Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Kamiński: To nasz wielki sukces (wideo)

Utworzony przez uhdów, 25 maja 2014 r. o 22:58
Wstyd mi za Lublin, ludzie gdzie wy macie oczy,wszystkie pozycje na liscie tylko nie ta,przez takich co na niego glosowali bedzie wiecej takich spadów i kandydatów, którzy żyja waszym kosztem,  wstyd wstyd wstyd, zal.pl :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to prawda wstyd dla Lublina ,aby głosować na tego spadochroniarza jak Kamiński. KOMPROMITACJA !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie Kamiński PO zdobyła by znacznie więcej głosów, ja i moi znajomi oddaliśmy głosy na inne partie, właśnie przez obecność tego pana na jedynce w Lublinie. Tyle, niech wyciągną wnioski na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie mi wstyd, że wybranoto śc....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem można było wybrać tego farbowanego lisa, który z Lubelszczyzna nie ma nic wspólnego? Szok, szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę w to uwierzyć, ludzie jednak są durni, kto na niego glosował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łojejku, no koniec świata,chiba nie cUś jest z tymi wyborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
być może ktoś w wyniku sadomasochistycznych skłonności musiał głosować na PO, ale dlaczego akurat na Kamińskiego??? Tylko jego wystawili??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za puste łby głosowały na takiego karierowicza i cwaniaka któremu chodzi tylko o koryto na najbliższe 5 lat.Rudy podrzucił wam kukułcze jajo a wy to łykneliście. Wstyd LUBLIN daliście się wydymać bez mydła,powinien was ten rudy oszust batem lać.
Słusznie prawisz.Bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysa kurwa polityczna!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywając go "szmatą" ,obrażam szmatę,na pochybel sk... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...