Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Chcemy wycofać religię ze szkół

Utworzony przez myslący, 14 września 2011 o 18:37
Palikot robi dużo dymu,ale tak na prawdę nie ma nic do powiedzenia. Religię wycofać ze szkół? Jest tyle problemów w polsce, jednak i tak najwiekszym zawsze jest religia. Jak pan u Palikotowi się religia nie podoba zapraszam na bliski wschód ze swoimi poglądami.Tam napewno by go "ciepło" przyjeli. idiotom, którzy robią tylko szum mówmy stanowcze nie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ALKOHOLIKU JAK DOSTANIESZ SWOJE 1.25 % TO CZY BĘDZIESZ SIĘ LECZYĆ.HUMOR TY DUSIKOT NIEODRÓŻNIASZ HUMORU OD PASZTETOWEJ
0
dla mnie to jest wielki skandal że tego pana jeszcze pokazują w mediach
0
i dobrze gada, wycofać religie i opodatkować kościół i księży...
0
Dokładnie tak trzeba zrobić. Moje dziecko poszło do 1-ej klasy i ma 2 godziny religii i jedną godzine W-Fu. To jest skandal.
0
kryszczyn - ale użyłeś papieru a nie tak jak zwykle palca do podtarcia.dorastaj chłopie i mniej wódy
0
GOŚC - a jak stary się dowie o koledze z pracy
0
KOŃCZĄC - DUSIKOT PRĄCIE TO TYLKO PRĄCIE
0
myslący napisał:
Palikot robi dużo dymu,ale tak na prawdę nie ma nic do powiedzenia. Religię wycofać ze szkół? Jest tyle problemów w polsce, jednak i tak najwiekszym zawsze jest religia. Jak pan u Palikotowi się religia nie podoba zapraszam na bliski wschód ze swoimi poglądami.Tam napewno by go "ciepło" przyjeli. idiotom, którzy robią tylko szum mówmy stanowcze nie!
beznadziejny post, myslales ze myslisz.. i nie wypowiadaj sie jako "ja" w liczbie mnogiej
0
Podziwiam Pana charyzmę i ogólnie mówi Pan z sensem.Z tą religią jednak, to niekoniecznie jest indoktrynacja.Wszystko zależy od prowadzącego/ą ją.A tak na marginesie- człowiek albo się rodzi obdarzony mądrością i nie da się zindoktrynować albo nie.Statystycznie na ok.50 tys. jeden jest mądry.W Lublinie oprócz Pana jeszcze powinno być sześciu!!!
0
crx napisał:
Podziwiam Pana charyzmę i ogólnie mówi Pan z sensem.Z tą religią jednak, to niekoniecznie jest indoktrynacja.Wszystko zależy od prowadzącego/ą ją.A tak na marginesie- człowiek albo się rodzi obdarzony mądrością i nie da się zindoktrynować albo nie.Statystycznie na ok.50 tys. jeden jest mądry.W Lublinie oprócz Pana jeszcze powinno być sześciu!!!
w tym jeden ty, nie odrózniasz charyzmy od obłąkania, bo w przypadku palikota to raczej z obłąkaniem mamy do czynienia i z nienawiscią do KK,
0
Brawo Panie Januszu. Przywraca mi Pan nadzieję,że Polska może byc normalnym i wolnym od sekciarstwa watykańskiego krajem. Ja i moja rodzina głosujemy na Pana.
0
joey napisał:
dla mnie to jest wielki skandal że tego pana jeszcze pokazują w mediach
Dla mnie to skandal,że twoi starzy nie zabrali ci kompa gówniarzu..
0
Gość napisał:
ALKOHOLIKU JAK DOSTANIESZ SWOJE 1.25 % TO CZY BĘDZIESZ SIĘ LECZYĆ.HUMOR TY DUSIKOT NIEODRÓŻNIASZ HUMORU OD PASZTETOWEJ
Czy ksiądez nie ma jakiejś śmiesznej mszy w grafiku,że siedzi na kompie ???
0
myslący napisał:
A czemu to buraku ci którzy są za ogłupianiem dzieci i młodzieży religią nie mieliby wyp...do Watykanu ???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: