Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ministerstwo na nią czeka

Utworzony przez Wieslaw, 1 listopada 2007 r. o 14:03
Skoro poparla korubcje Piatka zwiazana z przydzilem stypendium jego synom to co mozemy po niej sie spodziewac, nic dobrego. Poprostu nieuczciwy malolat. Mam nadziejej ze szybko wyleci z polityki bo takich nieuczciwych ludzi jak Piatek nie trzeba nam w polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się ma kasę, to i posłem można zostać. Nie jest wówczas konieczna wiedza - przykład "pionowe korytarze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plotka głosi, że gdy Pani Madzia wypłynęła na szerokie wody jej mąż błyskawicznie został dyrektorem klubu sportowego i przyznał kontrowersyjne stypendia sportowe synom Piątka. Ciekawe za co się miała odwdzięczyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja wypowiedź świadczy o wielkiej niewiedzy. Od kiedy to klub przyznaje stypendia dla swoich członków ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja wypowiedź świadczy o wielkiej niewiedzy. Od kiedy to klub przyznaje stypendia dla swoich członków ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO będzie się teraz mścić za porażkę z PiS w naszym regionie. Już zapowiadają obcięcie funduszy na autostrady w Lubelskiem. PO i tak nie wytrzyma całej kadencji 4 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Piątek nikomu nie ukradł tylko dorobił się uczciwie wykorzystując swoje samozaparcie, determinację i napewno nie raz ryzykując, co wcale nie idzie w parze ze spokojnym życiem, a wręcz przeciwnie same stresy. Najlepiej mają Ci co żyją sobie z dnia na dzień i nie muszą podejmować żadnych decyzji życiowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadaje się na polityka bo wie z kim trzymać.Jako radna sprawdziła się ponieważ w myśl zasad dla radnych w pierwszej kolejności załatwiała sprawy dla rodziny konkretnie dla swego męża.Wszyscy wiedza że chodzi o tor motocrossowy dla klubu gdzie małżonek jest figurą.Sprawa ta pozwoliła jej odwdzięczyć się swoim znajomym radnym P i W i to jest wypełnienie drugiej zasady.Nie zdążyła tylko z wypełnieniem zasady trzeciej tj.zrobić coś dla wyborców,a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadaje się na polityka bo wie z kim trzymać.Jako radna sprawdziła się ponieważ w myśl zasad dla radnych w pierwszej kolejności załatwiała sprawy dla rodziny konkretnie dla swego męża.Wszyscy wiedza że chodzi o tor motocrossowy dla klubu gdzie małżonek jest figurą.Sprawa ta pozwoliła jej odwdzięczyć się swoim znajomym radnym P i W i to jest wypełnienie drugiej zasady.Nie zdążyła tylko z wypełnieniem zasady trzeciej tj.zrobić coś dla wyborców,a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biednej utalentowanej młodzieży zagarnąć dla swoich dzieci Gratuluję braku rozumu i dziwi mnie że aktyw partyjny PO wystawia takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda słow dla tych "oskarżycieli" to frustraci, potrafią tylko oskarżać, donosić jak pieski, ale żadenz nich nir podpisze się imieniem i nazwiskiem.A skoro wiedza coś o "kradzieżach" niech idą na prokuraturę a nie anonimowo donosić na forum , obrażajac "zza węgła"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasiadla w Sejmie.Dlaczego reklamowała się jako "jedyna z Lublina".?Przecież nie była jedyna na szczęście.Fajna kariera nie ma co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile prasa nie kłamie to jest postępowanie prokuratorskie w sprawie budowy toru motocrossowego w Swidniku.Toru o który tak zabiegali radni P.W i G-M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech piszą co chcą, papier wszystko przyjmie, a najważniejsze nie dać się mediom, co już niejeden przekręt napisali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pismaki wycieli to co napisałam wcześniej. Gamonie piszą jak potarafią, a więc zawsze z przekrętami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Śmieszno i straszno"...i chyba wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutno czytac wypowiedzi niektorych osob. Zawisc, zazdrosc, malosc przez was przemawia niestety. Nie jestem powiazany ani z pania poslanka ani z platforma, nie jest t otez moja bajka w polityce ale patrzec i czytac jak wszyscy marudzicie szkoda.Jestescie swietnymi narzekaczami bardzo brawo, oby tak dalej. Gratuluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...