Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Jestem w polityce nie dla pieniędzy

Utworzony przez kiki, 7 września 2011 r. o 20:44
Palikot - ty jesteś w polityce TYLKO dla pieniędzy. Jesteś hańbą Lublina, bo tu sobie kamienicę kupiłeś. Palikot - spieprzaj z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin głosuje na Palikota! Ruch Palikota Nr2 Michał Kabaciński https://www.facebook.com/pages/Micha%C5%82-Kabaci%C5%84ski-kandydat-na-pos%C5%82a-RP-Komitet-Wyborczy-Ruchu-Palikota/189182261151670
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełny rodzinny obraz P. Palikota ujrzymy po rozmowach z jego obydwiema Małżonkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie poradze ale jego fizjonomia kojarzy mi sie z akcesorium, ktore przyniosl na jedna z konferencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabieraj sie Pan z powrotem na wiochę i weż to plebejstwo ze sobe m.in. z biłgoraja . to bedzie największy DAR dla Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam spójny obraz Pana Janusza - człowiek, który dzięki układom i absurdalnemu prawu dorobił się, rozpijając Polaków tanimi produktami winopodobnymi oraz wódce. Do Sejmu trafił nie do końca jasnymi sposobami, do dzisiaj ciągnie się smrodek związany z finansowaniem jego kampanii. Przez 4 lata za pieniądze podatników urządzał szopki, był sługusem Donalda Tuska, po czym z wielką fetą zrzekł się mandatu i wydał książkę oczerniającą Donalda Tuska. Obecnie założył partię i otoczył się podobnymi sobie osobistościami - Tymochowicz, Kotliński i tym podobna "elita". Poza tym człowiek ten cierpi na manię związaną z Kaczyńskimi, dzięki czemu jest chętnie zapraszany do telewizji TVN jako tzw. "ekspert od wszystkiego", gdzie wszystkie wydarzenia świata, absurdalnymi łańcuchami przyczynowo-skutkowymi łączy z osobą Jarosława Kaczyńskiego (wcześniej jego brata Lecha). Drugą obsesją Janusza jest Kościół i wszystko co się z nim wiąże - jest osobą od wielu lat niepraktykującą, ale wie najwięcej o klerze - ma w końcu obok siebie takie osobistości jak Kotliński. Uważa się za osobę kulturalną, próbuje czarować znajomością filozofów i Gombrowicza, w praktyce wszystko spłaszcza i wypacza, nawet nie będąc świadom swojej "gęby",jaką przyprawił mu los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać nic ująć. Nie da się ukryć, że Pan Janusz przeczytał mój skromny profil na stronie JANUSZKULAK.PL Pozdrawiam wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczymy co Pan osignie w sejmie jezeli nic to wiecej na PAna nie zaglosuje ani zaden z moich znajomych dostaje Pan szanse zobaczymy czy Pana ruch jest jej warty pozdrawiam i licze na sukcesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to zdziczenie polityczne.Wyborcy nie mogą dopuścić,aby człowiek ,który nic nie potrafi w granicach prawa wszedł po raz wtóry do sejmu.Jego rodowód to przekręty!!!Obiecane rozwiązania uproszczenie prawa legły w gruzach ,bo facet nic nie potrafi ,oprócz krzyczenia i to najczęściej bzdur.Najlepiej pasuje do PO ,bo tam się mieszczą ludzie,muchy i gąsiory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAnie Januszu, Politechnika Lubelska jest z Panem. Będziemy głosować na Pana!!! prosze nie przejmować się chamskimi komantarzami zawistych ludzi. JA w Pana wierzę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masdamer napisał:
zobaczymy co Pan osignie w sejmie jezeli nic to wiecej na PAna nie zaglosuje ani zaden z moich znajomych dostaje Pan szanse zobaczymy czy Pana ruch jest jej warty pozdrawiam i licze na sukcesy.
Nie ma takiej opcji żeby nikt na Pana Janusza nie zagłosował. W Lublinie Ruch PAlIKOTA ma bardzo wielu zwolenników. W końcu niech zaczna rządzić ludzie z ikrą a nie polityczne marionetki. Młodzi są z Palikotem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o to właśnie chodzi, żeby głosować na człowieka a nie na partyjny beton podrzucony z centrali. RUCHJANUSZA.PL ruchjanusza.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pAN Janusz proszony jest o przybycie na Azoty aby poprzeć strajk PILNE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłem,że wybory należy olać.Jednak widzę,że są ludzie którzy potrafią mówić prawdę.Co prawda zmienić nic się nie da,bo pozamiatane jest już dawno,ale życzę Panu by nie zabrakło wytrwałości w głoszeniu prawdy.Jest takie powiedzenie-Pan BÓG sprzyja lepszym.Pan chyba nie może narzekać.A spora część prostego ludu Bożego ?Najwyższy nie obdarzył go rozumem i to powinniśmy mieć na uwadze w konfrontacji z nim.Szczęść Boże Panu,Rodzinie,przyjaciołom i wrogom,bo i oni są w życiu potrzebni.Dodają mu pikanterii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze jest, żeby Polak zrozumiał: Nie idzie się głosować przeciw komuś lub czemuś. Jeżeli idziesz głosować to pamiętaj: ZA KIMŚ LUB CZYMŚ. Inaczej nie idź na głosowanie, bo uwiarygadniasz ludzi i partie, na których nie chciałbyś zagłosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Rzeczywiście te posły posiadają imponujące zdjęcia z uroczystości. Piękna i przyjemna to praca.Co z tego mają ci którzy was wybrali????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...