Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot uderza w Kaczyńskiego piosenką "Nie zagłosuję na Jarka"

Utworzony przez wiki, 28 czerwca 2010 r. o 11:55
chory człowiek tyle w tym tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę Jarka nawet z kotem niż Bronka z Palikotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qoozy napisał:
Lublin przeprasza za Palikota i jego sympatyków!! A prawda jest taka, że zarówno Jarek jak i Bronek g*wno może (jako prezydent), bo w tym kraju, to rząd (z premierem może więcej zdziałać). Prezydent może co najwyżej zawetować/podpisać lub złożyć własny projekt ustawy, a sejm może odrzucić weto itd. Kto ma większość w sejmie/koalicje, ten ma władzę. Tyle, że wiadomo iż prezydent i rząd z jednej Partii nie "będą podstawiać sobie nogi". Aha i zastanawia mnie jedno. Komorowski z Tuskiem proszą nas o 500 dni spokoju. Tylko, ze prezydenta nie wybieramy na 500 dni a na 5 lat!. Więc co będzie jak za rok wybory wygra PiS? Czy wtedy Komorowski będzie "podstawiał nogę" rządowi??
No nareszcie jakiś głos rozsądku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot Kot Walikot napisał:
Wielka baba bez wyrazu (czytaj: Komorowski) na prezydenta, sepleniący płemieł, wielkoduszny Niesiołowski i Pierdzący Kot - ot i rządząca klika gotowa! Tyle tylko, że ja takiego rządu nie chcę! Żydzi juz dosyc zabrali z tego kraju. Więcej nie wezmą! Koniec
Ja też jestem podobnego zdania -DOŚĆ !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON PO! napisał:
POlska POwinna POzamiatać całe to PO. Tyle z Polski zostało po ich rządach - PO... Brakuje jeszcze LSKA ale niedługo i dwóch pierwszych liter nie będzie tylko pojawi się nowe oblicze tego kraju IZRAEL KOLONIA...
Nie -no jeżeli już , to pomału powoli wraca koncepcja Judeo-Polonii wszyscy znający historię mogą to zauważyć z łatwością PO temu przyklaskuje i daje wolną drogę już Radzio Sikorski zajmie się szczegółami !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak posłuchałem piosenki to aż mi palikot stanął .... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry tekst , z tych samych powodów nie zagłosuję na Kaczkę. Szkoda, że muzyka denna , lepiej było to zagrać na rockowo (byłby przebój) zamiast schlebiać gustom elektoratu Jarka (oni pewnie i tak tego nie kupią )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ali Baba napisał:
Nie -no jeżeli już , to pomału powoli wraca koncepcja Judeo-Polonii wszyscy znający historię mogą to zauważyć z łatwością PO temu przyklaskuje i daje wolną drogę już Radzio Sikorski zajmie się szczegółami !.
Rzygać mi się chce jak czytam te wypociny pieprzonych antysemitów i ksenofobów (a podobno Polska to taki tolerancyjny kraj) Wierzę, że wasz kandydat na prezydenta przegra z kretesem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYPAD DO IZRAELA I ZOSTAW PRAWDZIWYCH POLAKÓW W SPOKOJU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd Panie Januszu, nie ma Pan juz czym zablysnac pozostaje wiec tylko glupota i pajacowanie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
WYPAD DO IZRAELA I ZOSTAW PRAWDZIWYCH POLAKÓW W SPOKOJU!!!
Zgadzam się w zupełności. Jest jeszcze jeden tupolew, wiec niech sobie Jarek wynajmie (w promocyjnej cenie) i poleci w najlepsze. Mam dość oglądania tego chorego człowieka. ps. Może zabrać ze sobą Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOJRZCIE NA ZDJĘCIE, TYLKO OKULARAMI RÓŻNI SIĘ OD SWININA TACY Z TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nadstaw dupę to walnę. Widzisz, wiele tygodni temu pisałem innym językiem, bez inwektyw, apelując o rzeczowe argumenty. Pytałem spokojnie na forum czemu ludzie uważają, że katastrofa smoleńska to zamach i takie tam inne brednie. Nie doczekałem się. Zamiast tego wyczytałem o sobie, że jestem Żydem, Komuchem, Czerwonym, "ciotą", zdrajcą narodu, pachołkiem Moskwy, deb***em, chamem bez szkoły itp. Jestem Katolikiem, poglądy mam liberalne, jestem w spaniałym związku z kobietą moich marzeń, moja rodzina walczyła zarówno w obu wojnach światowych jak i w PRLu z kmiotami partyjnymi, nikt z moich bliskich nie był nigdy żadnym agentem, kończę 2 kierunki w tym jeden prawniczy na KUL, żółtych papierów nie mam. Do żadnej partii nie należę, żadnej otwarcie nie popieram, biorę udział w wyborach regularnie, obserwuję życie polityczne w Polsce i krew mnie zalewa na nieudolność polityków. Język nienawiści jaki zasiali zwolennicy PiS zmienił moje otwarte i przyjazne nastawienie do ludzi, choć jestem rodowitym Lublinianinem z pokolenia na pokolenie, nie jestem w stanie uwierzyć, że w Lublinie jest tyle matołów, którzy ślepo uwierzyli w kłamstwa J.K. Więc nie zarzucaj mi "codziennej praktyki" bo to właśnie WY (oni?) wywołali we mnie pokłady furii!!! Ta zajadłość, kłamstwa, ZERO MERYTORYCZNYCH ARGUMENTÓW sprawiły, że z neutralnego nastawienia do takich ludzi, jestem nastawiony wrogo. Jeśli "Polska jest najważniejsza" to ja nie chcę żyć w zacofanym kraju, który nie daje perspektyw na rozwój, w kraju, w którym straszy się teczkami, oskarża lekarzy o zabójstwo, szczuje się niewinnych ludzi aż odbierają sobie życie. To właśnie prezentuje PiS. Nienawiść i agresję.
A nie przyszło Ci do głowy że to napisałeś pod koniec swego wywodu to jakaś próba doprowadzenia do normalności w tym kraju ? bo to że nie ma normalności w tym kraju to rzec by można nie ma go od 1945 roku to raz a zadaj sobie sam pytanie -dlaczego w tym naszym kraju nie ma normalności od tak dawna mimo wielu zawirowań - ba zapewnień wielu polityków !? , ja też nie chcę żyć w kraju w którym źle się dzieje tym bardziej że widziałem iż gdzie indziej może być normalnie !.Piszesz i stwierdzasz zarazem że ten kraj nie daje perspektyw a no nie daje ! dziwne jest tylko to że pyta i stwierdza to człowiek z dwoma fakultetami czyżbyś przykładał się do nauki i wyniósł z niej tyle samo co Palikot ? on z tej samej uczelni więc ten poziom tam coś niskich lotów albo studenci marni !.Ale do rzeczy podałeś przykład lekarzy których się straszy czy oskarża o zabójstwo -a dlaczego NIE czyżby oni stanowili elitę nietykalną dla prawa skoro sobie zasłużyli i sąd tak orzeknie to przed sąd nieudaczników dość tolerancji i układów , każdy człowiek jest równy wobec prawa czy nie tego uczą ? a może chcesz nie wdając się w szczegóły by byli ponad prawem ? , i ostatnia kwestia czy Ci którzy czują się niewinni bo wiedzą że nic złego nie zrobili że mają argumenty ,dowody strzelają sobie w głowę ? -jeśli tak myślisz to marny z Ciebie student i będzie jeszcze bardziej marny pracownik bo życie uczy i pokazuje że nie ma rzeczy niemożliwych szczególnie na świeczniku !. Zaś agresję , zakłamanie fałsz obłudę przejawia nie tylko PiS ale przoduje w tym PO ,SLD czy partie pochodne a także PSL więc odpuść sobie krytykę wybiórczą a zacznij myśleć LOGICZNIE bo choć jesteś młodym człowiekiem to rodzice jakieś wartości pewnie Ci przekazali chyba że też wypaczone to popytaj innych jak oni to widzą bo to co napisałeś to godne politowania demagogie -człowieka dwu kierunków ,z jednym zgodzę się z Tobą mnie też krew zalewa na polityków ale cóż muszę wybierać między złem a złem koniecznym dającym mi choć cień nadziei że Twoim i moim dzieciom będzie lepiej żyć w przyszłości ale bez układów ,koneksji znajomości itd. . I jedno jest pewne żadna z tych partii nie może mieć władzy absolutnej a do tego prze PO !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~zuza~' post='309056' date='28.06.2010, 15:58:27']To nie PiS prezentuje nienawiść i agresję, ale zwolennicy PO podszywający się pod PiS. Nie chcesz , jak piszesz żyć w zacofanym kraju, to będziesz żył w takim , w którym afera będzie goniła aferę, a głównym bohaterem będzie wybrany przez Ciebie kandydat na prezydenta; Cyt : Czy naprawdę tak nieistotną kwestią jest przeszłość potencjalnego prezydenta RP? Czy fakt, że brał udział w tylu aferach i podejrzanych interesach nie ma żadnego znaczenia dla wyborcy? Czy owo wyśmiewane i lekceważone "rzucanie teczkami" jest faktycznie mijaniem się z celem? Czy zapewni nam dobrą przyszłość ktoś z wątpliwą przeszłością? Na te pytania i wiele innych nie odpowiedziało aż 41,54% obywateli, uczestniczących w wyborach.Mam nadzieję, że przed drugą turą nadejdzie upragniony moment refleksji, a kwestii do przemyślenia jest sporo. Oto kilka z nich... Afera "uczelniana" W latach 2000 – 2001 kiedy Komorowski był ministrem obrony narodowej w rządzie Jerzego Buzka, Krzysztof Borowiak został cywilnym dyrektorem Departamentu Nauki i Szkolnictwa Wojskowego MON. Mimo utrudnień ze strony Komorowskiego, udało się Borowiakowi przygotować plan restrukturyzacji szkolnictwa wojskowego, którego struktury były wykorzystywane do robienia prywatnych interesów wyższych oficerów WP. Komorowski, by pomóc swym znajomym oficerom w skandaliczny sposób odwołał Borowiaka ze stanowiska, a w budynkach WAT (Wojskowej Akademii Technicznej) zapewniono działalność prywatnej Szkoły Wyższej Warszawskiej, założonej przez Fundację Rozwoju Edukacji i Techniki, która okazała się biznesem kierowanym przez oficerów WSI. Działalność oficerów WSI w Wojskowej Akademii Technicznej naraziła budżet państwa na ogromne straty poprzez fałszowanie dokumentacji finansowej, wyłudzenia kredytów, pranie brudnych pieniędzy oraz inne działania przestępcze i kryminalne. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem bądź z przymrużeniem oka naszego potencjalnego prezydenta RP. Afera "gruntowa" Polegała ona na wyprowadzeniu gruntów Wojskowego Instytutu Medycznego do prywatnej spółki Euro-Medical. Wprawdzie decyzję o przekazaniu spółce wartego około 2,5 mln zł "zbędnego dla wojska terenu" podjął poprzednik Komorowskiego -Janusz Onyszkiewicz na kilka dni przed ustąpieniem z urzędu. Jednak Komorowski słysząc sprzeciwy dyrekcji szpitala, szefa Sztabu Generalnego, wiceministra obrony narodowej, miał szansę się wycofać. Nie uczynił tego- dlaczego? Pozostawiam refleksji... Afera "offsetowa" Bronisław Komorowski będąc ministrem obrony, nadzorował przetarg dotyczący wielozadaniowego samolotu i offsetu. Romuald Szeremietiew, były wiceminister ON, publicznie zwrócił uwagę, że lepszy offset ma szwedzko-brytyjski koncern oferujący nam samoloty JAS-39 Gripena. Uważał ponadto, że mogło dojść do poważnych nadużyć podczas przetargu i przygotowanych umów offsetowych. Został odwołany przez Komorowskiego z urzędu wraz ze swoim asystentem Zbigniewem Farmusem pod zarzutem domniemanej korupcji. W trakcie śledztwa Zbigniew Farmus był straszony szykanami wobec rodziny,konta i majątki jego przyjaciół były sprawdzane bez zgody prokuratury. Nie zgodził się na kuszącą propozycję "obciążysz Szeremietiewa - wyjdziesz", więc przesiedział w więzieniu 5 lat, po którym to czasie został oczyszczony przez sąd z zarzutu łapownictwa. Tymczasem Polska na tej aferze, na zakupie wielozadaniowego samolotu F16 straciła kilka miliardów dolarów. Odpowiedzialność za to ponosi ówczesny minister ON- Bronisław Komorowski- pretendent do prezydentury RP. Afera "Marszałkowska" Dotyczy ona aneksu do raportu o WSI, który miał czarno na białym potwierdzić liczne koneksje i kontakty pana Komorowskiego z oficerami WSI. 5 listopada 2007 Komorowski spotkał się z podpułkownikiem WSI, jednocześnie swoim serdecznym przyjacielem Aleksandrem Lichockim w celu zaplanowania wykradzenia aneksu do raportu o WSI, sporządzanego przez Antoniego Macierewicza. Obaj wiedzieli , że ujawnienie tego raportu, w którym nazwisko Komorowskiego pojawia się ponad 60 razy, może obciążyć Komorowskiego. 7 lutego 2008 Antoni Macierewicz w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" stwierdził, że: Pan marszałek Komorowski przez lata chronił ludzi z WSI i zgodnie z ustawą powinien za to ponieść odpowiedzialność. Z kolei Robert Wit Wyrostkiewicz w artykule z dnia 2 października 2008 roku pt. "WSI i Komorowski: protokół przesłuchania Komorowskiego!" napisał: (...) marszałek Sejmu kilkakrotnie kontaktował się z oficerami służb wojskowych w celu pozyskania fragmentu aneksu do raportu o WSI dotyczącego jego osoby. Według naszych informatorów próbował także skompromitować całą Komisję Weryfikacyjną WSI. W końcu sam Komorowski oświadczył,że Pan Lichocki w rozmowie ze mną sugerował możliwość dotarcia albo do tekstu, albo do treści całości lub fragmentu mojej osoby-aneksu do raportu WSI. (...) Umówiliśmy się, że on odezwie się gdy będzie na pewno miał możliwość dotarcia do tych dokumentów. Nie udało się wówczas dotrzeć im do aneksu, gdyż miał do niego dostęp wyłącznie prezydent Lech Kaczyński, po jego nagłej śmierci, pan marszałek p.o. prezydenta otrzymał upragniony aneks na tacy i możemy mieć pewność, że w tej postaci nigdy już nie ujrzy światła dziennego. Ogromną rolę w śledztwie odegrał dziennikarz Wojciech Sumliński, który tylko dlatego, że dowiedział się zbyt wiele, został bezprawnie aresztowany, szykanowany, zniszczony jako człowiek. Ale to temat na następną notkę. W rezultacie sprawę uciszono, Komorowskiemu nie postawiono zarzutów, natomiast umożliwiono mu start w wyborach na prezydenta RP. Wreszcie związana z powyższym sprawa szyfranta Zielonki, który niespodziewanie zaginął, ostatecznie wiemy, że jego ciało zostało już znalezione. Na pewno nie bez wpływu na okoliczności tajemniczego zaginięcia szyfranta były jego odkrycia. Prawdopodobnie szyfrant odkrył podwójne dno afery kryptograficznej w WSI. Nie tylko odkrył poważne nieprawidłowości przy zakupie sprzętu kryptograficznego wykazane w raporcie ale także odkrył drugie - znacznie poważniejsze dno tej sprawy. Kupowany sprzęt kryptograficzny mógł być dostarczany przez obcy wywiad, być może, jak wynika z nieprawidłowości przy p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
Rzygać mi się chce jak czytam te wypociny pieprzonych antysemitów i ksenofobów (a podobno Polska to taki tolerancyjny kraj) Wierzę, że wasz kandydat na prezydenta przegra z kretesem !!!
To idź i się wyrzygaj a najlepiej jak zrobisz to we własnym kraju w Izraelu tam twoje miejsce i tam ojczyzna ,ja zaś wierzę że Polacy podniosą się z ucisku oszołomów i nie pozwolą tej zarazie ponownie tu się szarogęsić . Ja z jednego jestem dumny- że jestem Polakiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory 2010 Nie jesteś już żaden smarkacz, Łeb masz pokryty siwizną. Emeryturę ubecką I znów handlujesz Ojczyzną Niejeden ciężar na barkach Dźwigałeś, znosiłeś trudy. Mundury mieliście ciężkie I pały, jak do Ostródy Gdy spytam Cię, niedowiarka, Dlaczego? Wyznasz mi szczerze: Nie zagłosujesz ze strachu W nic innego nie wierzę Skąd wiesz, że wybór niedobry? Nie wierzysz w zmiany oblicza? Nie chcesz powrotu Ziobry I teczek Macierewicza? Bo nie chcesz mieć Prezydenta, Co straszy gejem i Żydem, Wolisz zapewne agenta Co zafunduje nam biedę? Na Jarka nie oddasz głosu Za czasy, gdy był premierem, Bo choć Platforma zdradziła On musiał rządzić z Lepperem. Wyście wciskali ludowi Te lewicowe androny A zamiast dumnego orła Mieliśmy sprzedajne wrony Twoi rodacy są w Moskwie Twoje elity w Berlinie Twoja historia jest w aktach I wkrótce na wierzch wypłynie Dziś w duszy Twej zakamarkach Odkrywasz decyzji sedno: Nie zagłosujesz na Jarka, Lecz jemu jest wszystko jedno Polska jest najważniejsza A z wiekiem narasta głupota Nie wybaczymy Ci draństwa Więc zjeżdżaj świnio do błota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plan prywatyzacji na lata 2008-2011.Priorytety Planu Prywatyzacji.MSP.Kopalnie węgla kamiennego, otoczenie górnictwa i koksownictwo Lubelski Węgiel Bogdanka S.A., jedna z największych w Polsce kopalń węgla kamiennego, 25 VI 2009 r. zadebiutowała na GPW w Warszawie. Po ofercie publicznej Skarb Państwa zachował większościowy pakiet. Po zarejestrowaniu podwyższenia kapitału zakładowego spółki udział Skarbu Państwa wyniesie 65,50%, z których 55,97% zostanie sprzedane w 2010 r. na rynku regulowanym lub w trybie negocjacji. Do sprywatyzowania w 2010 r. przeznaczone są też Kopalnia Węgla Brunatnego Konin S.A. i Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A., w których MSP zamierza w trybie negocjacji sprzedać 85% ze 100%. Do 2011 r. MSP planuje prywatyzację kolejnych 8 spółek z tych sektorów.Palikot poluje w Rosji Sprawa leśniczówki do tej pory nie została do końca wyjaśniona. Co jednak ma z nią wspólnego Janusz Palikot? Otóż okazuje się, że to właśnie w tej leśniczówce poznał on w sylwestrową noc 1994 roku Bronisława Komorowskiego. Panowie zaprzyjaźnili się i pięć kolejnych sylwestrów spędzili razem. Komorowski uczył Palikota myślistwa. Wspólnie odbywali wiele wypraw. O jednej z nich Palikot pisze z rozrzewnieniem na swoim blogu: „Z tych wszystkich wydarzeń najbardziej niezwykły był nasz wspólny pobyt w Rosji i polowanie na głuszca. To było dobre 300 km od Moskwy, w kierunku na Białoruś, jak sobie przypominam – w marcu 1997 lub 1998 roku. […] To było moje pierwsze polowanie. Nie jestem urodzonym myśliwym i bardziej ciągnęło mnie do przygody i towarzystwa, niż do strzelania. Wśród prawdziwych myśliwych doświadczyłem swoistego rodzaju więzi i kultury, które mają niezwykle wiele uroku. Składają się na to różne obyczaje, pieśni i… nalewki, a nawet dobra tradycyjna kiełbasa. Dawne KGB podesłało nam na wieczór jakiegoś niby-sąsiada, który raczył nas wódką i próbował wyciągać na debaty polityczne. W pewnym momencie powiedział prowokacyjnie: mówcie co chcecie, ale Polska to prostytutka! Jak Rosja była silna – to była z Rosją, kiedy silna stała się Ameryka, to poszła za Ameryką. I patrząc na nas dodał: tylko się nie gniewajcie, ja wam tylko prosto mówię, co myślę… Bronek czujnie nie dał się sprowokować, zaczął coś swoim zwyczajem mądrze i historycznie tłumaczyć. Ja zaś w pewnym momencie powiedziałem: to i ja ci coś powiem – Rosja to było, jest i będzie gówno. Gawno! Tylko się nie gniewaj, wiesz, bo ja tak tylko po prostu ci mówię… co myślę. I tak sobie we trójkę gaworzyliśmy, budując przyjaźń polsko-postradziecką. I popijając jakimś bimbrem z soku z sosny”. Bronisław Komorowski wprowadzał Palikota nie tylko w arkana myślistwa, ale też w arkana polityki. To on miał być jego gwarantem w Platformie Obywatelskiej. Dziś, kiedy Palikot ma poważne problemy związane z finansowaniem swojej kampanii wyborczej, Komorowski gotów jest poświęcić wiele w jego obronie. Pozostaje tylko pytanie, jaką tajemnicę skrywa ich wspólna przyjaźń? Czy chodzi o taśmy, o których tak nerwowo mówił marszałek, gdy gorąco zrobiło się wokół Palikota? Na pytania te z pewnością mógłby udzielić odpowiedzi Janowski Las, który widział i słyszał wiele. Tylko jakoś ciągle milczy, zajęty własnymi sprawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZAGŁOSUJĘ NA B R O N K A BO POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bijący sę w pierś napisał:
Lublin przeprasza całą Polskę za wynik głosowania w pierwszej turze. Żałujemy, że daliśmy się znowu wpuścić w maliny i oszukać przez PiS i Kaczyńskiego. Przepraszamy cały świat. W drugiej turze cała Lubelszczyzna głosuje na Bronka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Super!! Już niedługo podziękujemy Panu Palikotowi w wyborach parlamentarnych i samorządowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z Lubelszczyzny!!!!! Opamiętajcie się w końcu... Nie głosujcie na Kaczyńskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...