Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Trzeba zbadać, czy w czasie lotu Lech Kaczyński był pijany

Utworzony przez ~malone~, 5 lipca 2010 r. o 14:53
falkenberg napisał:
on jest psychicznie chory po prostu, najgorsze,że nie ponosi żadnych konsekwencji za swoje chore wypowiedzi,ale tak to jest jak ktoś ma żółte papiery a dodatkowo chroni go immunitet.Nigdy nie będzie w Polsce dobrze, dopóki takie palanty będą wybierane o zgrozo na......posłów!!!!!!!!!!!
To że jest chory psychicznie to każdy wie i widzi, natomiast to że chronią go żydowsko-masońskie struktury i dlatego jest nietykalny to nie każdy wie łącznie z tymi pożal się boże redaktorami którzy tylko wykonują polecenia. Dlatego jak paligłup odejdzie to znajdzie się inny głupek który będzie realizował zadania żydowsko-masońskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaczku,wyznawco "jedynej słusznej władzy"-będziemy traktować waszego prezydenta tak samo jak wy traktowaliście ś.p.Lecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNIESMACZONY napisał:
JAK DŁUGO TEN CHORY CZŁOWIEK BĘDZIE OSMIESZAŁ LUBELSZCZYZNĘ????
On nie osmiesza tylko Ty jestes ciemny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot- największy życiowy sukces metropolity lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tak podniecacie, przecież to PIS z Jarosławem domagają sie szególowego i dogłębnego wyjaśnienia przyczyn i okoliczności katastrofy wątki podniesione przez Palikota w tym sie mieszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu dzięki Pana "mądrym" decyzjom w Lublinie wygrał Kaczyński . Ja Pana Proszę niech Pan pomyśli o tym mieście jego rozwoju pod rządami mądrego człowieka niech Pan przestanie przynosić nam wstyd rozsądku trochę a nie tylko własnej kreacji. głosowałem na Bronisława Komorowskiego i wymagam od Pana - niech Pan zacznie coś robić pożytecznego a nie kreuje swój i tylko swój beznadziejny wizerunek pieniacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikota calkiem pojebało. Należy go ubezwłasnowolnić i przymusowo skierowac do Abramowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra rada dla Donalda Tuska: wypier... na zbity pysk Palikota z Platformy! W przeciwnym razie Lubelszczyzna będzie postrzegana przez pryzmat jego wybryków. Nie najlepiej to służy samej Platformie jak i naszemu miastu! A tak a propos"?Czy nie poddać Palikota badaniom psychiatrycznym? A może odwołać go z funkcji posła RP????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urban przeminął.. nastał palikot...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest dopiero cham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie !!!!! Po każdym wypadku drogowym Policja sprawdza stan trzeźwości zarówno sprawców jak i ofiar. Czemu tego się nie robi w przypadku katastrof lotniczych ??? Janusz na prezydenta, mądry facet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MTG napisał:
Palikota calkiem pojebało. Należy go ubezwłasnowolnić i przymusowo skierowac do Abramowic
A co,zwalniasz miejsce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za częstym badaniem alkomatami i narkotesterami polityków przed obradami, wystąpieniami publicznymi, itp, bo oglądając, czytając wystąpienia takich jak Pan Palikot mam wątpliwości czy nie są czymś odurzeni. Widziałem jak Pan Palikot wypił "małpkę" publicznie i mówił, że walczy w ten sposób z alkoholizmem, co utwierdza mnie w tych obawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław napisał:
Ja jestem za częstym badaniem alkomatami i narkotesterami polityków przed obradami, wystąpieniami publicznymi, itp, bo oglądając, czytając wystąpienia takich jak Pan Palikot mam wątpliwości czy nie są czymś odurzeni. Widziałem jak Pan Palikot wypił "małpkę" publicznie i mówił, że walczy w ten sposób z alkoholizmem, co utwierdza mnie w tych obawach.
A ja pamietam jedną posłankę bełkoczącą coś tam coś tam potrafię ale to ze zmęczenia i przepracowania, aż ją kolezanki musiały prowadzić bo ledwo trzymała sie na nogach taka była bidula zmęczona. Widzisz więc, że nie tylko alkohol szkodzi, ale równiez nadmiar pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toto napisał:
Co za hiena, Czy ten ... nie ma żadnych hamulców moralnych?
To jest początek góry lodowej. Teraz dopiero się zaczną popisy Paligłupa i spółki. Mam cichą nadzieję , że ktoś kiedyś mu ten pusty czerep ........ Osobiście mam tej wszy biłgorajskiej powyżej uszu. Nie wiem jak nazwać ten przypadek , bo każde przychodzące na myśl słowo jest zbyt delikatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
Panie Januszu dzięki Pana "mądrym" decyzjom w Lublinie wygrał Kaczyński . Ja Pana Proszę niech Pan pomyśli o tym mieście jego rozwoju pod rządami mądrego człowieka niech Pan przestanie przynosić nam wstyd rozsądku trochę a nie tylko własnej kreacji. głosowałem na Bronisława Komorowskiego i wymagam od Pana - niech Pan zacznie coś robić pożytecznego a nie kreuje swój i tylko swój beznadziejny wizerunek pieniacza
A cóż Ty tak Palikotowi wchodzisz po palcu w pewną część ciała ? Ty myślisz ,że nawet gdyby cały Lublin i okolice głosowały na Komorowskiego, to coś zmieniłoby się na lepsze ? Poczekamy , zobaczymy , jak wyjdą na jego prezydenturze Ci , którzy większością głosów go poparli. Człowieku, on tyle naobiecywał ,że do końca swojej kadencji się z tego nie wywiąże. To puste obietnice bez pokrycia. Skąd nagle znajdą się pieniądze w rządzie, skoro Polska jest zadłużona , jak nigdy dotąd. Za Gierka była zadłużona , ale coś się budowało , a tutaj , nie dość ,że się likwiduje , to i zadłużenie rośnie. Ocknijcie się wreszcie i nie wierzcie we wszystko , co Wam wbijają do głów ( zwłaszcza media ). Dzisiaj Pitera w programie Teraz My tłumaczyła, że są skłonni zrealizować obietnice do UWAGA !!!!! 2030 roku . Kto wie , co do tego czasu może się dziać na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrrr napisał:
Popieram Palikota.. a to co zrobiła kaczka jak się dowiedziała, że przegrała to żenada. Też uważam, że kaczyński lech odpowiada za katastrofę w smoleńsku. A z tymi ksiezami nie wykluczone trzeba to zbadac i pociagnac kler do odpowiedzialnosci.
Powiedz mi kim są Twoi przyjaciele , a powiem Ci , kim jesteś... Choroba Palikota rozprzestrzenia się , jak widać . Czyżby groziła nam następna epidemia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście Komorowskiego na prezydenta, to będziecie Paligłupa mieli na okrągło , jak nie w telewizji , to w gazetach. PO widać o to chodzi ,żeby ludzi ze sobą poróżniać. Tak ma właśnie wyglądać ich zgoda. Kto z nimi -wielki przyjaciel , kto się sprzeciwia - wróg numer jeden. Ja należę do tych drugich i nikt mnie nie przekabaci na ich stronę. To banda oszustów i kłamców z ich prezydentem ,,hrabią " na czele. Nigdy, ale to nigdy nie oddam głosu na błazna i jego wspólników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz PO ma pełna władzę Panie Palikot jest pan w rządzie Lublin chce NOWYCH DRÓG, obwodnic, inwestycji bo niedługo zarośniemy krzakami a Pan się wygłupia, a cała Polska się z nas śmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktos mówi, ze katastrofa w Smoleńsku to sprawa Tuska i Putina to robi mi się niedobrze!...:-(((...takie głupoty wygaduja zwolennicy PiS, ale mądry Polak takiej rzeczy nie będzie powtarzał...na szczęście okazało się, że w Polsce jest ponad 50% mądrych Polaków, którzy zdecydowali o wyborze pana Komorowskiego... Smoleńsk to nic innego jak fatalny błąd człowieka...poza tym dlaczego leciało tyle ViPów naraz?... [/quote] Zapytaj swojego Palikota, bo on wszystko wie. Nie powiedział tylko dlaczego do tego samolotu wsadziła swoich kolegów z PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...