Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Kamiński jednak bez mandatu?

Utworzony przez Mac, 26 maja 2014 r. o 10:56
szkoda że nr 2 nie wszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza wiadomość z tych wyborów  :) Może w końcu takim skoczkom przestanie się chcieć "zmieniać barwy" przed każdymi wyborami !  A swoją drogą kto na taką k..... głosował?
Tylko IDIOCI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się Lubelaku;) ja zawsze głosowałem na PO ale teraz powiedziałem sobie dosyć! Poczułem się oszukany, zlekceważony, potraktowany jak przygłup, który np. głosuje na listach na podobnie brzmiące nazwiska... Nie będę płakał po Kamińskim, a od PO oczekuję poważniejszego traktowania wyborców!
  Tak też uważam to była potwarz! To że on nie jedzie to najlepsza inf. z tych wyborów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze łysemu dziadowi. Teraz wziąłby się do jakiejś pożytecznej roboty. Np. naprawianie wałów p-powodziowych lub oczyszczania rowów melioracyjnych. Taczkę i łopatę do ręki i na przód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...