Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najnowszy sondaż: Żuk prezydentem Lublina

Utworzony przez crx, 17 listopada 2010 r. o 08:38
Jeszcze mongoł wysyła zaproszenia do znajomych na Naszej Klasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do nieznajomych tez wysyła zaproszenia! Ciekawe, że 90% moich znajomych w różnym wieku i nienalezacych do zadnej partii ma zamiar głosowac na Izę, a w rankingu pan z obecnej ekipy przoduje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Żuk to to samo co Wasilewski:> razem rządzili i nic dla Lublina nie zrobili. Żuk odpowiadał za "rozwój Lublina" - aż tak wam się podoba nasz "imponujący" rozwój?:> fundusze unijne nam przeciekają przez palce non-stop, tylko przez błędy lubelskich urzędników! Wczoraj był artykuł że Wasilewski jest bardzo źle oceniany, więc nie rozumiem że ludzie chcą głosować na Żuka - przecież jest wiceprezydentem obecnym!! A poza tym poszukajcie sobie na googlach wypowiedzi Żuka o cukrowni. TO ON ZAMKNĄŁ NAM CUKROWNIE!! Nie rozumiem ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd takie sondaże?? Widzę, że statystyki zmieniają się z dnia na dzień. A rzeczywistość pokaże swoje. Kolejne "newsy" gnioty w tv, w prasie i bzdury na www.itvl.pl Wybory miną a pozrywane, mokre, kolorowe, uśmiechnięte buzie zostaną na ulicach, tylko kto po tym posprząta??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten sondaż jest mocno naciągany i że Żuk nie wygra, bo to byłaby katastrofa dla Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Żuk miałby wygrać to przegra Lublin, po jednym nierobie byłby drugi a miasto już we wszystkich możliwych rankingach będzie na szarym końcu w kraju a my przez następną kadencje będziemy narzekać że nic się w mieście nie robi. Najwyższa pora opamiętać się i wybrać kogoś kto coś może zrobić dla Lublina a co Żuk zrobił do tej pory to wiadomo-nic nie zrobił. Było tyle możliwości, projektów, dofinansowań z UE i co?, i nic, wszystko zmarnowane bo wiadomo- możliwości żadnych, projekty były po kolei odrzucane /złe przygotowanie, z błędami/ a tym samym przepadały fundusze UE, jeżeli ma być kontynuacja tego nieróbstwa i indolencji władzy to Lublin 'zejdzie na psy'/wszystkie pieski przepraszam/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciemnota dalej daje sobie wciskać kit i głosuje na PO. Lublin - miasto przegrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głosuję na Sierakowską, po długim rządzie Pisu w Lublinie trzeba zmian, a Pani Iza jest bardzo fajną kobietą, reprezentacyjną i co najlepsze SKROMNĄ, a takich osób nam trzeba. Nie znam tego Żuka, zaufać mu na kolejne kilka lat?wszędzie będzie PO i zasada rączka rączkę myje. Czas na kogoś innego, czemu ciągle wybieramy między pisem i po?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co za naiwniacy-przecież Żuk się nauczył wszystkiego złego od swojego szefa Wasilewskiego i będzie to samo powtarzał.Co za kombinator jeszcze śmie zapraszać obcych sobie ludzi.Lublin jest dyskryminowany przez PO i PIS dlatego głosujcie na Izę Sierakowską ta mówi o konkretach a nie o bzdurach i nie obiecuje "gruszek na wierzbie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym najbardziej ciemnym,zacofanym i biednym miejscu na mapie Polski, Prezydent z PiSu powinien być nadany z urzędu a nie w wyborach. Ta partia i większość ludzi tu mieszkających pasują do siebie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inaczej mówiąc albo pisząc LUBLIN MIASTO IDIOTÓW. wszystko bierze sie z tąd ze naród tu mamy tak biedny ze nie stać go na wycieczke do Rzeszowa czy Białegostoku by zobaczyć jak powinien wygladać rozwój miasta. NIepisze o Poznaniu czy Wrocławiu bo to jakby inny kraj. To miasta gdzie ludzie po studiach (w wiekszości) znajdują prace godnie opłacaną w swoim zawodzie. Tak sie zastanawiam jak mozna być takim kretynem by głsować na Zuka człowieka któy rządził Lublinem i ... efekty widzimy ...EUROSKANSEN ,tylko czekać jak zaczną wycieczki przyjeżdzać z w/w miast i bedą sobie ogladać jak zyją ludzie w niedorozwinietym ekonomicznie,komunikacyjnie i gospodarczo mieście. Głosuje na SPRAWKĘ uważam ze ten facet jest gwarancją uczciwosci. duzo o nim słyszałem prywantnie , był dyrektorem jednej ze szkół, później kuratorem oswiatowym i wiem ze to uczciwy miły i energiczny człowiek. a w UM I UW trzeba naprawdę nieźle pozamiatać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszczuch napisał:
No co za naiwniacy-przecież Żuk się nauczył wszystkiego złego od swojego szefa Wasilewskiego i będzie to samo powtarzał.Co za kombinator jeszcze śmie zapraszać obcych sobie ludzi.Lublin jest dyskryminowany przez PO i PIS dlatego głosujcie na Izę Sierakowską ta mówi o konkretach a nie o bzdurach i nie obiecuje "gruszek na wierzbie"
przsecież to czerwony pająk !! moze oleksy niech kandyduje nie widze róznicy . niech sie cieszy ze sie nachapała za rządów SLD przypominam: W 1980 wstąpiła do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej[1]. Była delegatką na X Zjazd PZPR. Pełniła funkcję posłanki od 1989 do 2005. W 1989 została wybrana z listy PZPR, w 1991, 1993, 1997 i 2001 uzyskiwała mandat z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Należała do Socjaldemokracji Rzeczypospolitej Polskiej, od 1999 do Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W 2004 przystąpiła do Socjaldemokracji Polskiej. W IV kadencji Sejmu sprawowała funkcję zastępcy przewodniczącego Komisji Obrony Narodowej oraz członka Komisji Zdrowia. W 1996 była współautorką ustawy liberalizującej prawo do aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywizm niektórych komentarzy jest porażający.A wiecie ,że Papież Benedykt XVI był w hitlerowskiej organizacji i nikt z tego wielkiego halo nie robi?Wiem,powiecie,że był dzieckiem i niewiele rozumiał.Okazuje się, że ludzie muszą przyjmować takie postawy, jakie są czasy.W przeciwnym razie zostaną poza nawiasem życia-teraz to są bezdomni i również są obrażani,że "im się robić nie chce".Ale nie liczę na zrozumienie tego -wszak inteligencja jest towarem deficytowym na wschodnich rubieżach NAJJAŚNIEJSZEJ!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GO Żuk! Żuk ma pomysł i trzeba mu pomóc w jego realizacji. A intrygantów w postaci Jacka Sobczaka, Piotra Kowalczyka i Dariusza Piątka próbujących manipulować Żukiem należy ukarać za te działania. Zazdrość ich pochłania. Paweł Markiewicz też dolewa oliwy do ognia bo kuleje kampania Żuka moim zdaniem. Nie zna się facet, więc niech nie robi szopki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idą wybory. Daj głos. Hau Hau!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
inaczej mówiąc albo pisząc LUBLIN MIASTO IDIOTÓW. wszystko bierze sie z tąd ze naród tu mamy tak biedny ze nie stać go na wycieczke do Rzeszowa czy Białegostoku by zobaczyć jak powinien wygladać rozwój miasta. NIepisze o Poznaniu czy Wrocławiu bo to jakby inny kraj. To miasta gdzie ludzie po studiach (w wiekszości) znajdują prace godnie opłacaną w swoim zawodzie. Tak sie zastanawiam jak mozna być takim kretynem by głsować na Zuka człowieka któy rządził Lublinem i ... efekty widzimy ...EUROSKANSEN ,tylko czekać jak zaczną wycieczki przyjeżdzać z w/w miast i bedą sobie ogladać jak zyją ludzie w niedorozwinietym ekonomicznie,komunikacyjnie i gospodarczo mieście. Głosuje na SPRAWKĘ uważam ze ten facet jest gwarancją uczciwosci. duzo o nim słyszałem prywantnie , był dyrektorem jednej ze szkół, później kuratorem oswiatowym i wiem ze to uczciwy miły i energiczny człowiek. a w UM I UW trzeba naprawdę nieźle pozamiatać.
A czy czasem ten pan nie obsadzał rodziną stołków w kuratorium oświaty czy innych instytucjach oświatowych.Coś czytałam na ten temat i jakby to tak było to nepotyzm odpada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
inaczej mówiąc albo pisząc LUBLIN MIASTO IDIOTÓW. wszystko bierze sie z tąd ze naród tu mamy tak biedny ze nie stać go na wycieczke do Rzeszowa czy Białegostoku by zobaczyć jak powinien wygladać rozwój miasta. NIepisze o Poznaniu czy Wrocławiu bo to jakby inny kraj. To miasta gdzie ludzie po studiach (w wiekszości) znajdują prace godnie opłacaną w swoim zawodzie. Tak sie zastanawiam jak mozna być takim kretynem by głsować na Zuka człowieka któy rządził Lublinem i ... efekty widzimy ...EUROSKANSEN ,tylko czekać jak zaczną wycieczki przyjeżdzać z w/w miast i bedą sobie ogladać jak zyją ludzie w niedorozwinietym ekonomicznie,komunikacyjnie i gospodarczo mieście. Głosuje na SPRAWKĘ uważam ze ten facet jest gwarancją uczciwosci. duzo o nim słyszałem prywantnie , był dyrektorem jednej ze szkół, później kuratorem oswiatowym i wiem ze to uczciwy miły i energiczny człowiek. a w UM I UW trzeba naprawdę nieźle pozamiatać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
Głosuje na SPRAWKĘ uważam ze ten facet jest gwarancją uczciwosci. duzo o nim słyszałem prywantnie , był dyrektorem jednej ze szkół, później kuratorem oswiatowym i wiem ze to uczciwy miły i energiczny człowiek. a w UM I UW trzeba naprawdę nieźle pozamiatać.
A od kiedy to nauczyciel, kurator oświaty, katecheta, socjolog, historyk, były wojskowy i tym podobni są dobrymi zarządzającymi? Lublin potrzebuje ekonomisty lub managera z prawdziwego zdarzenia a nie pseudoprezydenta miłującego PiS, pomniki i przydrożne kapliczki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Prymitywizm niektórych komentarzy jest porażający.A wiecie ,że Papież Benedykt XVI był w hitlerowskiej organizacji i nikt z tego wielkiego halo nie robi?Wiem,powiecie,że był dzieckiem i niewiele rozumiał.Okazuje się, że ludzie muszą przyjmować takie postawy, jakie są czasy.W przeciwnym razie zostaną poza nawiasem życia-teraz to są bezdomni i również są obrażani,że "im się robić nie chce".Ale nie liczę na zrozumienie tego -wszak inteligencja jest towarem deficytowym na wschodnich rubieżach NAJJAŚNIEJSZEJ!!!!!!!!
hmmm powiedz to ludzim solidarności Mazowieckiemu,Olszewskiemu, św pam.Kuroniowi, św. pam Walentynowicz i innym patriotom "... ludzie muszą przyjmować takie postawy, jakie są czasy" -nie przypominam sobie by należeli do partii nie byli chorągiwkami ani kapusiami (pewnie kapowanie jest dla ciebie sopsobem na przystosowane się do otaczającej rzeczywistości) po twoim komentarzu i sposobie myślenia można zauważyć ze tego "towaru" dla ciebie akurat zbrakło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
inaczej mówiąc albo pisząc LUBLIN MIASTO IDIOTÓW. wszystko bierze sie z tąd ze naród tu mamy tak biedny ze nie stać go na wycieczke do Rzeszowa czy Białegostoku by zobaczyć jak powinien wygladać rozwój miasta. NIepisze o Poznaniu czy Wrocławiu bo to jakby inny kraj. To miasta gdzie ludzie po studiach (w wiekszości) znajdują prace godnie opłacaną w swoim zawodzie. Tak sie zastanawiam jak mozna być takim kretynem by głsować na Zuka człowieka któy rządził Lublinem i ... efekty widzimy ...EUROSKANSEN ,tylko czekać jak zaczną wycieczki przyjeżdzać z w/w miast i bedą sobie ogladać jak zyją ludzie w niedorozwinietym ekonomicznie,komunikacyjnie i gospodarczo mieście. Głosuje na SPRAWKĘ uważam ze ten facet jest gwarancją uczciwosci. duzo o nim słyszałem prywantnie , był dyrektorem jednej ze szkół, później kuratorem oswiatowym i wiem ze to uczciwy miły i energiczny człowiek. a w UM I UW trzeba naprawdę nieźle pozamiatać.
Człeniu, sprawdź najsampierw w swoim komputerku z jakich ugrupowań politycznych wywodzą się prezydenci Rzeszowa i Białegostoku które to miasta tak zachwalasz jako wzorowy przykład rozwoju i daj juz spokój z tym dziadoskim pisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...