Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Może to ich urok, może to Photoshop: Kandydaci po retuszu

Utworzony przez elektorat?, 9 września 2011 r. o 07:24
Mnie jest w zasadzie obojętne,jak kandydaci wyglądają na tych zdjęciach.Mnie wkurza NADMIAR tych fotografii.Strach z domu wyjść.Na każdym słupie,płocie,latarni... Dużo to wcale nie oznacza dobrze.Myślę,że CI państwo powinni najpierw pokazać co naprawdę chcą dla nas zdziałać ,a dopiero później chwalić się z każdego słupka wyretuszowaną fotografią.Na gębę ani na ładne oczy nikt ich wybierał nie będzie...nawet na te najbardziej błękitne i błyszczące:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani MGM miała jakiś retusz? Kiepski fotoshop albo materiał trudnoobrabialny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę Państwu wszystkiego najlepszego, jeśli wszystko co macie do zaoferowania to oblepienie pół miasta, to życzę również szczęścia w wyborach - bo na pewno się przyda. Chętnie podyskutuje publicznie lub prywatnie. Zapraszam na JANUSZKULAK.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"CI państwo powinni najpierw pokazać co naprawdę chcą dla nas zdziałać" rzuć okim choćby na kucharskicezary.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze ,że jak zobaczylem to wszystko co sie dzieje z wyborami do sejmu to zaczołem się śmiać ,żygac się chce tymi mo..mi na plakatach , niemają nic do zaoferowania poza pieknymi twarzyczkami . Najśmieszniejsze jest to ,że przy rozmowie z kandydatem na posła o programie dla lubelszczyzny każdy uważa swój program za najlepszy i jedyny , tylko na pytanie jak ten program chce zrealzować to już konkretnej odpowiedzi nie ma, albo jest - ja to zrobie obiecuję. Wszystkich wyborców lubi się na początku wyborów aby oddali swój głos,jeżeli plakaty są przerabiana aby pokazac swoje piękne oblicze , to wyobrażam sobie co bedzie się działo jak te osoby zostaną wybrane do sejmu.Hm może zrobimy konkurs na najpiękniejszą usmiechnięta mo..de na plakacie wyborczym ta osoba awansuje odrazu do sejmu z awansu społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale twarzyczki buhahahahahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie głusujemy na ludzi którzy zasmiecają swoje miasta makulatura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyborach, a czasami i przed, mam mnóstwo tekturek, na których wykładam jedzenie bezdomnym kotom przy smietnikach. Są grube i nie przemakają tak łatwo jak inne. Zapas na 2 lata mam, a po dwóch latach sa wybory do rady miasta i znowu uzupełniam zapas. Pozdrawiam wszystkich kandydatów. Plakatujcie, plakatujcie, zwierzęta skorzystają na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na stronę www.joannamucha.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
"CI państwo powinni najpierw pokazać co naprawdę chcą dla nas zdziałać" rzuć okim choćby na kucharskicezary.pl
Cezary Kucharski - ŻENUA... z Donkiem w piłkę chce pokopać i tyle. Co może zaoferować człowiek który ma mózg wytłuczony od strzelania głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filip napisał:
zapraszam na stronę www.joannamucha.pl
Szacunek dla Pani Doktor. Cieszę się, że mam godnego przeciwnika. JANUSZ.ORG.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani MGM doskonale kontrastowała by z bukietem kwiatów, nie wiem dlaczego nie wybrała tej opcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam wierzę w urok osobisty Posłanki Joasi Muchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynym posłem na Lubelszczyźnie, który walczy o rozwój naszego regionu jest Jan Łopata z Polskiego Stronnictwa Ludowego. Zapraszam do zapoznania się z jego programem. http://lopata.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podrabiane twarze na plakatach,podrabiane masło w pięknych opakowaniach,podrabiane mięso z toksycznymi azotanami i azotynami,podrabiana Polska(tak po prawdzie to teraz teren pomiedzy Bugiem i Odrą),podrabiana "solidarność unijna",za to społeczeństwo i brak jakichkolwiek perspektyw prawdziwe.....POWIEDZCIE CHOCIAŻ PRAWDĘ!LUDZI CZEKA BARDZO CIĘŻKI OKRES ,ALE DOŁOŻYCIE STARAŃ ,BY GO W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ZŁAGODZIĆ.....Nawet nie liczę na prawdę-PO PIERWSZE JESTEŚCIE POLITYKAMI,A PO DRUGIE OBOWIĄZUJE WAS DYSCYPLINA PARTYJNA,DLATEGO HONOR TRZEBA WSADZIĆ W WIADOMĄ CZĘŚĆ CIAŁA.Tylko Pan były poseł JANUSZ PALIKOT jest do tego zdolny,chwała mu za to ,jednak i on nic nie może,bo solidaruchy i postsolidaruchy skutecznie "zgnoiły ten kraj"...........!!!Przy wydatnej pomocy gawiedzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
"CI państwo powinni najpierw pokazać co naprawdę chcą dla nas zdziałać" rzuć okim choćby na kucharskicezary.pl
Toż właśnie DLATEGO pytam?Bo samymi drogami,szkołami i boiskami to my ani Lublina,ani Polski nie naprawimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN NIE GLOSUJE NA MUCHE!!!BEZ BEZNADZIEJNA!!A kto jest na plakacie to nie wie nikt!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel Lubelszczyzny napisał:
Jedynym posłem na Lubelszczyźnie, który walczy o rozwój naszego regionu jest Jan Łopata z Polskiego Stronnictwa Ludowego. Zapraszam do zapoznania się z jego programem. http://lopata.pl/
psl doskonale przeciwdziała bezrobociu, takie powinno być wasze hasło wyborcze. Wybierz mnie a znajomi i rodzina bedą mieli lepiej. Dla nas zawsze człowiek jest najważniejszy. SWÓJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak po prawdzie to sprawowanie władzy nie jest konkursem pięknosci,na którym jednym można sie podobać,a drugim nie.To twardy odpowiedzialny obowiązek z jego wadami i zaletami.ALE TERAZ NIE MA POCZUCIA OBOWIĄZKU I ODPOWIEDZIALNOŚĆI ZA PRZYSZŁOŚĆ TEGO TERENU.Parcie na kasę i nic poza tym!I NA DODATEK WIELU KANDYDATÓW POZBAWIONYCH HONORU,O KTÓRYM TAK WYLEWNIE OPOWIADAJĄ W MEDIACH ,ŁĄCZNIE Z PANEM PREZYDENTM KOMOROWSKIM CZY PREZESEM KACZYŃSKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mucho, zdjęcie to nie obraz, przedstawia otoczenie takie jakim jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...