Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Kamiński: To nasz wielki sukces (wideo)

Utworzony przez uhdów, 25 maja 2014 r. o 22:58
To że ta szuja przeszła to największa porażka tych wyborów.... wstydzę się za was Lubelacy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idioci na niego głosowali co on ma wspolnego z Lubelszczyzną  - chyba tylko mandaty za przekroczenie predkości na S17 (DK17)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesze się że jako pierwszy mogę napisać że jesteś pan zdrajcą i gonisz tylko za pieniędzmi. Błagam nie pokazujcie go więcej bo szkoda mi monitora. Gówno cie łączy z Lublinem i gówno dla Lublina zrobisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był już wszędzie, zawsze przy korytku ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi was nie żal... lubeloki :D chcecie miśka? macie miśka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybaczcie... ale jeżeli Kaiński jako przedstawieciel Lublina wchodzi do parlamentu europejskiego to... wyborcy PO to rzeczywiście banda kretynów. To już nie byłonikogo swojego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydze sie za Lublin .... kogo jak kogo ale na Kamińskiego nie powinniśmy głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO największym lumpeksemw kraju. Przyjmie każdą szmatę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież częśc Pis-iorów glosowało na swojego kolęgę. Takie deklaracje były często słyszane przed wyborami. Na wynik Kamińskiego w naszym okregu zapracował Jarsław "zbawca" swoją kampanią w której zwalczał prof. Piotrowskiego a promował beznadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO największym lumpeksemw kraju. Przyjmie każdą szmatę
Nie obrażaj lumpeksu ... tam jest wartościowszy towar .. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrzydliwe obrzydlistwo!!!! Ten gość startował z Lubelszczyzny a teraz będzie ją miał w czterech literach bo dostał co chciał i nic już go tu nie wiąże. Ale tak chciał i tak zrobił... A obrzydliwe jest to że Lubelanie kolejny raz dali się zrobić w BALONA!!! Wstyd!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamiński czy inne wypierdki mamuta,to nieważne.Dla mnie porażką jest że kilka miejsc dostanie nową prawica.Z nazwy pięknie brzmi ale ich lider..masakra.Wy kibole nie macie pojęcia co zrobiliście.Ten idiota nie szanuje Waszych matek,sióstr ani żadnych innych kobiet.Czyli Wy też? On nie ma wogóle pojęcia jak poprawić Polską gospodarkę i dać ludziom dobrobyt.Ci którzy na niego głosowali powinni się wstydzić,ale nie może dobrze się stało bo zobaczycie go teraz w realu jaki jest naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno nie sukces. Zafundowali "wyborcy" utrzymanie temu "........." "politykowi" utrzymanie na najbliższe lata i to nie małe. "Gratulacje" dla odszczepieńców, którzy wybrali tego, przepraszam za brzydki wyraz, "reprezentanta" lubelszczyzny do PE. Temu "panu" należy się obligatoryjnie tytuł "honorowego prezydenta chile". Wybór takiej "pani" jak M.K. na lubelszczyźnie jest nie do zaakceptowania. Donku T. zrobiłeś sobie z michała k. lewatywę, która da ci się we znaki na lubelszczyźnie. Myślałem Donku T., że jesteś normalny, ale niestety się pomyliłem. W związku z tym LUBLINIACY rządajmy autonomii ja BRACIA Ślązacy. bo w tym nieszczęsnym naszym kraju pod takimi rządami żyć się nie da. Aby było jasne. Żyć się nie da również pod rządami wszystkich obecnych na naszej scenie politycznej tzw partii. A michał kamiński WON OD TEGO REGIONU!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamiński czy inne wypierdki mamuta,to nieważne.Dla mnie porażką jest że kilka miejsc dostanie nową prawica.Z nazwy pięknie brzmi ale ich lider..masakra.Wy kibole nie macie pojęcia co zrobiliście.Ten idiota nie szanuje Waszych matek,sióstr ani żadnych innych kobiet.Czyli Wy też? On nie ma wogóle pojęcia jak poprawić Polską gospodarkę i dać ludziom dobrobyt.Ci którzy na niego głosowali powinni się wstydzić,ale nie może dobrze się stało bo zobaczycie go teraz w realu jaki jest naprawdę.
a to "kibole" nie głosowali na Ruch Narodowy? I co ma naprawianie gospodarki i dobrobyt Polaków do eurowyborów? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież częśc Pis-iorów glosowało na swojego kolęgę. Takie deklaracje były często słyszane przed wyborami. Na wynik Kamińskiego w naszym okregu zapracował Jarsław "zbawca" swoją kampanią w której zwalczał prof. Piotrowskiego a promował beznadzieję.
Głupiś głąbie PIS ma swoich reprezentantów to DURNE lemingi , jeb...ne szmaty. Każdego leminga z Lublina powinno się wypierd....lić w kosmos. wstyd ze mamy takie durne lubelskie społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech jakiś leming napisze ze myśli. LEMINGI TO IDIOCI NIE POTRAFIĄCY MYŚLEĆ. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za puste łby głosowały na takiego karierowicza i cwaniaka któremu chodzi tylko o koryto na najbliższe 5 lat.Rudy podrzucił wam kukułcze jajo a wy to łykneliście. Wstyd LUBLIN daliście się wydymać bez mydła,powinien was ten rudy oszust batem lać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knur dalej przy korycie :/ Żal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wielki sukces PIS. 5 kolumna teraz cofnie Kamińskiego od lemingów do PIS a Donald będzie obgryzał paznokcie. No cóż kto mieczem wojuje od miecz też ginie a kto zdradził raz czemu ma tego nie zrobić ponownie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...