia,On przypomni przypomni chłopca ciNieszczęśliwego białego misia,Który w oczach ma tylko szare łzy. :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli PO przegra to na własne życzenie. Na głupotę nie ma lekarstwa, niestety!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosowałbym na PO gdyby wystawiła na liście jakiegoś logicznego kandydata na miejscu 1. A tak co mamy na 1- przebierańca, jeśli taka jest polityka PO w regionie to takie są wyniki wyborów.- wynocha Kamiński z Lublina!!!!!!!!!!!!!! żebym cię więcej tutaj nie widział, z drugiej strony to się dziwię mądrym głowom z PO, zamiast dać na 1 jakiegoś znanego lubianego polityka żeby powalczył z PISem i zdobył mandat to co wybory jest to samo, chyba nas mają w d... to my ich też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO należą sie gratulacje - oby tak dalej... wybory samorządowe niosą nadzieję depietrasiewiczacji... zycie od razu nabiera blasku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowita skala manipulacji przy tych wyborach!! Najpierw wieczorem w każdym newsie rozchachana morda Tuska, potem temat zastępczy Korwin z czterema mandatami, PO wygrywa itd. I zero dosłownie zero tytułów w mainstreamowych mediach kto jest prawdziwym zwyciężcą!!!!! Ewentualnie : " zobacz , w których okręgach wygrało PO" albo " PO i PIS po tyle samo madatów" ( z tym , że PO zawsze wymienione na pierwszym miejscu). Albo o Słowacji , Ukrainie i wszystkim innym. Byle tylko nie powiedzieć, że PIS wygrał wybory!!!!! Czysta socjotechnika i manipulacja medialna. Więc ja mówię PIS WYGRAŁ WYBORY DO PE !!!!  I przypominam słowa lumpa Paligłupa- bankruta politycznego: "PiS już nigdy nie wygra żadnych wyborów". Wygrał i wygra kade następne. A Kaminski- zdrajca partyjny, karierowicz polityczny. Jego miejsce na śmietniku politycznym
  polać temu człowiekowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się Lubelaku;) ja zawsze głosowałem na PO ale teraz powiedziałem sobie dosyć! Poczułem się oszukany, zlekceważony, potraktowany jak przygłup, który np. głosuje na listach na podobnie brzmiące nazwiska... Nie będę płakał po Kamińskim, a od PO oczekuję poważniejszego traktowania wyborców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że lublinianie to idioci. Mieli tylu Kandydatów z Lublina  na listach PO to głosowali na farbowanego lisa. Sami sobie to zrobiliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak istnieje sprawiedliwość na tym świecie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że lublinianie to idioci. Mieli tylu Kandydatów z Lublina  na listach PO to głosowali na farbowanego lisa. Sami sobie to zrobiliście.
Ci co głosowali na PO na pewno 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...