Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS obiecuje rolnikom

Utworzony przez pawel, 6 października 2011 r. o 21:49
PIS to tylko mógł rozwalić rolnikom Samoobronę,a teraz tylko dużo obiecuje.Jedynym sensownym człowiekiem na ich listach jest właśnie Z.Podkański i uważam ,że wieś powinna na niego postawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
PIS to tylko mógł rozwalić rolnikom Samoobronę,a teraz tylko dużo obiecuje.Jedynym sensownym człowiekiem na ich listach jest właśnie Z.Podkański i uważam ,że wieś powinna na niego postawić
nie wypiłeś aby za dużo?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
PIS to tylko mógł rozwalić rolnikom Samoobronę,a teraz tylko dużo obiecuje.Jedynym sensownym człowiekiem na ich listach jest właśnie Z.Podkański i uważam ,że wieś powinna na niego postawić
nie wypiłeś aby za dużo?!!!to byłby bezsens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosowac na Podkanskiego seniora bo tyko un gada jenzykiem wsi !! Zdzisek na Prezydęta i Premjera !! Jak nie bedzieta na niego glosowac to macie grzech i biskup Rydzyk moze o tym poswiatczyc Bo tyko Zdzisek moze kraj uratowac i zrobic zeby szczaw byl w kazdem domu wjejskim na codzien a na łykend sushi z kury wychowanej w polskim gospodarstwie a nie u jakiegos bauera w UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według PiS rolnicy i ludzie ze wsi to chamy potrzebne tylko w kampani wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wierzy jeszcze PIS-owi ?? Kaczyńskiemu już nikt nie wierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joko napisał:
Kto wierzy jeszcze PIS-owi ?? Kaczyńskiemu już nikt nie wierzy.
Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza Donek Tósk, naszego kraju i Słońce i Tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki! To mówiłem ja - wierny obywatel, członek drugiej klasy. Niech żyje nam płemieł sto lat. To jeszcze ja, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje płemieł naszego kraju. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Rycho (Zbycho dalej na zwolnieniu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nilats napisał:
Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza Donek Tósk, naszego kraju i Słońce i Tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki! To mówiłem ja - wierny obywatel, członek drugiej klasy. Niech żyje nam płemieł sto lat. To jeszcze ja, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje płemieł naszego kraju. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Rycho (Zbycho dalej na zwolnieniu)
A ja tam głosuję na Jarosława ,ma rodzinę ,rodzinne gospodarstwo rolne,odróżnia krowę od konia,ale warunek,że krowa ma rogi,uprawia rolę poltyczną ze zmiennymi nastrojami.Tylko on zbawi Polaską wieś,najważniejsze,że ma zwierzaka więc wie co to za obowiązek.Tylko Yaro zbawi naszych rolników,tylko on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy chłop napisał:
A ja tam głosuję na Jarosława ,ma rodzinę ,rodzinne gospodarstwo rolne,odróżnia krowę od konia,ale warunek,że krowa ma rogi,uprawia rolę poltyczną ze zmiennymi nastrojami.Tylko on zbawi Polaską wieś,najważniejsze,że ma zwierzaka więc wie co to za obowiązek.Tylko Yaro zbawi naszych rolników,tylko on.
Prawdziwy chłopie - ubawiłeś mnie do łez. To nie krowa, to kot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DO ROZSĄDNYCH!POKAŻCIE HONOR I ODWAGĘ JAK WASI OJCOWIE!!!POWSTAŃCIE Z KOLAN I OLEJCIE WYBORY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DO ROZSĄDNYCH!POKAŻCIE HONOR I ODWAGĘ JAK WASI OJCOWIE!!!POWSTAŃCIE Z KOLAN I OLEJCIE WYBORY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DO ROZSĄDNYCH!POKAŻCIE HONOR I ODWAGĘ JAK WASI OJCOWIE!!!POWSTAŃCIE Z KOLAN I OLEJCIE WYBORY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DO ROZSĄDNYCH!POKAŻCIE HONOR I ODWAGĘ JAK WASI OJCOWIE!!!POWSTAŃCIE Z KOLAN I OLEJCIE WYBORY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radykalne zmiany zapewni: JANUSZKULAK.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...