Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paruch, Piotrowski, Kamiński. Kto ma największe szanse w wyborach do PE?

Utworzony przez Elżbieta, 15 kwietnia 2014 r. o 15:58
Chcecie kogoś konkretnego i oddanego sprawie?? TYLKO MARIAN KOWALSKI!!! CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Jacek Czerniak z listy SLD!
Nie głosujemy na starych komuchów!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widzę wystepy kampanijne to ten Paruch się calkiem przyzwoicie prezentuje. No i Marian Kowalski oczywiście jak zawsze świetny, ale Ruchowi Narodowemu to ja sukcesu nie wróżę jeszcze. Piotrowski ma bilboardy, ale nic poza tym. jeszcze go na żadnej konferencji, ani debacie nie widziałem. Chyba już jest pewny, że kolejny raz bez problemu wejdzie. Może się przeliczyć. A Kamiński to w ogóle jakiś żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski to sensowny kandydat? A co takiego zrobił przez 10 lat bycia Eurodeputowanym? Brak lojalności, chęci działania dla regionu. Ośmiesza się! Znam osobiście Prof. Parucha jako studentem i jestem przekonany, że zrobi wszystko by działać dla regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harcerze dali się kupić wycieczką do Brukseli? Tani jesteście. Szansa ciekawe na co? Prof. Piotrowski jest w PE od 10 lat, nie zrobił kompletnie nic dla Lubelszczyzny a promujecie Go jako znaną osobę, to prawda jest znany, ale z nieróbstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym konkretnie pan Piotrowski jest w stanie się pochwalić oprócz zbierania ludzi do pisania pozytywnych komentarzy o nim i organizacji tych  cieszących się, bądź co bądź, kiepską opinią bali charytatywnych? Bo, niestety, bindowianie śpiewników dla Radia Maryja nie wydaje mi się krokiem milowym w rozwoju Lubelszczyzny   :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja 10 lat Piotrowskiego pokazuje, że jego miejsce jest w kościele z Tadeuszem Rydzykiem a nie w PE. Oddając głos na Piotrowskiego głosujecie na moherów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Zdecydowanie prof. Paruch, bo w Parlamencie Europejskim potrzeba nam ludzi mądrych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe szanse w Lubelskiem na zostanie europosłem ma Michał Kamiński.Zagłosuje na niego wielu członków PIS i słuchaczy Radia Maryja,w imię starej przyjażni.
Pani Elżbieto,   chyba Pani wierzy w bajki - my już dawno przestaliśmy. PO już wystarczająco zawiodło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe szanse wg mnie mnie ma Paruch.To jest kandydat ściśle związany z regionem -  50 lat na Lubelszczyźnie a do tego doświadczenie 25 lat na Uniwerku, jako profesor. Trzeba postawić na inteligencję ! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosujemy na starych komuchów!!!
Tak zdecydowanie, już za dużo się nachapali !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski ? Nigdy więcej... miał już swoje 5 minut. Jendo biuro w regionie - wstyd ! Tym razem jednynka PIS będzie najlepsza opcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski przez dziesięć lat lenił się w PE. Kamiński to samo. Prof. Paruch z drugiej strony wygląda na sensownego, inteligentnego i ułożonego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Zdecydowanie prof. Paruch, bo w Parlamencie Europejskim potrzeba nam ludzi mądrych!
Oj,jeżeli tak myślisz o Pa-Ruch (chyba twój) to pewnie nie o tego chodzi. Facet nawet na trolejbusach się nie zna.Podobnie jak jego góru jarek. Obaj mają kota,a gdzie żony? To ludzie oderwani granatem od rzeczywistości. Podkarpaciesie na gościu poznało, to jaro zaimportował go do nas 1000 glosówdo Sejmu- buha ha z drugiego miejsca. .Dlatego prof.Piotrowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja całkowicie popieram Prof. Parucha. Poznałam jego osobę osobiście studiując politologię na UMCS. Prof. Paruch okazał się merytoryczną osobą, która godnie będzie nas reprezentowała. Mówiąc o Panu Piotrowskim to........ Będąc 10 lat w PE kompletnie się nie wykazał i nie zrobił NIC znaczącego dla Lubelszczyzny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...