Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niesiołowski o PIS: kreatury i szmatławcy

Utworzony przez tomek, 1 października 2007 r. o 01:19
Na konwencji zaskoczyła mnie Ewa Kopacz, która poparła Joannę Muchę. Będę więc na Muchę głosował. Startuje z numerem 4 na lubelskiej liście PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 osób na konwencji PO Panie Palikot na Konwencji PiS przyszło 3,5 tys osób nie na koncert na pośmiać się tylko wysłuchać wspaniałego człowieka, męża stanu, wielkiego Polaka , Premiera Jarosława Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta konwencja po raz kolejny udowadnia, że PO to chamy w białych kołnierzykach. Niesiołowski kompromituje naukowców. Dlaczego tego chamstwa nie komentują media? Zwróćcie uwagę, co powiedziała płaczka Kopaczowa - prywatyzacja służby zdrowia. W domyśle ocvzywiście szpitali - bo podstwową opiekę zdrowotną mamy oczywiście bezpłatną. Jeśli do władzy dojdzie PO to będzie to czas uwłaszczenia się biznesmenów-złodzieji z PO na resztkach majątku narodowego. A w szpitalach będzie miejsce dla bogatych, reszta będzie musiała szukać miejsca w charytatywnych jednostkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście WIELKI Polak. Należy ogłosić dekret w tej sprawie, aby każdy o tym wiedział i pamiętał o tej wielkości.WIELKI - swoją nienawiścią do innych ludzi - zobacz co powiedział o kobiecie w Łodzi, która zarzuciła władzy opieszałość i działanie pod publikę. Powiedział, że jest sterowana politycznie. Już nie przyjdzie temu Wielkiemu Polakowido swojej wielkiej i mądrej głowy, że zwykły obywatel może coś powiedzieć prosto od siebie. Wg tego Wielkiego Polaka każdy ma myśleć tak jak on. Ten Wielki Polak jest Dyktatorem. Ta nienawiść powoduje, że Kaczyński staje się coraz więszy. WIELKI - bo żaden inny polityk nie podzielił tak bardzo Polaków i to Polaków o poglądach prawicowychWIELKI - bo w każdym widzi wroga - ciągle tylko teczki, układy i spiski. Strach włączyć telewizjęWIELKI - bo uważa że walczyć należy złem - a ja myślę że lepsze rezultaty daje szerzenie dobra i wskazywanie pozytywnych przykładów. Zobacz co mówił papież i jak postępował, choćby spotkanie z zamachowcem, który chciał go zabićWIELKI - bo wmawia ludziom, że jego polityczni oponenci chcą zła dla Polski - patrz dzieli Polaków i powoduje rozbicie wewnętrzne naszego naroduWIELKI - im jest on większy, tym spada pozycja Polski na scenie europejskiejTak można wyliczać w nieskończoność.Mi jest wstyd, że Polską rządzi człowiek, który nie czyni dobra, który burzy porządek naszego kraju.Wierzę że przyszłość i historia odpowiednio oceni tego WIELKIEGO Polaka.Nie chce mi się więcej pisać, bo coraz większa złość we mnie narasta, gdy myślę, o tym WIELKIM Polaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiedli moje nadzieje. Mój glos na PO w poprzednich wyborach to wielka pomyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesiołowski błagał Kaczyńskich o przyjęcie do PiS-u. Pogonili go a teraz wylewa swoją nienawiść. Już niedługo PO też się go pozbędzie i bedzie szczekał u Olejniczaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święte słowa.. i się dziwić że Lubelszczyzna to zaścianek Polski - będzie tak dopoki PIS, LPR i Samoobrona będą miały tu poparcie... sami sobie gotujecie taki nędzny los
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godne pożałowania wystapienie jak Tuska w Wielkiej Brytanii. Mieli drogę otwartą do koalicji z PIS-m to czekali aż rząd upadnie.Przez to teraz mamy kolejne wybory. Za te wybory powinna załacić PO a nie polski podatnik. Jeśli chcieli decydować o losach kraju to trzeba było wejść do koalicji z PIS-em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j.w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja i z tego co mi sie wydaje jest to jednyn lubelski posel ktory ma rekomendacje brawo pani Joanno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedział Niesiołowski o PO w 2001 r. (zasłużony członek PO). "Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania. Nie występują pod własnym szyldem, bo to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. To jest oczywiście gra na bardzo krótką metę. Udają, że nie są partią, a nią są. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie. (...) O PiS nie chcę mówić. Tam są moi przyjaciele. (...) Samego PiS nie chcę oceniać, jest tam dużo wspaniałych ludzi." Zrodlo: Życie 01.08.2001, "Naśladujmy Litwę" - wywiad ze Stefanem Niesiołowskim "Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO." Zrodlo: Gazeta Wyborcza 19.09.2001, "Świecące pudełko" Stefan Niesiołowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedział Niesiołowski o PO w 2001 r. (zasłużony członek PO). "Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania. Nie występują pod własnym szyldem, bo to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. To jest oczywiście gra na bardzo krótką metę. Udają, że nie są partią, a nią są. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie. (...) O PiS nie chcę mówić. Tam są moi przyjaciele. (...) Samego PiS nie chcę oceniać, jest tam dużo wspaniałych ludzi." Zrodlo: Życie 01.08.2001, "Naśladujmy Litwę" - wywiad ze Stefanem Niesiołowskim "Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO." Zrodlo: Gazeta Wyborcza 19.09.2001, "Świecące pudełko" Stefan Niesiołowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam od wielu lat poza krajem.Nie naleze do zadnej z tych pseudo partii, jednak w tym roku glos oddam na PO. Mamy XXI wiek i poza krajjem tez mozna glosowac :)Tylko dlatego ze czasy komuny minely i pozostalosci PZPR-owskie dzialajace pod szyldem SLD i kilku innych partyjek powinny z resztka honoru i godnosci usunac sie z zycia politycznego.Partia tych co ukradli ksiezyc to partia nieudacznikow ktorzy o kierowaniu krajem wiedza tyle ile sam hrabia Edgar Gosiewski wie o wspolczynniku prostopadlosci szyn przy drugim peronie do dworcowego sracza na dworcu we Wloszczowj.W roku 2007 tylko PO moze zrobic lepiej oraz poleprzyc wizerunek biednego kraju nad Wisla zwanego Polska.Co sie tyczy ekeltoratu to 80% Polakow nie doroslo do demokracji i najlepiej by sie czulo gdyby koledzy towarzysza Kwacha, Kurczuka znowu zaczeli trzymac ich za morde.Kler natomiast niech sie zajmie tym do czego zostal wyznaczony a politykowanie zostawi ludziom swieckim (nie mylic z oswieconymi)p.s.Ludziki z partii oszoloma Leppera, nie jest za pozno abyscie poszlo po rozum do glowy ( co niektorzy macie go jeszcze troche chociaz wam wycieka razem z godnoscia i honorem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co prezentuje pan Niesiolowski oraz jego kolesie jest godne politowania. Jak zuwazyla moja sasiadka nic dziwnego ze majac takich parlamentarzystow jak Niesolowski Polska jest daleko za murzynami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze PiSiaki sie wkurzaja :) ha ha Kaczor dostal po kuprze i pewnie polecial po rady do mamusi a jak mamusia nie doradzi to doradzi jedyny najlepszy pryjaciel KOT o nieznanym mi imieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internauto o ksywce NOWOJORSKI odpowiem ci po nowojorskiemu .......Get a life!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś oszukał Wierzbickiego, do tej pory to on wszystkich oszukiwał i trafił w dobre towarzystwo. Prawda wyszła wreszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...