Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Trzeba zbadać, czy w czasie lotu Lech Kaczyński był pijany

Utworzony przez ~malone~, 5 lipca 2010 o 14:53
powód moderacji: obraźliwe słownictwo, proszę czytac regulamin forum
Ostatnio edytowany 5 lipca 2010 o 15:48
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za hiena, Czy ten ... nie ma żadnych hamulców moralnych?
0
palikot przeproś mame i tate za to że spodzili takiego deb***a jakim jesteś , jak ci się nie podoba to wypad na ukraine , daleko nie masz, Przynosisz wstyd nam całemu województwu jak i Polsce ,
0
Paligłup pier***isz głupoty i obrażasz ludzi , gdzie byłeś ty Cwelu jak doszło do tragedii , siedziałeś jak mysz na swoim blogu
0
Palikot okradl zone porzucil dzieci jest oszustem podatkowym ...czyli pasuje do wladzy
0
ZGODA BUDUJE!? No to gratuluję!
0
Zgoda buduje, a Palikot po trupach skacze!
0
ZGODA BUDUJE - to nie hasło tylko nazwa kabaretu z Palikotem na czele! Żałosny człowiek! Może to ty p. Palikocie pijesz, albo ćpasz i po tym masz taką jazdę? Gdyby ktoś w PO myślał to już dawno by się go pozbyli - luuudzie przecież ten typ nastawia przeciwników PO jeszcze bardziej anty!!!
0
To przykre ze ten czlowiek jest taki glupi i reprezentuje nasz region ,jak patrze to cale to Po to jakies nie porozumienie ze tkiego przyglupa wybrali na swojego szefa.
0
Dzięki Paliknocie Kaczyński wygrał w Lublinie. Tak trzymać!!!!!
0
Jak tam asystent z udziałem w hazardzie.
0
Jak tam pożyczki.
0
Elektryczne Gitary Ona jest pedałem Ona jest pedałem Właśnie się dowiedziałem Że duszą i ciałem Ona jest pedałem Jej matka na wizji jest dzielna jak mężczyzna A ojciec rzekł przy wszystkich Że przestał się jej wstydzić I nie da córki skrzywdzić Brat nie jest wprowadzony Nie wie o czym mówimy Przyjechał tu bez żony Jest już sporo spóźniony Może wyjść w każdej chwili Ona jest pedałem Właśnie się dowiedziałem Że duszą i ciałem Ona jest pedałem Można całować ją w rękę Można jeść jej widelcem A potem w łazience Wytrzeć ręce w ściereczkę Nie mówić o tym więcej Ona jest pedałem A może się przesłyszałem Bo za daleko stałem A potem pojechałem A jak tam z wami.
0
LUDZIE SKĄD U WAS TYLE AGRESJI?
0
Modlitwa Papieża Leona XIII Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg pogromi, pokornie prosimy. A Ty, Książe wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
0
Popieram Palikota.. a to co zrobiła kaczka jak się dowiedziała, że przegrała to żenada. Też uważam, że kaczyński lech odpowiada za katastrofę w smoleńsku. A z tymi ksiezami nie wykluczone trzeba to zbadac i pociagnac kler do odpowiedzialnosci.
0
Znowu tego błazna wyciągnęli, bo już po wyborach?? Kiedy oni się pozbędą takich prostaków z partii??
0
Bronek Horror Obczyzna Hasła programowe sami wiecie kogo.
0
JAK DŁUGO TEN CHORY CZŁOWIEK BĘDZIE OSMIESZAŁ LUBELSZCZYZNĘ????
0
Nie no po prostu super....po pałacu prezydenckim bedzie chodził teraz i szukał flaszek....ale kanał ten koles jest...już nie wiem komu dowalać....to po zmarłych jeżdzi.... przypomninam ze jest to jeden z szefów najwiekszej parti PO....po prostu katastrofa polityczna...kto nami rządzi....
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: