Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plakaty Gąsior-Marek w Parczewie. To nie jej okręg wyborczy

Utworzony przez lubelski, 19 września 2011 r. o 14:24
No to mało wie kandydatka na posła o swoich plakatach i wolontariuszach, którzy potrafią się chyba przenosić w czasie - przejeżdżałem przez Parczew w czwartek (15.09.) - już wisiały jej plakaty, wracałem w niedzielę (18.09.) i jej plakaty nadal wisiały. Jeżeli dla niej dzień następny jest za cztery dni to tylko pogratulować szybkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rebelyant napisał:
Jak patrzę na ulice Lublina, to przypominają mi się czasy PRL, same plakaty kandydatów jednej słusznej partii, plakatów kandydatów opozycji jak na lekarstwo. Myślę jednak, a nawet jestem przekonany, że lublinianie na to nie zwracają specjalnej uwagi, i 9 października zagłosują zgodnie z polską racją stanu i własnym sumieniem.
czyli na PiS bo ty tak chcesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: Dodaje: - Plakatowanie odbyło się w nocy. Rano dostałam telefon informujący o pomyłce i od razy wysłaliśmy ekipę żeby zdjęła plakaty. Plakaty trafiły tam gdzie miały być pierwotnie czyli do Lubartowa. Bzdura, ta Pani kłamie. Jest wtorek, 20 września, godz. 17:00 i plakaty nadal po całym mieście porozwieszane. Jak sama się nie poczuwa do odpowiedzialności za pomyłkę, to niech się wstydzi za takich współpracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kolor włosów tej Pani jest taki jak na zdjęciu?Bo według mnie to typowa blondynka.Roztrzepana,nie potrafiąca się wysłowić,boi się publicznych debat.Pytanie zasadnicze: jakie walory nieznane opinii publicznej posiada ta osóbka,że PO tak wysoko ją wywindowała?Czy wystarcz wykazać się brakiem wyczucia przy wręczaniu kwiatów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale błędne tłumaczenie ,plakaty tej Pani już od około tygodnia wiszą w Lubartowie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Czy kolor włosów tej Pani jest taki jak na zdjęciu?Bo według mnie to typowa blondynka.Roztrzepana,nie potrafiąca się wysłowić,boi się publicznych debat.Pytanie zasadnicze: jakie walory nieznane opinii publicznej posiada ta osóbka,że PO tak wysoko ją wywindowała?Czy wystarcz wykazać się brakiem wyczucia przy wręczaniu kwiatów?
widocznie jeden walor jaki ma, publicznie nie napisze jaki ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem,że ta pani przekroczyła w plakatowaniu Bug i widziano jej plakaty w Brześciu.To w ramach Partnerstwa Wschodniego.Jak nie ma nic do powiedzenia to przynajmniej nawiesza makulatury.Namawiam do wzięcia szerokiego udziału w akcji "skreślamy jedynki".To będzie gest pokazujący,że nie partie wskazują kto będzie posłem tylko wyborcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...